Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer 700 2018

Recommended Posts

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

E pa došao je i taj dan... Da ostavim emocije po strani, situacija je sledeća:

 

Prodajem motocikl Yamaha Tracer 700 2018. godište zapremine motora 689cm3 snage 55KW sa 19000 pređenih kilometara. Motocikl je kupljen nov sredinom avgusta 2018. godine kod ovlašćenog Yamaha dilera u Nišu. Garantni rok je 3 godine, te je motocikl praktično u garanciji još godinu dana. Redovno je servisiran u zvaničnom Yamaha servisu u Nišu i svi servisi su uredno evidentirani u servisnoj knjižici. Motocikl je mehanički u savršenom stanju bez ikakvih nedostataka. Osim toga je izuzetno pedantno održavan, te je u zaista odličnom estetskom stanju. Praktično na motociklu nema nikakvih fizičkih oštećenja, ogrebotina i/ili slično*.

Od dodatne opreme motor poseduje:

- Yamaha roll barove
- Yamaha nosač zadnjeg kofera
- Yamaha zadnji kofer zapremine 50l sa naslonom za suvozača i bravicom koja se otvara ključem motora
- Yamaha nosači bočnih torbi
- Yamaha Soft ABS bočne torbe
- Yamaha štitnik hladnjaka
- Yamaha 12V utičnica
- SW Motech centralni stender
- Givi povišeni vizir
- Motowolf nosač mobilnog telefona

Paket opreme je širok te je praktično motocikl spreman za svako duže putovanje. Dodatno, od skoro je u zadnjem koferu ugrađeno led osvetljenje sa dva režima rada - zadnje svetlo i stop svetlo. Instalacija je izvedena praktično sa spoljne strane kofera bez ikakvog bušenja kofera, te je moguća laka demontaža. Na kraju kabla ugrađen je konektor te je kofer moguće skinuti bez problema sa motocikla prostim raskačivanjem konektora dodatnog led osvetljenja.

Motocikl je vrlo povozan, lak i zanimljiv za vožnju, što samostalno što u paru. Vožen je sa uživanjem apsolutno svaki put. Agregat je relativno skroman što se potrošnje tiče - neki prosek je oko 4,2l na 100km, ali je bilo momenata kada je potrošnja išla i ispod 3,9l na 100km na vožnjama u paru. Sa rezervoarom od 17l autonomija je i više nego dovoljna.

Registracija motocikla ističe 13. avgusta, i u slučaju kupovine nakon tog datuma cena će biti naknadno korigovana. Prenos je obavezan.

Imam i dodatne slike motocikla, pa ih mogu proslediti ukoliko je to potrebno.

 

Cena: 7000€, ima i malo prostora za korekciju... :)



*Na samom polasku na photo shooting gurajući motor kroz dvorište desnom bočnom torbom zakačio sam fasadu kuće, te je površina torbe blago oštećena na tom mestu. Zahvaćena površina je mala. Sve je prikazano na slikama...

 

 

 

E sad ono drugarski. :) Šta da vam kažem o Traceru? Fantastičan motocikl. Još kada sam ga uzeo želeo sam veći, ali zaista mislim da je ovako nešto prava mera. Jako me je dobro služio i jako sam zadovoljan bio. Služio bi me još, ali situacija je takva da se uskoro selim van gde prenos motora nažalost nije jedna od opcija... Od prvog dana sam pisao u njemu u temi o ovom modelu, pa tamo možete da nađete možda još koju informaciju/sliku. A mogu i ja da okačim još ako treba, ima ih dosta...

 

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

15.jpg

 

16.jpg

 

17.jpg

 

18.jpg

 

19.jpg

 

20.jpg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Miki, ti to resio da se zenis, pa motor na prodaju? sala, ne zameri.
Rado bih ti bio kupac, po drugi put, ali ove god.motor je u drugom,trecem planu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: ex: BMW G650GS, Suzuki SV650

Mogu da potvrdim, Tracer je u perfektnom stanju. Koliko se secam prosle godine je i nove gume dobio :)
Srecna prodaja Vaso :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
9 hours ago, Dejan88 said:

Miki, ti to resio da se zenis, pa motor na prodaju? emoji5.png sala, ne zameri.
Rado bih ti bio kupac, po drugi put, ali ove god.motor je u drugom,trecem planu. emoji22.png

Ma rekoh red je da sad počnem da slušam ženu... A ona kae "Treba nam veći motocikl"... :D Šalim se, nije to razlog, nego se selimo, kao što napisah...

 

7 minutes ago, MladenV said:

Mogu da potvrdim, Tracer je u perfektnom stanju. Koliko se secam prosle godine je i nove gume dobio :)
Srecna prodaja Vaso :cirka1:

Hvala puno! :) Nego čekaj bre, kakve sad nove gume kad su i "stare" bile nove pre samo dve godine? :D Pomešao si, to je Freewind bio dobio nove gume, i to je isto bilo 2018. godine, mislim nešto neposredno pre zamene za Tracer. Evo Deki može da potvrdi, on je preuzeo Freewind-a. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
Hvala puno!  Nego čekaj bre, kakve sad nove gume kad su i "stare" bile nove pre samo dve godine?  Pomešao si, to je Freewind bio dobio nove gume, i to je isto bilo 2018. godine, mislim nešto neposredno pre zamene za Tracer. Evo Deki može da potvrdi, on je preuzeo Freewind-a.
Tacno Suzuki je imao nove novcate gume, oada sam ga kupio od Mikija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

[mention]vasa.93 [/mention] prelep primerak!
Da ti bude seecnq i brza prodaja!


I da tamo, gde idete, ostvarite sve vase snove!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Hvala ti puno, druže!! :)

 

Sad kontam da nisam ostavio kontakt telefon. Možete me dobiti na sledećem broju: 064/362-86-12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ma nije, nego je do perspektive. :D Umesto tačno iza motora ja sa stao malo na levo, pa zato izgleda kao da je tablica malo udesno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Do sada nisam imao priliku da imam ganc nov motor, pa ne mogu da pricam nesto o tome. Ali opet kad pogledam ti si prvi vlasnik, znas sta i kako si ga odrzavao, i da ga prodas, vasooo drug zar ti nije zao :( 

Siguran sam da osoba koja bude kupila od tebe ima da se usreci, nov motor,redovono odrzavan, oprema puna,milina.... san kupca

P.s. srecna prodaja, i da znas ovo se uvazava samo ako se selis za Austrailiju, ostalo nije opravdano :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Hah, pa nije baš Australija, ali se i tamo gde idem vozi sa iste strane puta kao i u Australiji. :D Nije toliko daleko, i iako je preko bare postoji i kopneni put, ali to em bi bio veliki poduhvat, em ima previše drugih komplikacija, pa nije opcija da ga povezem sa sobom... Nažalost. Dakle jeste mi žao, ali šta je tu je. :)

 

Elem, nešto me bre neće ovih dana. Prvo ono sa torbom, a zatim sam juče rezervisao termin za tehnički i registraciju za danas, a evo kiša se ubi celog jutra i tek se pojačava. Izgleda da će do kraja nedelje biti kiše. Nije meni to toliki problem. Iako celo jutro pada, u nadi da će makar stati ili smanjiti se dok dođe vreme za tehnički, tek sam malopre otkazao svoj rezervisani termin. Ulica puna bara, pada solidno, a najviše mi je mrsko da ga onako ulickanog izvezem da šljapka sada po barama. :neznam: Tako da neki drugi dan ipak...

 

Ono što hoću da kažem - motor će biti registrovan ovih dana, i ta registracija biće do 12. avgusta naredne godine. Cena ostaje ista. :)

 

E da, i kilometraža je porasla na 19500km. :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 1 sat, vasa.93 je napisao:

Hah, pa nije baš Australija, ali se i tamo gde idem vozi sa iste strane puta kao i u Australiji. :D Nije toliko daleko, i iako je preko bare postoji i kopneni put, ali to em bi bio veliki poduhvat, 

Aha.. znači jedna od ovih...otkriven si:)

 

 Više od dve trećine svetskih zemalja ima pravilo desne strane, osim Australije i Velike Britanije, levom stranom se vozi gotovo u svim Južnoafričkim zemljama, Japanu, Maleziji, Indoneziji, Papua Novoj Gvineji, Indiji, Pakistanu, Gvajani, Surinamu, kao i nekim Karipskim i Polinežanskim ostrvima.

Od evropskih zemalja, osim Britanije i Irske, levom stranom se vozi na Malti i Kipru... 

 

Motor nov... srećna prodaja! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ima, ima. Jutros je odrađen tehnički pregled, od ponedeljka uzimam i saobraćajnu i motor je spreman za put do Sremske Mitrovice. :) Naravno, ostaje da se vidimo sa Igorem, da pogleda sve to lepo itd, a to je planirano za drugu polovinu sledeće nedelje. Malo je nezgodno što smo najranije mogli da dogovorimo viđanje za dan nakon isteka registracije, pa je dogovor da ja odradim registraciju kako bi on mogao da vozi motor dok sređujemo papire. :)

 

Hvala što si nas povezao! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja