Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motorcikl ili maxi skuter

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V

Momci, kupujem motorcikl od 500 do 850 ccm u obzir dolazi u principu sve , manje sam zainteresovan za R varijantu F moze , najvise me interesuju endurace i naked. Ali posto ce voznja biti 90 posto po gradu najradje bih kupio neki maxi skuter kubikaze od  250 do 600 ccm u sto boljem stanju tipa Suzuki Burgman , Kymco Xciting 250/500 ccm , Aprilia Atlantic 500 itd . Cifra do koje mogu da idem je 1.500 evrica , pa ako se neko pronadje u toj cifri i ima lep primerak moze ovde da sibne fotke i ponude :) ili na viber pa se javljam. Kontakt 064/00-82-967 Filip. Jos ako je motor u BG-u milina :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1873 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kontaktiraj @lestra , ima u planu da menja Scarabeo 400i. Cifra je priblizna, vidi sa njim.

Pozz

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V

I dalje aktuelna kupovina Suzuki SV 650 , Aprilia Atlantik 500 , Suzuki Burgman 400, Kymco Xciting 250 / 500 :) . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Mozda ti odgovara BMW F650 CS.... malo je preko tvog budzeta ali je stvarno očuvan  motor i vise bih voleo da ga uzme neko sa Foruma nego sa oglasa...

 

Nemanja 

060 30 93 596

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V
Pre 1 sat, Grasko.car je napisao:

Mozda ti odgovara BMW F650 CS.... malo je preko tvog budzeta ali je stvarno očuvan  motor i vise bih voleo da ga uzme neko sa Foruma nego sa oglasa...

 

Nemanja 

060 30 93 596

Nemanja sad sam video koji je to model u pitanju nisam bas zainteresovan ali ako imas fotke sibni mi na viber par slicica 064/00-82-967

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V

Ipak sam suzio izbor na motor znaci maxi skuteri otpadaju ne vredi to je jace od mene , malo sam dosadan ali izbor je pao na Suzuki gsx-f 600/750 , Suzuki SV 650 , i sl. naravno i endurace dolaze u obzir kao i drugi poput VFR-a , TDM-a,  itd.. :) Mozda bas nekome ko cita ovo sad padne na pamet da bas meni proda svoj izuzetan primerak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja