Jump to content

Moto Zajednica

ZL1000 Eliminator

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Mozda se  forumasi koje interesuje egzotika secaju da sam pre par god imao jedan Elimonator 1000 koji sam uzeo od  prijatelja i uvoznika Saleta. Izgleda da cu imati jos jedan u garazi. Napravljeno ih je samo oko 2500 kom pa postoje veliki broj klubova za ljubitelje i vlasnike ZL hiljadarke i devetstotke. Evo slike modela koji  je otisao u Sombor, a evo i ovog koji ce doci iz Svice, mislim da ce popiti crnu  papagaj metalik boju i poliranje kao Magna, otom potom,pozz svim ljubiteljima ovi casnih starina.

zlatibor_228.jpg

viber_image_2020-07-19_07-01-33.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Saka boja je u oku posmatraca, jednostavno ukusi su razliciti , sto je super.Ako je fabrika ja je ne bih menjao :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Mislim da je farban, nisam jos ni video vozilo, u carinskom je magacinu u Subotici. Mada postoji candy lime green

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Mocno vozilo je stiglo, malo se vozili braco i ja , pa ga rasturili (jos kao mladi smo voleli da rasturamo-da vidimo sta ima unutra).Salu na stranu, motor je sjajan primerak, menjac ubrzanje, pun rezervoar Svicarskog goriva, Na motor su ugradjeni zamenski novi amortizeri, grimeca diskovi, teflonska creva.Naravno vec je na operacionom stolu, menjacemo oba lanca (cuje se lanac bregaste), ide u kristal crvenu boju i polira se sve sto moze- ukljucujuci deklove.Stavljacu neku sliku kao za Magnu .Uz motor sam dobio i fabricki hromiran  naslon sa gepekom.0-02-05-7cbe242aafa186d5b0b3b9af6faa54f50174913e34842c8a1988aed13ff3f1b3_219dd223.thumb.jpg.b04972336f38b0a4da84d898dd41d420.jpg

0-02-05-261401e23f67e3a1b9be96948e02e8275fd24d2a133efec216244c1222249a96_5972337a.jpg

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Danas provozan zelenko, sutra ide na slikanje za AMSS, savrsenstvo .Nisam ga slikao ali evo jedne lepe fotke od mog prvog Eliminatora, vidi se kako uzivam.

Picture_1220.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Sta reci, Eliminator jezdi Batajom.Zadovoljni smo i izgledom i voznjom, zao mi je sto nismo imali vremena da ispoliramo ivice felni, al jbg.Motor ide na oglase , necu ga stavljati na forum jer nije na mom imenu (ide na ime kupca), evo i zadovoljnog vlasnika, hehe

ALIM3832.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja