Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kombi do 3.5t

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Kupujem kombi do 3.5t.

 

Interesantni modeli su:

Peugeot Boxer

Citroen Jumper

Fiat Ducato

 

Ukoliko imate nešto drugo, pošaljite ponudu svakako.

 

Uslovi: očuvan, mlađi od 2010. godišta, L3H2 perfektno odgovara, kuka poželjna.

 

Kontakt može na pp ili viber/whatsapp.

065/50-654-16

 

Rik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ako moze mala sugestija, filtriraj ta tri modela ali iskljucivo sa 88kw 2.3mjet 2.286ccm motorima, ili 3.0d iveco motorima(oni trose poprilicno) 

 

One od 74kw ili 88kw ali 2154ccm gledaj da izbegnes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Tačno, imao ga ja do pre 10dana,5 godina kod mene. 

Ali 2.8 izbacen 2006te,kad je sasija iz one klasicne presla u onu sa njuskom dugom napred. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ja sam sad u potrazi za neki 2007+god

Ali sam izbor sveo iskljucivo na dukato 2.3mjet 88kw 2286ccm sa crvenim sedistima. Jer sam provalio da je jedino to čist fiat, sve ostalo su kombinacije, fiata sa ford ili opel motorom, neke cudne varijacije motornih racunara, instalacije itd uglavnom sve neki mesanci. 

 

Ne zurim, tako da kad naleti primerak vredan paznje onda tek akcija. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ne razumem se u ove stvari,no drugaru se ugasila firma jer ih ubila situacija sa koronom.l, pa kad videh temu, setih se da mi pre nesto vremena poslao ovu poruku...ako ti je nesto zanimljivo, mogu pitati da li je jos uvek aktuelno...i sorry ako to nije uopste iz ranga koji trazis, jer kao sto rekoh - ne razumem se ni malo....

 

"Trafic 2017 1.6 dizel121 ks 106000 km originalnih , 6 sedišta plus tovarni prostor, bela boja redovno odrzavan 15000€

Fiat Ducato 2.3 MJD 2011, 120ks, dizel, 306500 km , teretni tri sedišta. Redovno odrzavan, 8500€

Fiat Ducato L3H2 2.3 MJD 2017. 130ks , 100500km  tri sedišta, transportni, redovno servisiran, 17000€

Svi kupljeni u Srbiji novi, servis kod ovlašćenih lica. Kilometraža originalna, cene nisu fiksne"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

@miksamgm u prosloj firmi sam vozio Ducato maxi (2012) od 0km do 130 i nesto hiljada. 

90% tura je bilo otvoren put i auto put po Srbiji, non stop u pretovaru (3200kg rekord, nosivost 1460kg), zavlacenje po njivama, atarskim putevima, pa losi putevi po Srbiji, takodje non stop u dobrom prekoracenju sa brzinom.

I mogu ti reci da je kombi bez greske...

Od vanrednog ulaganja je bio samo pk kais (bio los, nije pukao) na nekih mozda 90 hiljada. I plocice su se menjale cesce, al to je zbog ostrije voznje sa dobrim teretom.

Trap nije pipnut za tih 130000k i bio je bez greske, nista nije ni lupkalo a kamoli treslo i sl.

Jedina mana je sto je bio motor 2.2 (mjet) i malo je slabije povlacio (turbina se nije palila odmah od 1000rpm)...

Vozi se kao auto, elektronski city servo, prva mu je za teret, bez gasa ide i krece prvom u kakvo god hoces brdo. Lako napuni do 130, moze 160, ako ti duva vetar u ledja ili vozis iza nekog ko ti sece vazduh moze do kraja (180) :)

Trosi 6l kad ga vozis 80, 18 pun gas sa klimom i teretom (sve ti pricam za otvoren put)

Tovarni prostor je odlican, kockast, ne suzava se gore kao kod starih...

Al pazi modeli od 2006 do 2011 su losiji, posle ide ovaj i valjda od 2014 onaj restajling.

Odrzavan kod Koleta, prilicno skupo (jednom sam skliznuo sa puta, sjebao hladnjake, branik i tu neke plastike ispod ceh bio 90 i nesto hiljada din). Redovan servis sa plocicama mislim da je kostao oko 300e...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja