Jump to content

Moto Zajednica

Bmw R 1150 RT

Recommended Posts

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I ja mogu da ponudim suzanu u zamenu, nema ulaganja, registrovana! Sve sto je trebalo da se servisisira servisirano je pred zimu.

Uzeta u Jagodini od prvog i jedinog vlasnika, 2009god ali kupljena i registrovana prvi put 2011godine. Presla 53000km, ima vidim krpacinu desnog oklopa iznutra, nije kriva niti lomatina!

Radi mirno i lepo, dodao sam kofer i nosac, kod Ivice preradio sediste, stavio rizoma (pravi ne kineski) siri guvernal sa pripadajucim nosacima. Plocice na sva tri diska, gume i akumulator pre 4000km zamenjeni. Produzen blatobran napred...

Kao sto rekoh, nemam volje vise da prodajem i zezam se sa papirima, ispod 4200eura je ne bih prodao (ta razlika na tvoj teret, u oglasima su vidim od 3800 do 5000e, 4500 eura prosek cene...) 

Gsx650f je model koji nudim :D, atraktivan, reakcije pozitivne, mladalacki saren kao pevac! 

Izuzetno elastican, komotno moze drugom da krene, voznja u trecem stepenu 20kmh bez problema, na dodavanju gasa odmah krene, bez ustezanja.

Pali hladan i vruc na dodir, uvek i svaki put! 

 

Imam jaku zelju da taj model, vozim/probam/rasturim pa otuda i ponuda.

 

20201011_171140.jpg

IMG_20201205_152901.jpg

IMG_20201205_153251.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 11 sati, Dane Deda je napisao:

Kako meni nije tezak (a imam vise od 70 godina) ne hvata se svaka samo za sise, mora da i dupe bude u opticaju.:BMW2:

al ovde je i dupe glomazno ...al ponovo kazem ko jedan put proba bmw ..uvek ce zeleti da opet vozi  istina 100 posto al neznam zasto ponovo cu se muciti sa podizanjem kad onako sklizne   al to je draž ovog modela

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
pre 32 minuta, demro.st je napisao:

al ovde je i dupe glomazno ...al ponovo kazem ko jedan put proba bmw ..uvek ce zeleti da opet vozi  istina 100 posto al neznam zasto ponovo cu se muciti sa podizanjem kad onako sklizne   al to je draž ovog modela

Dodjes kod mene na kurs,dobijes sertifikat , i nemas problema. Nisi shvatio prvu poruku, ai nema smisla da coveku drndamo oglas (sem ako

ne  planiras da kupis taj motor).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 4 minuta, seba011 je napisao:

Hvala na ponudama za zamenu.Samo bih menjao za Hondu cbf 1ooo fa.:takoje:

Doobar motor merkas! Sretna potraga Sebo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja