Jump to content

Moto Zajednica

Honda hornet

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Honda hornet 2003 god. U leru nece da radi...neprima gas...uradjen servis..svecice ulje...preko 2500 obrtaja ide ko nevreme...dugo je stajala oko 3 godine....ocistio rezervar...novo gorivo...adetiv...ispusto iz karburatora benzin...curi normalan bez taloga....

Neznam dal ima kakve veze sto nema drugu sajlu na gasu za povrat gasa....svaki savet je dobro dosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Honda hornet 2003 god. U leru nece da radi...neprima gas...uradjen servis..svecice ulje...preko 2500 obrtaja ide ko nevreme...dugo je stajala oko 3 godine....ocistio rezervar...novo gorivo...adetiv...ispusto iz karburatora benzin...curi normalan bez taloga....
Neznam dal ima kakve veze sto nema drugu sajlu na gasu za povrat gasa....svaki savet je dobro dosao
Ништа али баш ништа ниси урадио испуштањем горива из карбуратора. Без разлике што сада цури чисто гориво, ко зна шта имаш у њима.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Aj manite se ovakvih likova. Kad im nesto treba samo kao gosti izbombarduju pitanjima i nikad se vise ne pojave. Nit znas ko su, sta su.

 

Ja razumem da svakom treba pomoci  i da je svakom svoja muka najteza al izdvoj 3 minuta registruj se, predstavi se, baci koju fotku pa ako je hitno pitaj. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Oprostite sto nisam skontao da je vazno da pisem o sebi...za mene je vaznije ako kome mogu sta pomoc ili dati savet a ne ko sta gde i kako...ko da skusam moju zenu...cool

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
7 minutes ago, branja1 said:

Oprostite sto nisam skontao da je vazno da pisem o sebi...za mene je vaznije ako kome mogu sta pomoc ili dati savet a ne ko sta gde i kako...ko da skusam moju zenu...cool

Lepo si napisao da je svaki savet dobrodosao. Dao sam ti savet, red je da se predstavis i registrujes. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

U zadnje vreme non stop ima ovakvih ljudi koji samo postave pitanje koje ih zanima i kad saznaju odgovor ne pojave se nikad više. Država duradi nešto. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Стварно не знам шта је толико мука да се да кратко обавештење дали је проблем решен или не. Да појасним, мени као мајстора овакав начин решавања проблема претставља тренинг мозга и то зими. АЛИ, није фар да док је сезона не куцнем ни слово иако ми руке падају од умора а зими да не могу да ме скину с к...ца. Значи ако си поставио нека правила игре онда је поштено да их практикујеш од почетка до краја.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ima i starih clanova sa manjkom kulture... Eno jedan postavio temu u "kupujem" i od tada cuti...

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

To su sve obični internet trolovi. Posebna sorta. Čim shvatiš da se radi o trolu, prestaneš da reaguješ jer je to jedini način, ujedno i pravilo: "Do not feed the troll!" Ko nije, ko je pogrešio u stavu i obraćanju, to brzo ispravi i sve bude kako treba.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja