Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 1100 XX

Recommended Posts

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 minutes ago, BokyBoy said:

Ljudi, da razjasnimo nesto,

XX-a je kupio moj jako dobar prijatelj Nemanja,

a ne ja...:lol:

Evo me bas sa njim, pored motora, presrecan je,

zadnjih 5 godina je bez motora i sada konacno opet ima sta da jase...

 

Hvala kolegi @Shecki -ju na svemu,

ispao je skroz korektan i za cenu, motor je kao puska.:takoje:

 

Napisah negde ovde davno da mene XX ne radi,

daleko od toga da je los ali jbg...

Cak sam imao nameru jednom da kupim jedan...

stavio pare u dzep i posao bas po XX-a, probao dva komada...i na kraju svratio kod Grofa, probao njegovu 9-ku...i vratio se kuci na njoj...:jee: Kawa je Kewa...

Pozdrav svima i sorry za off...;)

Al si nas izvozao, za ovo ide pivo. 4. Septembra spavam u BGu, u Slaviji....

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2009 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
pre 2 minuta, drmilan_ je napisao:

Al si nas izvozao, za ovo ide pivo. 4. Septembra spavam u BGu, u Slaviji....

Hahahah, naravno drug moj, javi se...
:takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7067 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nebi ja jos otpisao XX-aru :rolleyes:

Posto ce sad kolega @BokyBoy mnogo cesce biti u prisustvu XX-are i izlozen njenom neodoljivom uticaju, mozda ce na kraju da padne trampa, Zelenko za XX :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4394 postova
On 8/19/2020 at 11:55 PM, BokyBoy said:

Ljudi, da razjasnimo nesto,

XX-a je kupio moj jako dobar prijatelj Nemanja,

a ne ja...:lol:

Evo me bas sa njim, pored motora, presrecan je,

zadnjih 5 godina je bez motora i sada konacno opet ima sta da jase...

 

Hvala kolegi @Shecki -ju na svemu,

ispao je skroz korektan i za cenu, motor je kao puska.:takoje:

 

Napisah negde ovde davno da mene XX ne radi,

daleko od toga da je los ali jbg...

Cak sam imao nameru jednom da kupim jedan...

stavio pare u dzep i posao bas po XX-a, probao dva komada...i na kraju svratio kod Grofa, probao njegovu 9-ku...i vratio se kuci na njoj...:jee:

 

Kawa je Kewa...12-ica jede zivu decu, ostaje jos kod mene, a zamenice je...pa 14-ica naravno...:jee1:

 

 

Pozdrav svima i sorry za off...;)

Mozes neko detaljnije poredjenje ZX12R i 1100xx, ponasanje u voznji, kocnice, vibracije, ram, ogibljenje, tezina... sta ti je zasmetalo, sta ti se svidelo itd?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2009 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 5 sati, Motorcyclist je napisao:

Mozes neko detaljnije poredjenje ZX12R i 1100xx, ponasanje u voznji, kocnice, vibracije, ram, ogibljenje, tezina... sta ti je zasmetalo, sta ti se svidelo itd?

Uh, nisam ti bas kompetentan da sudim sad i poredim, ali svakako su jako razliciti motori, Honda je dosta slabija i pitomija, ubrzava linearno, kao voz, nema tu eksploziju kao Kawa, duza je i drugacije ide u krivinu, drugaciji je sedenje, Kawa ima sire i vise heblove i visi je polozaj sedenja nego na XXu, takodje je XX uzi medju nogama, Kawu kad zajases i stegnes kolenima, imas osecaj kao da si na razjarenom biku, ali bukvalno...XX mozda ima malo bolje kocnice jer je dual, mada je i to diskutabilno i nije bas za poredjenje, mozda samo drugacije grizu tj doziranje sile je drugacije.Kawa ima fabricki muljavu tu prednju kocnicu koju sam ja resio drugim Nissinovim kljestima i pumpom i pancirnim crevima tako da sada koci mnogo bolje.Ogibljenje takodje XXovo mnogo mekse, ja imam na Kawi Ohlins napred i nazad tako da opet nije za poredjenje.Ne bih vise da pisem ovde, koga zanima, ima moje impresije u temi o Kawi.Sorry za OFF Shecki.

 

 

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/58314-ninja-zx-12r-2000-2006/page/2/#comments

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R
Pre sat vremena, BokyBoy je napisao:

Uh, nisam ti bas kompetentan da sudim sad i poredim, ali svakako su jako razliciti motori, Honda je dosta slabija i pitomija, ubrzava linearno, kao voz, nema tu eksploziju kao Kawa, duza je i drugacije ide u krivinu, drugaciji je sedenje, Kawa ima sire i vise heblove i visi je polozaj sedenja nego na XXu, takodje je XX uzi medju nogama, Kawu kad zajases i stegnes kolenima, imas osecaj kao da si na razjarenom biku, ali bukvalno...XX mozda ima malo bolje kocnice jer je dual, mada je i to diskutabilno i nije bas za poredjenje, mozda samo drugacije grizu tj doziranje sile je drugacije.Kawa ima fabricki muljavu tu prednju kocnicu koju sam ja resio drugim Nissinovim kljestima i pumpom i pancirnim crevima tako da sada koci mnogo bolje.Ogibljenje takodje XXovo mnogo mekse, ja imam na Kawi Ohlins napred i nazad tako da opet nije za poredjenje.Ne bih vise da pisem ovde, koga zanima, ima moje impresije u temi o Kawi.Sorry za OFF Shecki.

Malo me sad ovo zainteresovalo ...Mogao bih je uzeti u razmatranje kao sledeći motor :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja