Jump to content

Moto Zajednica

Jos jedna nesreca na Ibarskoj, Baljevac

Recommended Posts

  • Drug član, 1236 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Prošao sam danas tim putem sa verenicom. Na momente je saobraćaj bio jako frekventan. Brzo se vozi, i ja sam imao skoro pa ovakvu situaciju:

 

 

Istina, nije bilo toliko dramatično i kritično, makar su vozili jedan iza drugog. Malo su me razočarale kolege koji su iz suprotnog pravca vozili u grupi. Iako su me oni prvi iznenadili (verovatno su se i oni sami iznenadili), oni iza njih su ležerno uleteli u preticanje idući mojom trakom u suprotnom smeru iako su me na vreme uočili. Ladno kao da ja ne postojim. Kao da to nije moglo da sačeka 10s da se lepo mimoiđemo...

 

Momku koji je imao nesreću neka su sa široki nebeski putevi, a momcima o kojima sam pisao želim malo više pameti i strpljenja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW f650gs / Suzuki gs500e

Nezgodan put, dosta krivina, a ljudi udaraju po gasu kao da im je poslednje, nebitno da li su na motorima, automobilima, kamionima, autobusima. Da ne pisem o tome kako kamiondzije i vozaci autobusa (sa NP tablicama najvise) brutalno seku krivine.

Pazite se ljudi, prvo mi treba da imamo pameti u glavi, nece nas niko drugi sacuvati.

 

A momku siroki putevi nebeski...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650
On 8/2/2020 at 11:42 PM, vasa.93 said:

a momcima o kojima sam pisao želim malo više pameti i strpljenja.

То су дебили који не заслужују бицикл, мотор да не помињем уопште. А то су они исти ликови који набијају гас у црвено под квачилом када пролазе поред неког кафића. Нажалост, биће увек таквих идиота који најмање угрожавају себе а већим делом све остале учеснике саобраћаја.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja