Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna mi je pomoc iskusnih bajkera.

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

Pozdrav drugari,potrebna mi je vasa pomoc,vase iskustvo oko kupovine izmedju Kawasaki zx6r 636 2003-4 i Kawasaki zx9r 2003.:BJB-Kawasaki: Kupujem iskljucivo iz ljubavi prema motoru,ne da divljam i dizem na zadnji.

Promenio član Ns rider

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6714 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

ZX9R je ozbiljna sprava koja ima loš imidž.

 

Stariji modeli su imali problema sa menjačem i neke serije (ne znam tačno koje) su imale problema sa pukotinama na ramovima. Kasniji modelu su ispeglani i to je odličan motocikl, pod uslovom da nađeš kasniji primerak koji je očuvan. Uglavnom su ovde iskršeni i zapušteni. 

 

Da znaš da traže PERFEKTNE karburatore. Filter vazduha, creva od usisa, sve mora da bude perfekt stanje i uštelovano. Ako se profesionalac zabavi, za par stotina može lepo da uštela i izvuče još 10ak konja uz dobru postavku.

 

Inače, motocikl ozbiljan, veliki, komforan za svoju klasu i jako brz.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
pre 4 minuta, Alekre je napisao:

ZX9R je ozbiljna sprava koja ima loš imidž.

 

Stariji modeli su imali problema sa menjačem i neke serije (ne znam tačno koje) su imale problema sa pukotinama na ramovima. Kasniji modelu su ispeglani i to je odličan motocikl, pod uslovom da nađeš kasniji primerak koji je očuvan. Uglavnom su ovde iskršeni i zapušteni. 

 

Da znaš da traže PERFEKTNE karburatore. Filter vazduha, creva od usisa, sve mora da bude perfekt stanje i uštelovano. Ako se profesionalac zabavi, za par stotina može lepo da uštela i izvuče još 10ak konja uz dobru postavku.

 

Inače, motocikl ozbiljan, veliki, komforan za svoju klasu i jako brz.

Mislis da bi se zadovoljio sa 636?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6714 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

To ne može niko da ti kaže. Moraš sam da vidiš šta očekuješ od motocikla i za šta ti treba. Lokal, putovanja, vikend vožnje, staza...

ZX9R ima dosta obrtnog momenta, veći je, komforniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
pre 48 minuta, Alekre je napisao:

To ne može niko da ti kaže. Moraš sam da vidiš šta očekuješ od motocikla i za šta ti treba. Lokal, putovanja, vikend vožnje, staza...

ZX9R ima dosta obrtnog momenta, veći je, komforniji.

Treba mi motor koji ce zadovoljiti moj uzitak,uzimam ga za tu po gradu i na malo duze,snaga mi treba jer zelim da sam siguran u njega i da znam da je ispod mene zver od masine,brzina mi i nije nesto bitna al da se ne obrukam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja