Jump to content

Moto Zajednica

Uredjaj za čipovanje, remapiranje, flashovanje vozila

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

EDS IPF HARDWARE, UREDJAJ ZA CIPOVANJE, REMAPIRANJE VOZILA.

Toliko sam uspeo da nadjem podatke na googlu o ovom uredjaju. Nista vise od toga ne znam, nisam iz tog sveta.

Uglavnom, uredjaj je NOV NEKORISCEN, donet iz Svajcarske usput zajedno sa ostalim tovarom.

Ko prepozna ili zna sta je znace koliko vredi i kako se koristi. Ja sam nasao par snimaka na YT i ultra lako se povezuje i koristi, ali nisam hteo da se igram sa mojim autom, jer nisam iz te branse.

Cene koje sam nalazio krecu se od 800-1000e i video da je jako redak uredjaj.

Ko prepozna sta je i zna da ga iskoristi, verujem da ce mo se lako dogovoriti i da ce ga dobro unovciti kroz posao.

Cena za ovaj bi bila recimo 400e

Hvala

 

IMG_20200719_193728.jpg

IMG_20200719_193733.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ako je neko u ovoj tematici, nek napise slobodno malo opsirnije iako nije kupac. Cisto da znam o cemu je rec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1734 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Ne znam puno, ali da priblizim nekom ili probam da napravim ciljnu grupu.

Ovaj uredjaj se najčešće koristi kod Opela za promenu mapa, u suštini bi trebalo da prepozna verziju softvera u vašim kolima i ponudi druge modifikovane verzije, trebalo bi ga testirati, da bi se videlo da li uspeva da se poveže na auto i odradi svoje.

Takodje, trebalo bi videti do koje godine su podržana vozila, odnosno do koje generacije motornih računara doseže...

Ovo je ono što znam, jer sam naleteo na ovo čitajući strane forume koji se bave auto elektronikom, za sve ostalo ne bi bilo lose kontaktirati samog proizvodjaca..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja