Jump to content

Moto Zajednica

BiH ruta - Pomoc

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ja sam se vratio u utorak iz Neuma. U sustini najveca guzva je na gradskim plazama, za motor nije nikakav problem. Po meni najbolje ici na kupanje na poluostrvo koje se nalazi tacno preko puta Neuma. Krenete u pravcu Dubrovnika i pre Inine pumpe skrenete desno.  Za kola naplacuju parking 8km a za motore ne znam. Mi smo se kupali 3-4 sata niko nas nije dirao. More je cisto i slano sto su bili jedini uslovi za kupanje. Plaza je kamenita i pazite na jezeve.

Sto se smestaja tice treba paziti gde odsedate jer kad kazu 100 metara od mora obicno bude mnogo vise. U sustini ljudi ne lazu jer su te kuce toliko nabacane u brdu da su zaista na toj udaljenosti ali vazdusnom linijom. Kad krenete nizbrdo stepenicama pa povratak po suncu ne bude vam dobro, nekih 200-300 stepenica vam ne gine. To smo vrlo lako resili voznjom motora do plaze gde se uvek moze naci mesta za parking, za kola mrka kapa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 880 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV LC
Pre 2 sati, Mikulanac je napisao:

Ja sam se vratio u utorak iz Neuma. U sustini najveca guzva je na gradskim plazama, za motor nije nikakav problem. Po meni najbolje ici na kupanje na poluostrvo koje se nalazi tacno preko puta Neuma. Krenete u pravcu Dubrovnika i pre Inine pumpe skrenete desno.  Za kola naplacuju parking 8km a za motore ne znam. Mi smo se kupali 3-4 sata niko nas nije dirao. More je cisto i slano sto su bili jedini uslovi za kupanje. Plaza je kamenita i pazite na jezeve.

Sto se smestaja tice treba paziti gde odsedate jer kad kazu 100 metara od mora obicno bude mnogo vise. U sustini ljudi ne lazu jer su te kuce toliko nabacane u brdu da su zaista na toj udaljenosti ali vazdusnom linijom. Kad krenete nizbrdo stepenicama pa povratak po suncu ne bude vam dobro, nekih 200-300 stepenica vam ne gine. To smo vrlo lako resili voznjom motora do plaze gde se uvek moze naci mesta za parking, za kola mrka kapa. 

Budi ljubazan pa postavi rutu kojom si isao ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Kradem ideje :) Sa zenom najverovatnije krecem oko 19-og u Bosnu pa smisljam kojim putem da se lepo provozamo a i da ima sta da se vidi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

I ja krecem 19 ujutru putem Višegrada pa dalje klasika,Trebinje, Kravica, Mostar, Konjic, Sarajevo. Htedoh Bihać i okolo naokolo ali velika grupa sa mnom a vremena 3 noći pa smo morali sabiti kilometre, vidimo se usput:takoje:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja