Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 900A

Recommended Posts

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Godinu dana kasnije, moj TDM je ponovo na prodaju. U mom vlasništvu od 2017, sada sa nekih 41.000 km na satu. 

 

Uspeo sam da za više od godinu dana napravim svega nekoliko hiljada kilometara. 

Deluje da zbog posla a i cele situacije neću moći više ni ove 2020, plus imamo višak vozila u voznom parku, tako da je vreme da se rastajemo. 

 

Motor je 2008. godište, verzija sa ABSom. Redovno je servisiran, i menjano je sve po propisu. Servis (ulje, filter ulja) urađen na početku godine i od tada je prešao nepunih 1000 km.

Tokom 2019. godine stavljena nova zadnja guma (DOT1819), urađena zamena ulja i semeringa u vilama (Motorex, Yamaha), zamenjen antifriz i kočiona tečnost, stavljeni novi lanac i lančanici (JT i Regina), zamenjen filter vazduha, akumulator (Fulbat), stavljene pločice napred (Nissin Blue Semi Metallic) i Organic SBS pozadi.

 

Ima gomilu dodatne opreme koja se vidi na slikama.

Motor je registrovan do kraja Jula, i sem registracije, u narednom periodu, troškovi su mali servis za oko 4.000km i nova prednja guma za max 5.000km ili sledeće sezone, šta dođe pre (obzirom da je DOT1915).

 

Ima svojih ožiljaka od korišćenja, nije nov, ali nije kriv, ispravljan, varen, nema skrivenih mana, nikada me nije ostavio na putu. 

 

Može da se vidi u Beogradu svakog dana uz prethodni dogovor.

Cena nije fiksna, za forumaše je početna 3.500 eur bez kofera i tank torbe, ili 3.900 eur sa istim.

Prodaja opreme pojedinačno samo nakon prodaje motora (ukoliko se kupac odluči da kupi bez iste).

Broj telefona: 065/22-71-609

 

P.S. Pošto nemam više prostora za nove slike, postavljam link do oglasa na PA.

8335c88570f4-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha TDM900A, 2008. godište, Touring, vozilo prešlo 41325 km, Beograd. Cena 3.600 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

  • Sviđa mi se 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
Pre sat vremena, Pingvin37 je napisao:

Gde si bio kolega pre par meseci. Ovako nesto sam trazio izmedju ostalog :)

 

Srecna prodaja

Imao sam ideju i nadao se da ce se stanje promeniti i da ce biti prilike da se vozim. Na zalost, nista od toga. 

 

Hvala najlepse. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Pošto mi se ovo drugi put dešava u relativno kratkom intervalu, malo da se našalim ali i da podignem oglas.

Pre nego udjemo u pricu oko kupovine, obavezno konsultujte suprugu da aminuje. 

A ako kaže da je mnogo ljuta mašina, pokažite joj ovaj video:

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
On 2.8.2020. at 7:58, Pevac je napisao:

A kad kupite motor a zena nezna sta onda?

Ako žena ne zna da vozi, onda, ko što reče Jasminko. 

 

A ako kupiš motor a žena ne zna za kupovinu, onda proverene fore: drugar Aca nema gde da ga drži, a glupo da stoji na ulici, pa sam mu izašao u susret da bude kod nas....

 

Onda svako malo izađete u dvorište, obiđete ga, onako neobavezno, pričate uz kafu... pa je pitaš jel joj se dopada, hoće li da sedne, da li može da se zamisli kako zajedno krstarite negde, npr prema Tasosu.... 

Onda kao pozoveš Acu jedan dan, i pitaš ga dal bi mu bilo ok da ga upališ, provozaš tu po kraju, čisto da žena oseti kakav je ugođaj u vožnji.

 

I nakon jedno mesec dana, dođeš kod žene i kažeš da: "Aca se seli u inostranstvo" ili "Aca dobija bebu" ili "Aca juri učešće za kuću/renovira stan" itd.... I da je pitao da li bi želeo da otkupiš motor od njega. Kaže, ionako je sve vreme kod vas, a daće i drugarsku cenu, i plaćanje na rate itd.... 

 

I tako.... Na kraju, svi srećni. ;)

 

Promenio član Dejan Nešković
  • Sviđa mi se 10
  • Hvala 1
  • Haha 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Kako akumulator ne bi riknuo, vrlo je bitno da se redovno pali, ali pošto nema poente da stoji i radi u leru, mora i da se provoza. A Aca baš sad radi turu šleperom do Bosfora pa ne može. I kakav bi bio ti drug, ako ne bi održavao motor koji ti je neko poverio.

 

A što @shoyyka kaže.... Tad si prešao igricu, nema ko da se ispreči između tebe i TDMa. :D

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Jagoda otisla. 

Nek lepo sluzi novom vlasniku. 

 

@Pingvin37 izvini, slucajno te citirao pa ne mogu da obrisem. :-)

 

On 22.7.2020. at 15:40, Pingvin37 je napisao:

 

Promenio član Dejan Nešković
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja