Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć za početnika (KLE vs Aprilia)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-Krusevac
  • Motocikl: CRF300L

Zdravo svima,

prošlog leta sam položio za A2 i sada gledam da pazarim motor. Ne sviđaju mi se sportski tipovi motora (polagao na ducati monster-u) i zato gledam da kupim nekakav enduro koji bih mogao da vozim i malo off road (ne baš po blatu, samo po neasfaltiranim putevima). U svakom slučaju, gledao sam malo čega ima na sajtu za prodaju i gledao šta mi se uklapa u budzet i šta smem da vozim sa trenutnom dozvolom. Ono što sam video da mi se sviđa i da bih vozio je KLE 500 i aprilia pegaso 650ie (koliko kapiram manje više ista stvar kao i bmw f650gs). Budzet mi je oko 2500e jer sam ostavio ~1000 za opremu (kaciga, jakna, pantalone, rukavice, cipele, eventualne dorade na motoru i sl).

Da li mislite da su ovo ok motori za početnika i da li bi možda bilo ok da pogledam još nešto? Ne žuri mi se toliko, ali bih voleo ove godine da kupim motor jer odlažem već neko vreme.

Pre toga sam vozio skutere (Imao sam A1 duže vreme) i u par navrata neki dual sport koji drug poseduje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Prvo u rubriku za predstavljanje, pokoju o sebi, e tek ondaK se obratiš za pomoć šireg auditorijuma...;)

Do tada, LOCK...

Dobrodošao!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Apriliga Pegao Trail

Pozdrav,
U slicnoj sam dilemi. Mene jako vuce BMW F650GS. Moze se naci ponuda do 2500, s tim da ne znam sta mogu ocekivati za takvu cenu.
Ako ne planiras zestok offroad ja bih ti preporucio da pogledas i Kawasaki Versys kao i Suzuki VStrom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-Krusevac
  • Motocikl: CRF300L

E pa da i mene vuce f650, ali ja sam ogranicen na A2, a f650 je na 37KW (makar ovi noviji) tako da nista od toga, a strom i versys su svakako jaci motori.

 

Kle mi bas deluje kao middle ground, a koliko sam ispratio putopise, gliga ga bas gazi, tako da sumnjam da cu morati nesto jace/vise off da uzimam u narednom periodu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja