Jump to content

Moto Zajednica

Manzetna telelever kugle za BMW GS - vazdusare

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
On 31.7.2020. at 14:37, Bojan Budjevac je napisao:

Pronašao kod @đunta

 

Da ne ispadne kako nije, ne bavim se delovima, ni novim ni polovnim, a inače, uzimam ih isključivo u BMW Radulović-u. Manžetna kugle ne postoji kao zvanični rezervni deo, kad pukne i do momenta kad se to otkrije, može da prođe ko zna koliko i postoji realna mogućnost da je zglob oštećen. Pribegava se snalaženju iz raznoraznih izvora, pa kad je kugla utvrđeno dobra, zameni se takvom nekom, od Alija pa do male privrede, može da se navuče od automobila iako dimenzije nisu identične. Nastojim da uvek imam neki komad apslutno adekvatan kao višak koji ustupim kad mogu uz simboličnu nadoknadu, zbog korone virusa je sve prekinuto pa sam te uputio gde sam mislio da ima, barem je bilo. Kad sam video temu, proverim izvor i proradio dotur, zato se našla.

 

Potako si me, pogledaću šta imam zabeleženo u ličnoj fototeci, ima nekih stvari na koje nije loše obratiti pažnju pri zameni manžetne, a ja volim sve da podkrepim ilustracijom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja