Jump to content

Moto Zajednica

10.08.2008 - KRADJA TABLICE!!! BG 19 - 291

Recommended Posts

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav drugari!

Znaci, poludeo sam jutros kada sam izasao da sednem na motor, i ustanovio, da mi je neki, smrdljivi parazit i olos, ukrao tablicu!

Grozim se smradova koji, zbog svoje lenjosti, trose svoj zivot ni u cemu, a u isto vreme, na razne nacine ugrozavaju tudje, kao da im ih je mama, poklonila da se igraju! Kad samo pomislim kakva me zajebancija ceka, besan sam, kao ris! Taj sljam, ne razmislja o tome da je bilo sta sto uzme, NECIJA SVOJINA, i da ne moze da se ponasa kao zivotinja, jer je neko, u nesto sto zeli, ulozio trud!

Inace, u rehabilitaciju ne verujem, i svakom lopovu, pa i onom najsitnijem dzeparosu, presudio bih uz tarabu! Nemam milosti prema sljamu, jer ni oni nemaju milosti prema normalnom svetu, koji postuje odredjena pravila, a koji opet, ovi brabonjci uvaljuju u probleme, zarad svog sitnog sebicluka! Zamislite, kada takvo djubre ukrade u autobusu dokumenta ljudima, zbog usranih dvesta dinara?! PRED TARABU! Zamislite, kada razbije staklo na kolima, da bi ukrao radio od trista jebenih dinara?! PRED TARABU! Zamislite, kada gluperda ukrade coveku motor, a kamere ga snime?! PRED TARABU! Ta govna se ne menjaju, nego samo zauzimaju prostor na ovoj prenaseljenoj planeti, nemilosrdno trose vazduh, pisaju, kenjaju, i na razne nacine bespotrebno zagadjuju i uzimaju sve sto mogu, a za uzvrat nista ne daju! E pa neka djubre planetu, da bar budu svrsishodni! Bedni paraziti!

Ako neko slucajno vidi broj koji sam dao, neka prijavi policiji, i hvala unapred!

U utorak putujem, a vracam se dvadesettreceg, tako da mi mozete javiti na 064/686 0241, ali necu biti u mogucnosti da reagujem!

Hvala jos jednom, i velliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Kad ti ponestane metaka, ološa i tarabe, te završiš sa djubrenjem planete, ne bi bilo loše da lepo napišeš gde su ti , kad i sa čega skinuli tablicu. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

U kom delu Bg-a je ukradena tablica?Jer to sa Kinroad-a?Ako jeste,to je (najverovatnije) neki majmun skinuo i zakacio za stranca,posto je to velika tablica,da ga ne bi cimala murija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

Napisacu mnogo pre nego sto mi: "ponestane metaka, ološa i tarabe, te završiš sa djubrenjem planete...", gde mi je i sa cega nestala tablica, jer u protivnom bih morao da cekam dok se ne reciklira od protoka vremena... Motor mi je na Dusanovcu, gde sam i ustanovio nestanak pomenute stvari, JUTROS, sto sam napisao, a motor je ovaj sa leve strane teksta, a ispod nadimka... Naziv je prilicno citljiv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Pozdrav drugari!

Znaci, poludeo sam jutros kada sam izasao da sednem na motor, i ustanovio, da mi je neki, smrdljivi parazit i olos, ukrao tablicu!

Grozim se smradova koji, zbog svoje lenjosti, trose svoj zivot ni u cemu, a u isto vreme, na razne nacine ugrozavaju tudje, kao da im ih je mama, poklonila da se igraju! Kad samo pomislim kakva me zajebancija ceka, besan sam, kao ris! Taj sljam, ne razmislja o tome da je bilo sta sto uzme, NECIJA SVOJINA, i da ne moze da se ponasa kao zivotinja, jer je neko, u nesto sto zeli, ulozio trud!

Inace, u rehabilitaciju ne verujem, i svakom lopovu, pa i onom najsitnijem dzeparosu, presudio bih uz tarabu! Nemam milosti prema sljamu, jer ni oni nemaju milosti prema normalnom svetu, koji postuje odredjena pravila, a koji opet, ovi brabonjci uvaljuju u probleme, zarad svog sitnog sebicluka! Zamislite, kada takvo djubre ukrade u autobusu dokumenta ljudima, zbog usranih dvesta dinara?! PRED TARABU! Zamislite, kada razbije staklo na kolima, da bi ukrao radio od trista jebenih dinara?! PRED TARABU! Zamislite, kada gluperda ukrade coveku motor, a kamere ga snime?! PRED TARABU! Ta govna se ne menjaju, nego samo zauzimaju prostor na ovoj prenaseljenoj planeti, nemilosrdno trose vazduh, pisaju, kenjaju, i na razne nacine bespotrebno zagadjuju i uzimaju sve sto mogu, a za uzvrat nista ne daju! E pa neka djubre planetu, da bar budu svrsishodni! Bedni paraziti!

Ako neko slucajno vidi broj koji sam dao, neka prijavi policiji, i hvala unapred!

U utorak putujem, a vracam se dvadesettreceg, tako da mi mozete javiti na 064/686 0241, ali necu biti u mogucnosti da reagujem!

Hvala jos jednom, i velliki pozdrav!

 

 

Da, i ja sam se razočarao posle svog rodjenja ali jbg, šta češ.

 

Najmanje što se može protiv toga uraditi je, da se kroz tablu opizdi jedan pišljiv šaraf ili usran kniping, jer če onda ono bedno parazitsko govno malo teže da izvuče iz one kur.eve plastike totalno nepotrebnu smrdljivu tablu!!

 

>:(  >:(  >:(

Smrt govnarskim kolekcionarima tablica!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

Oduvek sam voleo, mudre ljude, kao sto je tomob! Hvala ti na savetu, i jedno pitanje; da li si razocaran svojim rodjenjem, zato sto je topla voda otkrivena, mnogo pre tog srecnog dogadjaja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Oduvek sam voleo, mudre ljude, kao sto je tomob! Hvala ti na savetu, i jedno pitanje; da li si razocaran svojim rodjenjem, zato sto je topla voda otkrivena, mnogo pre tog srecnog dogadjaja?

 

Ne, ne,

 

ne ismejavam ja tvoj neljubi dogadjaj, znam da si ogorčen, tvoj stil me je naveo pa sam ja nastavio.

Mom sinu su pre par godina ukrali prednju i to baš u Bg-u.

Kod nas kradu tablice i sa njima idu na pumpu da tenkiraju pa posle spizde. Na kameri je tudji broj... zato kažem kniping...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne mozes da zamislis, kakav se nemocni bes rodio u meni, istog momenta, kada sam video polomljenu plastiku i iscupane nitne! Da znam ko je, lose bi se proveo, a ovo ne kazem retoricki. Kad pomislim na tu bednu gamad, koja nemaju postovanje ni prema kome, osim prema svojim stihijskim hirovima, toliko se razjarim, da bih im glave pootkidao. Pritom, ne mislim samo na svoj problem, nego na svakodnevno, nagonsko izivljavanje tih klosara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Eh, da,

 

to sam ja doživeo davno u Solunu i to obadve. Samo mi nisu skinule barabe, nego organi zbog pogrešnog parkiranja. Nisu se mučili sa šarafima, nego su sve isčupali. Našao sam cedulju za brisačem, pisalo je gde jih nadjem (na grčkom). Posle prevodjena nekog domorodca, krenuo sam prvo, da promenim marke u drahme (potrošio sam sve do zadnje, jer sam krenuo doma) za plačanje kazne. Gužva u banci, a policija se zatvara za pola sata. Uspeo sam, inače bi ostao u Solunu još dva dana. U prostoriji bili su regali do plafona puni tablica, na stotine. Kazna? Ne sečam se tačno ali bilo je bogato.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam moju iskopirao u boji i onda plastificirao a original zalepio za unutrasnji deo kofera...

 

... tako sam vec prosao 12 drzava i 4 zaustavljanja policije i niko me nije pitao za originalnu tablicu...

 

bas zbog tog razloga da gamad ne dodje u iskusenje.. ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja