Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem telefon

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
On 10/16/2020 at 5:14 PM, drmilan_ said:

Ako nekom treba tel, bice na jako dobroj akciji, nisam ulazio u detalje sta i kako, tehnomanija

AA359D69-F6A4-4394-B80B-93B7A53EDFF7.png

ja sam imao predhodnika i nije bio loš.........sada sam naručio ovaj preko comtrade-a po gore navedenoj ceni........ista akcija........

 

telefon ume ponekad da baguje kada preteraš sa igrama, inače je skroz ok........za tu kintu :)  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

meni treba da stigne ove nedelje nov fon od firme, te sam rad da prodam na obistrano zadovoljstvo moj Honor 8X dual sim, 4gb/64gb, android 10...mene odlicno sluzi(o), nikad zashtekao, nikad zaboo...ima i telenor garanciju...ako nekog zanima, nek se javi, pa cemo lako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Evo i ja da ponudim nesto povoljno a funkcionalno, u pitanju je Samsung Grand Prime Duos kupljen nov u Parizu pre dosta vremena. To je telefon koji je ćale koristio pre P20 lite-a, baterija mu je malo slabija. Ekran 100% zdrav, ide zastitna maska, fabricki punjac, kutiju sak negde ostavio i ne mogu da je nadjem. Za slike i informacije javite se na PP. Cena za forumase je 3500 din. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja