Jump to content

Moto Zajednica

Ns rider

Potrebna mi je pomoc iskusnih bajkera.

Recommended Posts

• U prolazu, 9 postova

Pozdrav drugari,potrebna mi je vasa pomoc,vase iskustvo oko kupovine izmedju Kawasaki zx6r 636 2003-4 i Kawasaki zx9r 2003.:BJB-Kawasaki: Kupujem iskljucivo iz ljubavi prema motoru,ne da divljam i dizem na zadnji.

Promenio član Ns rider

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 4886 postova
  • Motocikl: TDM 900

ZX9R je ozbiljna sprava koja ima loš imidž.

Stariji modeli su imali problema sa menjačem i neke serije (ne znam tačno koje) su imale problema sa pukotinama na ramovima. Kasniji modelu su ispeglani i to je odličan motocikl, pod uslovom da nađeš kasniji primerak koji je očuvan. Uglavnom su ovde iskršeni i zapušteni. 

Da znaš da traže PERFEKTNE karburatore. Filter vazduha, creva od usisa, sve mora da bude perfekt stanje i uštelovano. Ako se profesionalac zabavi, za par stotina može lepo da uštela i izvuče još 10ak konja uz dobru postavku.

Inače, motocikl ozbiljan, veliki, komforan za svoju klasu i jako brz.

• Podržavam 1

• U prolazu, 9 postova
pre 4 minuta, Alekre je napisao:

ZX9R je ozbiljna sprava koja ima loš imidž.

Stariji modeli su imali problema sa menjačem i neke serije (ne znam tačno koje) su imale problema sa pukotinama na ramovima. Kasniji modelu su ispeglani i to je odličan motocikl, pod uslovom da nađeš kasniji primerak koji je očuvan. Uglavnom su ovde iskršeni i zapušteni. 

Da znaš da traže PERFEKTNE karburatore. Filter vazduha, creva od usisa, sve mora da bude perfekt stanje i uštelovano. Ako se profesionalac zabavi, za par stotina može lepo da uštela i izvuče još 10ak konja uz dobru postavku.

Inače, motocikl ozbiljan, veliki, komforan za svoju klasu i jako brz.

Mislis da bi se zadovoljio sa 636?

• Drug član, 4886 postova
  • Motocikl: TDM 900

To ne može niko da ti kaže. Moraš sam da vidiš šta očekuješ od motocikla i za šta ti treba. Lokal, putovanja, vikend vožnje, staza...

ZX9R ima dosta obrtnog momenta, veći je, komforniji.

• U prolazu, 9 postova
pre 48 minuta, Alekre je napisao:

To ne može niko da ti kaže. Moraš sam da vidiš šta očekuješ od motocikla i za šta ti treba. Lokal, putovanja, vikend vožnje, staza...

ZX9R ima dosta obrtnog momenta, veći je, komforniji.

Treba mi motor koji ce zadovoljiti moj uzitak,uzimam ga za tu po gradu i na malo duze,snaga mi treba jer zelim da sam siguran u njega i da znam da je ispod mene zver od masine,brzina mi i nije nesto bitna al da se ne obrukam.

Pridruži nam se!

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja