Jump to content

Moto Zajednica

Upuceno vozacima R-ova( ili agresivnim vozacima)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista
I stavite joj VASU kacigu ako vec nemate da joj date jer ako padnete bice  vasa krivica a ne njena sto ona da izvuce deblji kraj sto ste vi kreten? i ako vam prospe pricu necu kacigu sjebace mi frizuru recite joj kako je vetar jos bolje sjebava nego kaciga  ili kako je asvalt lepo podmazuje krvlju sa slepoocnice dok se suljate 100km/h u glavnoj ulici....

 

Mislite o tome mislite a kad izmislite postujte sto vise hocu misljenja da cujem! mogao bih ja ovako da serem satima al necu ajde sad malo vi....

 

Ma dobar deo texta si u pravu. Tako i jeste, ali ovo za ribe je obicna glupost, ja da joj dajem kacigu? Zapravo da je teram da stavi kacigu ako jos nece?? NE PADA MI NAPAMET, ne teram ja nikog da seda sa mnom na motor, ako je neka kobila ljosnula s motora zbog zadnjeg tocka ne krivim vozaca, nego nju sto je sela. I ja sam milion puta imao priliku da sednem sa svim i svakim, ali nisam, tako da one treba da paze s kim sedaju  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Pre par dana, kod Ideje na Bezaniji, neki lik na nejkedu ali R varijanti ga je cepao i cepao i cepao.......prvo bez kacige u majci i sorcu, a posle se vratio po kacigu i nastavio sa peglanjem motora. I to sve kroz jedan isti pravac, gde bas i ima solidnog saobracaja.

Krajnje suludo.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bg

U princiu se slazem sa 90 % postova,ali bi dodala samo jos jednu sitnicu oko te famozne voznje R-ova i ostalih,a to je guljenje brzine kroz sporedne ulice  u sred noci ,e  takve bi bez uvrede puskom gadjala i ne mogu da shvatim kako se oni ne postave na mesto ljudi koje probude,kako ne razmisljaju kako bi bilo njima da kad dodju umorni ko psi i legnu da spavaju i dodje im neki mentol koji vidi priliku u praznoj ulici da ga raspali i probudi pola komsiluka?ajde  u prometnim ulicama jos  i boze pomozi jadni ljudi koji tu tek zive jer to slusaju svakodnevno ali u sporednim covek tesko da se navikne kad  u 2,3,4  ujutro proleti ko metak da bi i mrtve probudio?!sto se tice tih curica cije guze vidi pola grada nemam komentara prvo zbog opreme sto ne nose  ili makar da pozajme,a druge  i te muskarcine sto ih voze to je posebna sorta gde polovina tih curica im nisu cak ni devojke,jer realno koji muskarac bi voleo da od devojke do koje mu je stalo dozvoli da pola grada joj vidi delove tela plus da joj ugrozi zivot bez opreme ali nema veze mozda ja gresim ispravite me,takodje ne propisna brzina  u toku dana definitivno mora da bude po propisima ajd nocu i da se progleda kroz prstice ali i tad je opsano po zivot u glavnom zbog  umornih i pijanih vozaca bilo koje kategorije,i jos jedna sitnica da ne duzim kako bi ih ljudi i primecivali kad po nekim delovima grada voze preko 100-ke kako mozes ti crnu tacku sa jednim farom da vidis kad ga guli?kad  bi se vozilo kako treba mislim da bi motoristi bili uocljiviji u vise slucajeva gde bi vozac  kola ili bilo kog drugog prevoznog sredstva na vreme mogao da primeti motoristu i da kolko tolko  i on i vaj drugi smanje brzinu zarad manjih posledica ako bi ne daj boze doslo do toga?!i onda sammim tim ne bi vise bilo izgovora tipa ovaj sto je vozio kola nije ni gledao ili nije ni vide a kako bi video kad mu se tackica prblizava sa 150?samo malo dobre volje  i komerazcije sa  svih strana sacuvala bi mnoge zivote... ;) ;) ;)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Meni naj upečatljivija scena divljaka na R-u je sa Ade, kada je batica vozeći stazom za pešake pored kafića s*x i grad zavrnuo gas i pokupio konobaricu sa sve punim poslužavnikom pića  :D :D :D

Naravno platio je turu pića koju nije ni popio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

[quote author=Yami r6 :) link=topic=22033.msg293127#msg293127 date=1217984747]

U princiu se slazem sa 90 % postova,ali bi dodala samo jos jednu sitnicu oko te famozne voznje R-ova i ostalih,a to je guljenje brzine kroz sporedne ulice  u sred noci ,e  takve bi bez uvrede puskom gadjala i ne mogu da shvatim kako se oni ne postave na mesto ljudi koje probude,kako ne razmisljaju kako bi bilo njima da kad dodju umorni ko psi i legnu da spavaju i dodje im neki mentol koji vidi priliku u praznoj ulici da ga raspali i probudi pola komsiluka?ajde  u prometnim ulicama jos  i boze pomozi jadni ljudi koji tu tek zive jer to slusaju svakodnevno ali u sporednim covek tesko da se navikne kad  u 2,3,4  ujutro proleti ko metak da bi i mrtve probudio?!sto se tice tih curica cije guze vidi pola grada nemam komentara prvo zbog opreme sto ne nose  ili makar da pozajme,a druge  i te muskarcine sto ih voze to je posebna sorta gde polovina tih curica im nisu cak ni devojke,jer realno koji muskarac bi voleo da od devojke do koje mu je stalo dozvoli da pola grada joj vidi delove tela plus da joj ugrozi zivot bez opreme ali nema veze mozda ja gresim ispravite me,takodje ne propisna brzina  u toku dana definitivno mora da bude po propisima ajd nocu i da se progleda kroz prstice ali i tad je opsano po zivot u glavnom zbog  umornih i pijanih vozaca bilo koje kategorije,i jos jedna sitnica da ne duzim kako bi ih ljudi i primecivali kad po nekim delovima grada voze preko 100-ke kako mozes ti crnu tacku sa jednim farom da vidis kad ga guli?kad  bi se vozilo kako treba mislim da bi motoristi bili uocljiviji u vise slucajeva gde bi vozac  kola ili bilo kog drugog prevoznog sredstva na vreme mogao da primeti motoristu i da kolko tolko  i on i vaj drugi smanje brzinu zarad manjih posledica ako bi ne daj boze doslo do toga?!i onda sammim tim ne bi vise bilo izgovora tipa ovaj sto je vozio kola nije ni gledao ili nije ni vide a kako bi video kad mu se tackica prblizava sa 150?samo malo dobre volje  i komerazcije sa  svih strana sacuvala bi mnoge zivote... ;) ;) ;)  :)

 

Da ne zivis mozda na novom beogradu jer nas je neko prijavio nocas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

nema lepseg oscaja nego kad osetis grmljavinu i snagu ispod sebe, bez obzira da li vozis sporo ili polako. naravno svako kroji svoju sudbinu pa se svasta i desava. treba biti umeren u svemu, e tad je pravo uzivanje. i konstantna spora voznja dosadi, kao i brza. treba samo znati kad i gde treba to usaglasiti. sto redje vozim motor to vise uzivam kad sednem na njega sledeci put. pozz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Yami r6 :) sto se nerviras  :).

Ukoliko tvoj prozor ima pogled na ulicu i ako nisi previse daleko, mozes korisiti stari oproban nacin za suzbijanje dosadnih elementa. Uzmes vazdusnu pusku, naslonis je na prozor i vezbas gadjanje. Malo je zajebano ako nekoga pogodis u oko ali sta ces, sve je to u samoodbrani. Branis svoj mir  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bg

[quote author=Yami r6 :) link=topic=22033.msg293127#msg293127 date=1217984747]

U princiu se slazem sa 90 % postova,ali bi dodala samo jos jednu sitnicu oko te famozne voznje R-ova i ostalih,a to je guljenje brzine kroz sporedne ulice  u sred noci ,e  takve bi bez uvrede puskom gadjala i ne mogu da shvatim kako se oni ne postave na mesto ljudi koje probude,kako ne razmisljaju kako bi bilo njima da kad dodju umorni ko psi i legnu da spavaju i dodje im neki mentol koji vidi priliku u praznoj ulici da ga raspali i probudi pola komsiluka?ajde  u prometnim ulicama jos  i boze pomozi jadni ljudi koji tu tek zive jer to slusaju svakodnevno ali u sporednim covek tesko da se navikne kad  u 2,3,4  ujutro proleti ko metak da bi i mrtve probudio?!sto se tice tih curica cije guze vidi pola grada nemam komentara prvo zbog opreme sto ne nose  ili makar da pozajme,a druge  i te muskarcine sto ih voze to je posebna sorta gde polovina tih curica im nisu cak ni devojke,jer realno koji muskarac bi voleo da od devojke do koje mu je stalo dozvoli da pola grada joj vidi delove tela plus da joj ugrozi zivot bez opreme ali nema veze mozda ja gresim ispravite me,takodje ne propisna brzina  u toku dana definitivno mora da bude po propisima ajd nocu i da se progleda kroz prstice ali i tad je opsano po zivot u glavnom zbog  umornih i pijanih vozaca bilo koje kategorije,i jos jedna sitnica da ne duzim kako bi ih ljudi i primecivali kad po nekim delovima grada voze preko 100-ke kako mozes ti crnu tacku sa jednim farom da vidis kad ga guli?kad  bi se vozilo kako treba mislim da bi motoristi bili uocljiviji u vise slucajeva gde bi vozac  kola ili bilo kog drugog prevoznog sredstva na vreme mogao da primeti motoristu i da kolko tolko  i on i vaj drugi smanje brzinu zarad manjih posledica ako bi ne daj boze doslo do toga?!i onda sammim tim ne bi vise bilo izgovora tipa ovaj sto je vozio kola nije ni gledao ili nije ni vide a kako bi video kad mu se tackica prblizava sa 150?samo malo dobre volje  i komerazcije sa  svih strana sacuvala bi mnoge zivote... ;) ;) ;)  :)

Da ne zivis mozda na novom beogradu jer nas je neko prijavio nocas?

 

HVALA BOGU NE

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Poslednjih par postova, koji su naprosto ''odisali'' tolerancijom i korisnošću, kao i uskom povezanošću s temom, obrisani su.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Drago mi je da i dalje postujete nije me bilo neko vreme nisam imao para za net posto mi ovaj moj motor pogore sve pare za benzin...

Mislim da je sve receno ovih poslednjih nekoliko strana su bile pune tolerancije ili razumevanja hvala na tome. Mislim da teme moze da se obrise ili Lock-uje kako to vec ide posto je sve receno da ne ser*mo u nedogled. otvoricu novu temo je mislim da ce biti interesantna za pregled ili postovanje.

zvace se "Sta ste videli?"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Zivim na Medaku, bas dole pored 'plavog' (ali ne radim tamo) :) svaki dan, u koje god doba covek moze da vidi budale koji se izivljavaju na motorima, i to pored dva bas zajebana semafora... volim motore i sve u vezi toga ali ovim mamlazima bih najradije sajlu zategao, pa da nauci makar operemu da nosi... a u nekoliko sudara koje sam video tu u 'kraju' sam video da su samo suvozaci nastradali... na koju foru kad i jedan i drugi nisu imali opremu, ne znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Ljudi staze,staze,staze vapaj u pomoc nama sa vijugom vise ,bez ljutnje ostali to se stice godinama na r-ovima ,neko stekne a neko `vidimo se u citulji`dajte nam mesto za divljanje i mi ce mo ga koristiti kako treba .

 

Jes Bane ja prekjuce iskidah prednjeg mislena na auuuutoooopuuuutuuuu kada me turcin na vide i lagano ispred mene sa svojim tenkom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

jel imao  brkove ....j...m li mu mamicu onu njegovu vala bas....ma kazem ja treba stoku u podrum pa na specijalno vaspitanje!!!pozdrav i respect od mene za tebe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

ma ja jos uvek ne kapiram sta je pisac hteo da kaze sta mu sad mi ono dodjemo kao neki ZLI RR asi ne kapiram uopste pa ja u sustini u opste nisam zao momak mislim mozda kad obucem full opremu jes da je crne boje  pa jos crn motor jbt mozda pomisle da im je dosao ghost rider iz stokholma ne kapiram a mozda je zbog tetovaza kad me vide leti na adi mislim ja stvarno nisam los momak .....i takoooo...sta sad obiso me R ovac i ja sam se jaaaako uplasio i iiiiiiiii...iiii onda je dosao mrmot i upakovao cokoladu u foliju ma ljudi da vam ja lepo kazem svako vece petkom ili subotom dodjite na adu na makisku stranu pa cete videti gomilu pijanih i drogiranih klinaca na skuterima kako se izivljavaju kroz masu i to po biciklistickoj stazi a vi nesto kazete nama za autoput pa autoput i jeste pravljen za malo brzu voznju smeh !!!!eto toliko od mene !!let there be brotherhood!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Nase umece voznje nema veze sa nekim okolnostima na drumu na koje ne mozemo da uticemo - jednostavno nam se dese. E, onda presudnu ulogu u tome da li cemo ostati zivi, igra brzina. I kakve tu vise ima veze nasa samouverost u sebe i motor? Svako odvrtanje gasa tamo gde mu nije mesto,  cista je lutrija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Da malo vratim priču na kolosek.KOLIKO TOLIKO....da li ste pratili istraživanja ko najviše od motorista ugrožava saobraćaj? (to je policija donela izveštaj)..................................... prvo mesto su skuteraši,pa R-ovci....a potom je sve šarenoliko.........Trebalo bi da se diskutuje preko tema,a ne da se prepucavamo  ;) ;) ;) ne znam šta reći,ima ludaka na R-ovima,ima ludaka na skuterina ,a imate i ludaka i među peračima prozora  ;D

Sve je to diskutabilno,ako ćemo realno... Nemojte da se svađate... 8) 8) 8) Samo laganeze... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

tako je brate moj  u potpunosti se slazem sa tobom ja sam evo kao lud kada ne vozim svoju hondu!!!hhhhh.aaaaa.haaaahhhaaa....eeee ova mi je bila dobra!!!pozdrav i respect!!!videh te bre pre neki dan na 636 ici kod ade ako si to bio ti!let there be brotherhood!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

tako je brate moj  u potpunosti se slazem sa tobom ja sam evo kao lud kada ne vozim svoju hondu!!!hhhhh.aaaaa.haaaahhhaaa....eeee ova mi je bila dobra!!!pozdrav i respect!!!videh te bre pre neki dan na 636 ici kod ade ako si to bio ti!let there be brotherhood!!!

Ne vozim  636,a sigurno nisam ja bio jer sam u gipsu već mesec dana  ;D ;D ;D ........pozzzzzzz druže!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

tako je brate moj  u potpunosti se slazem sa tobom ja sam evo kao lud kada ne vozim svoju hondu!!!hhhhh.aaaaa.haaaahhhaaa....eeee ova mi je bila dobra!!!pozdrav i respect!!!videh te bre pre neki dan na 636 ici kod ade ako si to bio ti!let there be brotherhood!!!

Ne vozim  636,a sigurno nisam ja bio jer sam u gipsu već mesec dana  ;D ;D ;D ........pozzzzzzz druže!!!!

ajiiiiiiiiiiii nadam se da ce brzo da prodj mislim zaraste pa u nove radn pobede pozdrav irespect!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

tako je brate moj  u potpunosti se slazem sa tobom ja sam evo kao lud kada ne vozim svoju hondu!!!hhhhh.aaaaa.haaaahhhaaa....eeee ova mi je bila dobra!!!pozdrav i respect!!!videh te bre pre neki dan na 636 ici kod ade ako si to bio ti!let there be brotherhood!!!

Ne vozim  636,a sigurno nisam ja bio jer sam u gipsu već mesec dana  ;D ;D ;D ........pozzzzzzz druže!!!!

ajiiiiiiiiiiii nadam se da ce brzo da prodj mislim zaraste pa u nove radn pobede pozdrav irespect!

skidam ga za nedelju dana,ali mi ne smeta da radim... ;D eto I JA SAM LUUUD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja