Jump to content

Moto Zajednica

Delovi za Sprint Rapotr 125!!!!!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Sprint Regal Raptor

Da li je moguce da u celoj nasoj zemlji Srbiji nema ni jedna prodavnica za kineske skutere i motore.

Hocu da odradim prednju vilu, diskove i paknove nove.Zar je moguce da moraju delovi sa ali expresa da se porucuju?
Da li iko zna gde moze da se nabave delovi za navedeni motor, ili isti taj sutra secem brusalicom i ode na otpad!!!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1832 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Nadam se da ga nisi vec isekao... sacekaj malo, javice se neko da ti objasni gde da trazis delove, mozda se neki gadjaju od drugog modela, itd. Nije motor kriv sto se vozi u Srb...

Polako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

063283131 , ne razume se bas u sve delove, nekada su uvozili te kineze samo pod drugim imenom. Ostalo iz servisa delova. Raspitaj se ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

 

Pogledaj sve te delove koje hoces da menjas i vidi sta pise na njima. Trebalo bi da imaju neku oznaku, pa preko te oznake trazi po netu. Ako nemaju oznaku, merni pribor u ruke, premeri pa trazi po tom kriterijumu. Ako si uporan i imas vremena, mozes da nadjes na netu od kojih motora pasu delovi za tvoj regal raptor. Takodje, nemoj da ocekujes da ti u prodavnici daju deo bas za sprint regal raptor, posto to nekad ne mogu ni za daleko rasprostranjenije i poznatije modele. Meni su, na primer, poslali lanac dva linka duzi nego sto treba, ili semeringe koji nisu za moj motor. Opet, nemoj ni da budes iskljuciv pa da trazis delove samo za regal raptor, jer mogu da te oderu. Primer: kada sam sredjivao motor, po sajtovima specijalizovanim za prodaju delova lezaj tocka za suzuki je bio 18-20€ a lezaj 6302 2RS (ako se ne varam) je kod nas tipa 500-600rsd. Inace, u pitanju je isti lezaj. 

Samo polako i resices motor, bez nervoze. Strpljen- spasen :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Sprint Regal Raptor

Ovako stoje stvari.
Spoljni promer diska je 240mm, kacenje na 6 rupe.Dijagonala rupa je 135 mm.

Od 14 majsotra na glasu, tj velemajstora za motore iz cele Srbije samo mi je jedan i to bez prilozene slike kao uzorak rekao da je o disk od honde rabel 125, dok velika vecina je rekla da je taj promer diska nemoguc, i da malo bolje izmerim...:)
Tako da sledeci put kad budu neki krenuli da pricaju ribolovacke price tipa.....

Ja radim generalnu motora preko telefona....evo neka se sete ovoga!
Evo slika diska sa raptora..
Pozdrav....Kad stignu delovi ide nova tema sa preradom konacno.
Naravno pisacu
 

images.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Sprint Regal Raptor

Narucio sam sve sto mi je za sad trebalo.
Moze pomoc oko ispravljanja predje felne.Trenutno su na CNC masini (malo ih preradjujem) ali prednja je malkice kriva.
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja