Jump to content

Moto Zajednica

Karađorđeva ulica, Beograd 31.07.'20.

Recommended Posts

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Udes se dogudio juče oko 17h u Karađorđevoj ulici kod nekadašnje glavne autobuske stanice u Beogradu. Nezvanično, došlo je do oduzimanja prednosti od strane vozača automobila. Vozač motocikla je teže povređen.

 

FB_IMG_1596275239626.jpg

 

FB_IMG_1596275243550.jpg

 

FB_IMG_1596275247043.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Samo da se kolega oporavi i da bude dobro. Potresao sam se kad sam ovo sad video. Vidjao sam ga po centru, cesto je i na uscu zna ga jedan kolega sa foruma. 

 

Ovaj motor je imao bas jake izduve otvorene na njemu, ne znam kako ga nije retard bar cuo ako ga nije video.

 

Javite sta se desava sa kolegom ako ga neko zna. Nadamo se najboljem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Opet RENAULT! Pa to se mora u propise uvesti.

Kolega drz se a vi ostali da znate da "RENAUTOVACA" ima svugde, vire iza samiske.

Jjjj ih onaj sto im dao volan u ruke.

 

Ovo nema veze sa  automobilom marke reno. Verujem da je auto OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Šta se ovde dogodilo? Po lokaciji pretpostavljam levo skretanje preko 2 trake? Videli od autobusa da tako rade ali Clio ima udarac sa desne strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Deluje da je Clio preko pune linije smotao levo, oduzima prednost kolegi jer ga nije video il ga bolela patka da gleda. Kolega vozi desnom trakom udara u zadnja desna vrata i Clio pravi rotaciju.

Ako se zumira prva slika, može se videti trag od zadnje desne gume kako je ostao na asfaltu od Clia.

 

Po oštećenju na vratima, mislim da je kolega pokušao da ga izbegne bežavši u levu stranu. Oštećenje kreće bliže srednjem stubu pa se širi ka zadnjem točku.

 

Pojma nemam, nije ni bitno, samo sa kolegom nek bude sve Ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
29 minutes ago, Alexa90 said:

Koliko brzo je morao da ide da toliko pomeri auto udarcem....

Ovde se verovatno ne radi toliko o brzini koliko o iznenadnom polukrugu (ili skretanju) preko pune linije od strane automobila. Kao sto kaze @Satelis

 

Verujem da vozac motocikla nije ni stigao da pritisne kocnicu, a i da jeste pri takvom blitzkrieg delovanju od strane auta, tesko da bi mu pomoglo.

 

XJR moze da ubije nekog u autu od udarca pri vecoj brzini a kamoli da zguzva ovaj francuski gradski auto. 

 

Verovatno kolega nije vozio brzo koliko ga je ovaj iznenadio. Ako je istina ovo sto pretpostavljamo, za ovo delo vozacu renoa trebala bi da sledi robija. 

 

Idiot.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Надам се да је возач добро.

Вероватно је прелетео преко аута.

Позиција самог Клија овде није толико од значаја јер постоји велика шанса да је померан након удеса.

Добрим увиђајем може све лепо да се реконструише, а још ако раде оне нове камере још лакше.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Nisam čuo da je neko čuo da rade nove kamere, a pratim još jedan forum aktivno.

 

Elem, Karađorđeva je defacto gradilište. Posle dužeg vremena prođem tuda za vreme vanrednog stanja (i pre neki dan ponovo) da vidim na šta liči i mislim da su građevinski kamioni upropastili ulicu gore nego dok je funkcionisala kao veza ka pančevačkom mostu. Možda je 2 godine funkcionisala kao uređena ulica. Tramvajske šine nisu u nivou, a nije jasno ni da li tramvaji idu ili ne. Stari most je verovatno najgore mesto za vožnju motora koje može da postoji jer preko njega dovoze beton za BNV, a održavanje mosta ne postoji jer hoće da ga uklone. Ima toliko rupa da se više vozi po metalu nego po asfaltu. Svakako deo koji treba izbegavati i motorom do max 30kmh i to vrlo oprezno...

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Ovaj motor svakodnevno vidjam parkiran tu kod ulaza u Autobusku. Kolega verovatno tu i radi.. Eto jos jedan pokazatelj da se nezgode cesto desavaju "pred kucom" sto se kaze. Kako god brz oporavak zelim:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i
Opet RENAULT! Pa to se mora u propise uvesti.
Kolega drz se a vi ostali da znate da "RENAUTOVACA" ima svugde, vire iza samiske.
Jjjj ih onaj sto im dao volan u ruke.
 
Ovo nema veze sa  automobilom marke reno. Verujem da je auto OK.
Ako mogu da dodam uz Reno Klio i Fiat Stilo, Opel Astra i Dačija. Kad ih ugledam razmišljam šta je najgore što mogu da urade i spram toga prilagođavam svoju vožnju. Čast izuzecima, ali ovo je neka moja dugogodišna opservacija po Beogradu

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Različiti su vozači u pitanju. Stilaši obično misle da su tjuneri, a u stvari su ćuneri, i divljaju. A Dačijaši jednostavno ne znaju da voze, i tu nema pomoći

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Dačijaši su reinkarnacije tj bivši vlasnici/ljubitelji Pezejaca, Poljaka i Poloneza i tu nema pomoći. Stilo vozi mešovita raja, pa teško da se generalizuje, ima ih stvarno raznih. Moju crnu listu vodi Pasat B5.5 karavan, samo ove godine imam 3 pokušaja ubistva od njih. Prošle i pretprošle bar još 5. Od njih mi se pali lampica u glavi...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Kao meni Fiat 500L u koji sam se zabio prošlog oktobra kada me je isekao i stao...

Sad kad ga vidim na ulici samo psujem..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre 4 sati, saillor je napisao:

Ako smem da primetim, Fiat Stilo prednjači.

Ovo što rekoste za Stilo.............za srce ste me ujeli:'( :'( :popovanje: :popovanje:

20170730_133132.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


ima ih stvarno raznih. Moju crnu listu vodi Pasat B5.5 karavan, samo ove godine imam 3 pokušaja ubistva od njih. Prošle i pretprošle bar još 5. Od njih mi se pali lampica u glavi...


Svi su već lupani x puta, pa još jednom neće da se primeti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21
On 8/12/2020 at 8:19 PM, Jozza said:

Ako mogu da dodam uz Reno Klio i Fiat Stilo, Opel Astra i Dačija. Kad ih ugledam razmišljam šta je najgore što mogu da urade i spram toga prilagođavam svoju vožnju. Čast izuzecima, ali ovo je neka moja dugogodišna opservacija po Beogradu

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 

Na ovu listu slobodno dodajte i vozace pezoa 206 i 307 karavana i maltene sve vozace sa RU i ŠI tablama. Ko god da okrene na ovu sremsku stranu na voznju dobro pazite. Svakodnevno sam u saobracaju autom poslovno a i motorom... tooo... ne moze da se opise recima, takve poteze samo treba videti, po nas motocikliste, najbolje sa sigurne distance.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja