Jump to content

Moto Zajednica

Potreban smestaj na Tari 30.07 - 02.08

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Cao, da li neko ima, zna nekog ko ima, ili zna nekog ko zna nekog ko ima slobodan smestaj na Tari od 30.7 (cetvrtak) do 2.8 (nedelja)  za 5 osoba :D

Isplanirali na brzinu, bice lepo vreme, a bas je guzva i sve sto sam zvao je zauzeto... Alternativa ostaje Zlatibor ako nista ne nadjemo :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Spavaj na peruccu. Ako ides da se odmoris izuzetno mirno. Bajina basta je zurka svaki dan, da smo znali mi bi spavali u peruccu a ne u bb

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Zvao sam nekih 10-15 brojeva, Zaovine, Mitrovac, Kaludjerske bare, Solotusa... Na booking i airbnb nema ni Perucac mesta...Svi kazu zauzeti ceo avgust, jos mi naglase tesko da ces naci za ovaj period, sve je prepuno... Na kraju sam nasao kucu sa dvoristem na Zlatiboru, pa cemo motorima jedan dan da obidjemo Taru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
31 minutes ago, Marko1995 said:

Zvao sam nekih 10-15 brojeva, Zaovine, Mitrovac, Kaludjerske bare, Solotusa... Na booking i airbnb nema ni Perucac mesta...Svi kazu zauzeti ceo avgust, jos mi naglase tesko da ces naci za ovaj period, sve je prepuno... Na kraju sam nasao kucu sa dvoristem na Zlatiboru, pa cemo motorima jedan dan da obidjemo Taru :D

Ne mozes Taru obici u jednom danu, a da sve vidis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja