Jump to content

Moto Zajednica

Sprint max 49cc 4t (izgubio snagu)

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova

Pozdrav.Opet ja vec sam postavljao temu za njega ali opet se nesto pokvarilo.Motor sam prao crevom i usla je voda u karburator i nije hteo gas do kraja da prima uopste ocistio sam karb i sad prima gas ali pola gasa i pun gas nema razlike motor je pre toga isao 60 sada jedva 40.Primetio sam da kada je hladan nece 30 da ide kada se zagreje ide do 40 ali isao je brzo (izgubio snagu) skoro su menjana cela glava (cilindar , klip, karike) filter goriva,vakum pumpa, karburator nov  i ulje zamenjeno svecica nova.Ako neko zna nek napise u cemo je problem bio bih mu zahvalan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
Pre 20 sati, milospfc9 je napisao:

proveri sauh ako je on crkao karburator ima viska goriva i gusi se u njemu ako nije do njega ,javljaj dalje da resavamo

Ma reseno to do karburatora je bilo kupio sam nov sad ide kao lud nego se javio problem kad mu dam malo gas kao da proguta knedlu i nastavi da ide a kad drzim na malom gasu gasi se i posle se teze pali.Takodje  kada mu dodajem gas kao da se cuje da negde izbacuje fazduh al sve je lepo zategnuto motor lepo radi i ide samo to nzm sta je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
pre 2 minuta, Cvijanović je napisao:

Možda je bio zagrejan a ti ga ispuškirao malo i po agregatu?!Pukla stublina...tzv.cilindar...

Nije proverio sam sve je u redu tu, to gutanje knedle se pojavilo pri postavljanu novog karba dam mu malo gas gušne ga malo i nastavi normalno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Staho PRO XT

To gutanje knedle se javlja jer ti nije dobro ustelovana ili zi je prljava pomoćna dizna. Povećaj ler gas jer kad mu naglo zavrneš gas on odjednom dobije previše i ne može da proguta sve. To je neko moje mišljenje Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja