Jump to content

Moto Zajednica

Apro bocne torbe 2x37l

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Prodajem bocne torbe kupljene prosle godine u Maxmomentu. Koristene samo jednom na putovanju na more. Kao nove su. Jedan kajs je malkice nagoreo od auspuha ali se moze lako zameniti.

Cena: 8500 dinara.

MOVEMEBLAC_hi.jpg

69552590_408860559833345_8989246789659918336_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Ајд' да резервишем. Пошто сам из Дебељаче дошао бих у среду да их узмем. Напиши само када ти одговара, да ускладимо време. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Ајд' да резервишем. Пошто сам из Дебељаче дошао бих у среду да их узмем. Напиши само када ти одговара, да ускладимо време. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1547 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Nemoj mi zameriti, nemam nameru da spamujem ali mislim da si trebao fotografisati oštećenje kako bi zainteresovani mogli da procene stepen oštećenja (da ne nagađaju, jer će to vrv odbiti mnoge). Inače, i meni se desio isti problem pa sam ga rešio tako što sam otišao kod tašnara koji je odsekao oštećeni deo u dužini od 4-5 cm, preklopio zdrave delove i prošio mašinom popreko uz konstataciju "ako negde pukne kaiš to, sigurno, neće biti na ovom mestu" ;). A Fazer... :ljubav:

 

PS: evo, preteče me Shlem, ali može pomoći njemu...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Od ovog trenutka do kraja dana sam kuci. Mozes navratiti kad god zelis. Pozovi me na 069/393-6666

Morace samo malo da se pojaca stepom, sad cu slikati. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Levo torba, prednji kais. I ovo sam spalio dok sam ih nove donosio kuci. Okrenuo sam ih naopacke da bi ovaj glomazniji deo bio blize papucima suvozaca, i posto nesto nisam dobro vezao (nista nisam dobro vezao xD ), kad sam stigao kuci imao sam sta da vidim.

20200818_134222.jpg

20200818_134247.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20
On 8/17/2020 at 11:18 AM, DraganNS said:

Nemoj mi zameriti, nemam nameru da spamujem ali mislim da si trebao fotografisati oštećenje kako bi zainteresovani mogli da procene stepen oštećenja (da ne nagađaju, jer će to vrv odbiti mnoge). Inače, i meni se desio isti problem pa sam ga rešio tako što sam otišao kod tašnara koji je odsekao oštećeni deo u dužini od 4-5 cm, preklopio zdrave delove i prošio mašinom popreko uz konstataciju "ako negde pukne kaiš to, sigurno, neće biti na ovom mestu" ;). A Fazer... :ljubav:

 

PS: evo, preteče me Shlem, ali može pomoći njemu...

Fazer je zaista prelep i mnogo je dobar motor. Nisam ocekivao da cemo se tako brzo rastati ali mi je sve to lako palo kad sam se docepao novog Tracer GT-a :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja