Jump to content

Moto Zajednica

SAŠA - Kruševac

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Iako nisam imao potrebe za ozbiljnije servisiranje sem redovnog odrzavanja motora , moja iskustva sa ovim serviserom  su skroz pozitivna . Saša je kul lik i veoma je korektan , a servis je lepo uredjen i solidno opremljen . Primetio sam i da ima dosta musterija iz raznih krajeva Srbije , pa ako njima nije problem da zapucaju u Krusevac radi servisiranja motora , onda ni ja necu da ga menjam ...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Ruku na srce i ja nisam imao losa iskustva sa njim do sada,ali me sada zavlaci za jeb... karburatore u fazonu nema vremena!!!Sto se tice usluge pedantan je i ne razbacuje delove ko neki,sve je cisto!A i u nedostatku zanimacije dok cekate na popravku zezajte se sa malim psicem!!!he,he,he...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Iako nisam imao potrebe za ozbiljnije servisiranje sem redovnog odrzavanja motora , moja iskustva sa ovim serviserom  su skroz pozitivna . Saša je kul lik i veoma je korektan , a servis je lepo uredjen i solidno opremljen . Primetio sam i da ima dosta musterija iz raznih krajeva Srbije , pa ako njima nije problem da zapucaju u Krusevac radi servisiranja motora , onda ni ja necu da ga menjam ...  :)

 

Molim te da objavis njegov broj telefona i adresu, kao i koje marke motora servisira. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

evo i fixni : 037 442 864

 

adresa ne znam kako glasi , servis se nalazi  na ulazu u Krusevac iz pravca Kraljeva , od Ravnjacke kapije prva ulicica desno

(ako neko od forumasa dolazi u servis , nek se javi meni da ga odvedem  ;) )

 

servisira sve marke motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Melbourne
  • Motocikl: Yamaha X-City 250

Zdravo svima,zivim u Melbourne a dolazim u Beograd svake 2 godine na odmor,zeleo bih da kupim neki dobar skuter do 1000eu za vozikanje po Beogradu.Nasao sam par dobrih ali dosta daleko od Beograda gde moj drug zivi pa nije bas zgodno da putuje 2 sata da bi pogledao mozda i skuter koji nije vredan cene.Nasao sam lepu Apriliju iz Krusevca pa bih zamolio nekog iz Foruma ko zivi u Krusevcu ako moze da mi pomogne.Treba mi neko da ga pogleda mozda provza i da mi kaze dali ima nekih mana i dali vredi slati mog druga iz Beograda da ga pogleda i eventualno kupi za mene.Pozdrav svima i unapred hvala za bilo kakvu pomoc sa vase strane.Stavicu link za Skuter koji se nalazi u Krusevcu.Pozdrav Slavisa 

ttps://www.polovniautomobili.com/motori/11973542/aprilia-atlantic-200

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja