Jump to content

Moto Zajednica

Bmw R 1150 RT

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Prodajem ,Bmw r 1150 rt ,2003 sa 75 000 km na satu.Registrovan do 4. 2021.Cena 3800 e .

Motor je u odlicnom stanju,garaziran, redovno servisiran Kod majstor Djunte.

Gume su nove,sedista odradjena  i stvarno nema nista od ulaganja.

Motor je iz uvoza Ch,ja sam prvi vlasnik u Srbiji.

063 838 0981 Seba.

IMG_20200714_192121.jpg

IMG_20200714_192139.jpg

IMG_20200714_192201.jpg

IMG_20200714_192209.jpg

IMG_20200714_192217.jpg

IMG_20200714_192231.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Trebalo bi kod nekog majstora odraditi kres-barove...  ;-)

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Sto se mene tice za ovaj model crash je nemoguca misao.Nisam dorastao za taj poduhvat.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 6 sati, seba011 je napisao:

Prodajem ,Bmw r 1150 rt ,2003 sa 75 000 km na satu.Registrovan do 4. 2021.Cena 3800 e .

Motor je u odlicnom stanju,garaziran, redovno servisiran Kod majstor Djunte.

Gume su nove,sedista odradjena  i stvarno nema nista od ulaganja.

Motor je iz uvoza Ch,ja sam prvi vlasnik u Srbiji.

 

Seba je jedan od svega nekoliko privilegovanih kojima sam ja lično pregledao i izabrao / (odobrio ),  motor pri kupovini. Kako je napisao, stojim i ja iza i sa svojim garantovanjem.

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 954 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

A kako mi ostali obični smrtnici da zaslužimo te privilegije

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Upravo sada, Krmco je napisao:

A kako mi ostali obični smrtnici da zaslužimo te privilegije

 

Ne radi se o nikakvoj zasluzi ili protivusluzi na bilo koji način, dugogodišnje prijateljstvo jednostavno.

 

Nisam i ne želim da budem sudija nikom, znači, da utičem da neko kupi / ne kupi, proda / ne proda, jednako važi i za polovne delove. Isto tako, sve informacije o motorima sa kojima sam imao dodira su poverljive prirode između vlasnika i mene, a Seba je izuzetak koji potvrđuje pravilo. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Motor deluje fino i ocuvano. 

 

Ko kupi ovaj motor nastavi lepo kod Djunte da ga odrzava i nema one price "ko ti je ovo radio, sta je bre ovo."

 

Dobro je sto je napisano kod koga je odrzavan a jos veca prednost sto se javio i majstor koji ga je odrzavao i to sve javno 1/1 

 

To je velika prednost. Iza ovih nikova na forumu stoje ljudi sa imenom i prezimenom tako da mislim da niko nije lud da se igra vatrom.

 

Srecna prodaja!

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 21.7.2020. at 22:41, Pingvin37 je napisao:

Motor deluje fino i ocuvano. 

 

Ko kupi ovaj motor nastavi lepo kod Djunte da ga odrzava i nema one price "ko ti je ovo radio, sta je bre ovo."

 

Dobro je sto je napisano kod koga je odrzavan a jos veca prednost sto se javio i majstor koji ga je odrzavao i to sve javno 1/1 

 

To je velika prednost. Iza ovih nikova na forumu stoje ljudi sa imenom i prezimenom tako da mislim da niko nije lud da se igra vatrom.

 

Srecna prodaja!

A i ako se desi bilo kakav problem, tu su Svajcarci, da preuzmu krivicu za nemar...   (zekim se malo)  :-D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
On 21.7.2020. at 22:41, Pingvin37 je napisao:

Motor deluje fino i ocuvano. 

 

Ko kupi ovaj motor nastavi lepo kod Djunte da ga odrzava i nema one price "ko ti je ovo radio, sta je bre ovo."

 

Dobro je sto je napisano kod koga je odrzavan a jos veca prednost sto se javio i majstor koji ga je odrzavao i to sve javno 1/1 

 

To je velika prednost. Iza ovih nikova na forumu stoje ljudi sa imenom i prezimenom tako da mislim da niko nije lud da se igra vatrom.

 

Srecna prodaja!

 

Odličan komentar. Seba je dugo tražio primerak sa drugarima i tek kad je suzio izbor, otišo sam da pogledam i uradim test krug, klim očima da se dogovara oko cene, mene to ne zanima ni malo. Kupljen je od dobrog uvoznika koji ni jednog trenutka nije pričao budalaste bajke, ono, vlasnik doktor, motor za put i drugi u garaži, kupio mu ga brat, urađen pun servis neposredno pred prodaju, dvogodišnji tehnički, TUV, takođe, vozio deda i ponekad baba, prodala ga banka zbog duga i ne znam ni ja kakvih sve priča  se nisam naslušo.Nije isto kupiti motor na dobar dan i neki ovkav gde stoji neko i nešto iza.  Nije obavezujuće bilo kakvo dalje održavanje, svako nek tera gde mu ćef.

 

 

Promenio član đunta
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Sa R1150RT sam se najvise naputovao, nauzivao i mozda sam najopusteniji bio na njemu. Znam da se svi trudimo da obaramo motore i uzivamo u krivinama ,ali sa ovim RT-om to ide kao pesma. Gume sam na tom motoru trosio do rubova. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 9 sati, punisa 16 je napisao:

Sa R1150RT sam se najvise naputovao, nauzivao i mozda sam najopusteniji bio na njemu. Znam da se svi trudimo da obaramo motore i uzivamo u krivinama ,ali sa ovim RT-om to ide kao pesma. Gume sam na tom motoru trosio do rubova. 

 

Kod nas vladaju stereotipi za sve pa i za BMW. Skoro je opet bilo, nije kao za grad i to je možda ono što najviše plaši nepoznavaoce. Ovo su demo klipovi koji jasno ilustruju, u crvenom je moj, a i Sebin instruktor, policijski BMW je osetno teži nego civilni :

 

 

Prečnik kruga je 6m:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Policija nije merodavna. Policiji se drugi sklanjanju a imaju i rotaciju. Pri tom, posao im je da voze motor i treniraju mnogo. Tako da, ko misli da će samo da sedne na RT i da ga vozi kao policija, ili da će da prolazi svuda gde i ostali, taj se u startu zeznuo.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

A šta kao, na bilo koji drugi motor da se sedne a da nije BMW, sam će da ide? Pogledaj na YT moj klip, ima ga i u temi o MKB, isto tako ga vrtim, a nisam policajac. A oni vrte jednako bilo koje motore, imaju silidan asortiman, ima na njihovim klipovima, nema razlike, a kad mogu da biraju, svi bi da se late za BMW. Merodavno je znanje, za bilo šta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1695 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Nisi ga razumeo,nije u pitanju motor,ne mozes porediti vikend-motoriste sa ljudima kojima je motor radno mesto

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 41 minuta, ivica744 je napisao:

Nisi ga razumeo,nije u pitanju motor,ne mozes porediti vikend-motoriste sa ljudima kojima je motor radno mesto

 

Strada i profesionalac i amater.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Malo budženja za prodaju, Brembo zatečene zadnje pločice kad je motor kupljen,  tad je urađen servis klješta i prešle su trideset i kusur hiljada:

 

1.jpg.303cc0762e3cd2053d52faee7477c1ac.jpg

 

 

Uzete nove pločice još s početka pandemije, danas , sutra.... i sad urađen servis klješta, ne prosta zamena pločica, za prodaju:

 

2.jpg.50e83f16609514fa1beb22d633bbff0c.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Kada motor ima 280kg  težak je za grad. Treba ga uparkirati i isparkirati. Ako treba da se gura unazad, onda je rock and roli.

Zato je prava stvar skuter 125-150ccm + RT :bacikosku:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ne razumem zasto ne volite BMW-a???

Ne volim ga ni ja, pa cutim...  :-D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja