Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć u izboru prvog motora

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Trenutno ništa jer još polažem.

Zdravo svima, napravio sam ovu temu jer mi je potrebna pomoć.

Zovem se Bogdan i od malena sam hteo da vozim motore jer su mi skoro svi u familiji bili motoristi ili ih još voze.

Naime, imam 16 godina i trenutno polažem za A1 kategoriju, što znači da smem da vozim motor do 125cc. Tu naravno i dolazi u faktor moj budžet koji je oko 1200€ (možda i koji € više). Gledao sam Yamahu YZF R125 ali je ona nova oko 5.500€ (polovna u dobrom stanju 2500€) tako da mi to ne ulazi u budžet nikako.

 

Takođe sam gledao i Pedu Pro XT 125 pa me zanima ako se neko susreo sa ovim motorom da mi napiše neko mišljenje o njemu. Čuo sam da ovlašćeni servisi ne uvažavaju garanciju tako da vlasnik mora iz svog džepa da izdvoji novac ako se nešto pokvari na motoru, ako neko zna više nek napiše.

Nadam se da ćete mi pomoći i hvala vam unapred :jee3:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Проблем такозвани ГАРАНТНИ РОК је уобичајени на Балкану а за увоз возила из Кине је проблем на квадрат. Увози се много лошији квалитет од наплачене цене, а због ниске цене набавке извозник не прихвата никакву подршку такозваном "дистрибутеру". Укратко, да би возио Кинза мораш бити "сам свој мајстор" или да имаш сервисера са ореолом на глави.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Pozdrav,

Tema je prebačena u Predstavljanje, gde bi inače trebala da počne komunikacija sa novim članovima, kako je red...

Dobrodošao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja