Jump to content

Moto Zajednica

Kvantna Medicina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Poz svima.Ima li neko iskustva sa ovom vrstom medicine.Naime supruga danas bila na pregledu i sve u svemu ne valja nista.Nista  nije strasno ali ref.vrednosti koje oni zadaju u odnosu na njene nisu idealni.Sad dal je to istina da taj pregled potvrdjuje napisano.  Jel neko imao iskustva sa tom vrstom medicine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Jako je bitno ko ti čita podatke ... i da ... dosta suludo izgleda :D 

 

Ja idem već godinama na to, prvo zbog problema, a sada već dugo godina da sprečim probleme, preventivno :) 

Vidim šta može da zapne, šta da izbegavam, čega mi fali i tome slično. 

 

Učita te od glave do pete ... Pa ko ne veruje, lako odradiš sve to preko krvi i ostalih pregleda da se uveriš u sve, samo ovde to imaš sve na jednom mestu. 

 

Od mene preporuka. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja bio jednom - ono, pozvali me kao prezentacija. Prvo nam pričali neke pričice o tome, kako to niko kod nas nema, čak ni VMA, pa nema ni stručnjaka za to, pa svašta nešto, a onda kažu da su ti njihovi " Stručnjaci " obučavani na VMA ( koja to nema ) - ko je ovde lud ?  Onda nas kao pregledali ( držiiš u jednoj ruci neku mesinganu cevčicu povezanu sa njihovim lap topom, našli mi svašta nešto - pitam ih da nemam kakvog građevinskog materijala ( kamenje u bubrezima il žuči ) - našli da imam kamenja u žuči, a meni žučnu kesu izvadili pre 20 godina. Na kraju pokušavali da nam uvale neke magnetne prosirke i aparate za masažu .  Eto . . . - moje iskustvo . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

To se dosta raširilo i po Nemačkoj. Pootvaraše se silne ambulantice i u ponudama su bili brzi pregledi, šipke u ruke, neka lagana strujica, povezivanje na komp u realnom vremenu i davanje svih podataka odmah i na izvol'te. Iako je u Nemačkoj i privatna praksa uključena u zdravstveno osiguranje, ovo nije. Posle nekih pola godine, pobunio se veći broj pacijenata da im se podaci dosta razlikuju od onih koje dobiju posle laboratorijskih, dakle klasičnih, kontrola. Pokazalo se kao veoma netačno ali su opstali. U znatno manjem broju i svedeno je na "ko im veruje, neka ide kod njih" sistem. Stalno nude neke posebne proizvode koji, eto, bolje leče pa onda te prostirke i slično za, kako oni kažu, poboljšanje kvaliteta života. Nije da verujem uvreženim načinima i farmaceutskim kartelima ali mi se ne dopada. Izgleda mi previše jednostavno i šarlatanski.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Nisu bas oni seoski nadri lekari.Bolnica je fensi nova Ruska svi lekovi stizu navodno iz Rusije sad dal je istina ili ne nemam pojma.Mada je i meni sumnjivo to sa bakarnom zicom.Supruzi je bakar u organizmu u minusu ,ima izglede da dobije kamenje zuci i svasta nesto i sve to po osnovu te bakarne zice sto je drzala u ruci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Moja sestra ide godinama kod neke kvantne doktorke, i kune se u nju. Meni to takođe liči na nadri lekarstvo, a skupo samo tako, jedna seansa, imam da se vozim ceo vikend. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Ma i meni lici to na neku sarenu lazu pogotovo zbog te bakarne zice,cena nije bas mala pregled je kostao 8crvenih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE



Nisu bas oni seoski nadri lekari.Bolnica je fensi nova Ruska svi lekovi stizu navodno iz Rusije sad dal je istina ili ne nemam pojma.

Pa sigurno nisu seoski ali pitanje je kakvi su.Koliko znam (možda grešim) to još nije zvanično priznat način lečenja što ne znači da nije efikasno.Što se tiče Ruske bolnice to sad najbolje "pali" u Srbiji,u Slovačkoj (primera radi)to sigurno nebi bila Ruska bolnica već garantovano Američka i Američki lekovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5492 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Moja keva ima neki problem sa očima, već godinama...naravno da je išla svuda gde je moglo što se tiče klasične medicine. Niko nije uspeo ni dijagnozu da postavi, a ni da joj da terapiju koja bi joj pomogla. 

Jedino mesto gde se oseća dobro nakon toga je kvantna medicina. Trebalo je nekoliko tretmana u početku, a sada na par meseci po jedan, kada joj se simptomi povrate. Nije idealno, ali pomoći nije bilo ni na jednom drugom mestu, a obišla je sve moguće doktore i klinike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja