Jump to content

Moto Zajednica

kupujem brusilicu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Gledao sam tu brusilicu u lindi, neke srednje veličine je, može da se koristi i jednom rukom.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Uzeo drugar tu iz Lidla i vratio. Tacnije 2 smo probali. Sem cene nista tu nije spektakularno. Svaka druga"baca" tj nosac diska je stancovan i nije u vinkli, pa disk krivuda. Druga je nesto sa zupcanicima imala problem.  A to sto radi kao stari Sloboda usisivac je posebna prica, mada nebitna za posao. Mogli bi i to da resimo, al nova je.. Obicno majstori otvore nove i ubace malo vise masti na zupcanik, da ne bude suv.

Imam Makitine i Metabove, i neke iz Metroa od pre 10 godina. Ta iz metroa je 10 u glavu za ove iz lidla. Neke stvari su im ok, ali ova brusilica je smece zesce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

pazario sam tu iz lidla ,deluje onako i dobro za tu cenu ali ništa spektakularno.Pitanje je samo trajnosti u hobi varijanti.Nesviđa mi se štitnik rezne ploče koji je za moj ukus preširok  za neka sitna prckanja pod uglom.Takodje je glava sa zupčanicima šira nego na onim manjim brusilicama od 125 cm što znači da je kamen manje iskoristljiv i da ostane nepotošeno bar 1 cm više.Za korištenje jednom rukom baš i nije.

Nisam je još probao jer sam uspeo da popravim staru koju sam dao koju mi je sjebo komšija a nije mi reko.

Deo sam nabavio u wobiju na silu jer od kad je korona ne rade prodaju delova.

Sad mi nova stoji i razmišljam šta da radim sa njom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja