Jump to content

Moto Zajednica

Slep (prevoz) do kuce bez limita

Recommended Posts

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Uvek je dobro kad imamo opciju da se "kako tako prevezemo" do kuce il gde vec. I tu smo naj ranjiviji.

Da ne tupim mnogo, danas sam otisao da zamenim gume na sluzbenom automobilu u servis Kemoimpex, na novosadskom putu odma posle lakat krivine. 

Tu sam pokupio "pamflet"  sa porukom SLEP DO KUCE BEZ LIMITA U KILOMETRAZI I DODATNIH TROSKOVA.

Srbija i cela Evropa.

Cifra neverovatna.

Veoma zainteresovan usao sam u diskusiju sa agentom i dobio dosta pozitivnih ponuda.

Naj vaznija je da se usluga vezuje za ime i prezime klijenta a ne vozila. Tu su me kupili.

Nije mi namera da reklamiram usluge ove kompanije ali bi zeleo da podelim mogucnost koju sami mozete da odaberete.

Vise informacija na www.vozzi.app

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Pisali smo već, a ja koristio usluge 2 puta (oba puta motor). Sve proteklo odlicno, od prvog kontakta do prevoza.



Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zrx1100r

Ja sam uplatio paket Evropa 1 ili nešto slično u junu, pred Grčku, bogu hvala nije mi trebala njihova usluga, bilo bi lepo da neko k'o ima iskustva sa njima napise, na papiru su trenutno najpovoljniji.

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Da, ali kod AMSS se osiguranje veže za vozilo, a ne za vozača. VOZZI ti omogućava jednom pretplatom pokrivaš više vozila. Kada sam prošlog oktobra uzimao VOZZI mogao si da je koristiš i kao saputnik u nekom vozilu - ne znam da li su to sada promenili?!?

Ja sam prošle godine aktivirao na kola i par dana nakon aktivacioje imao saobraćajku u Bosni. Poslali su džip sa prikolicom jer sam imao i dva saputnika. Sve korektno i profesionalno nas vratili kući.

Ne znam kako sada stoji stvar jer nisam imao posla sa njima od prošlog oktobra. Na drugom podforumu vidim nedavno da se u aplikaciju ubacuju brojevi tablica što prošle godine nije bilo...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova

Ovo je AMC i nema veze sa AMSS koliko vidim?

 

Ikonica_za_Yes_plava_3faaf3.png
AMCSRBIJA.RS

AMC Srbija pomoć na putu i šlep služba osim pravnog savetovanja, pomaže svojim članovima prilikom naplate štete. Deo smo evr.org. „Europ Assistance“.

 

I ovde najskuplji paket pokriva vise vozila.

 

 

Mada ovaj VOZZI ima dodatnih opcija i vise paketa, povoljno svakako.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Treba svako po nekoj svojoj proceni da odluči, meni ovaj AMC ili šta je već, ne uliva poverenje, nisam čuo da neko koristi to.

Evo jedne banalnosti, recimo, Vozzi pokriva popravku u inostranstvu do nekih 200e valjda, AMC do 300, 400, zavisno od paketa.

.. ali, Vozzi kaže da ako ne daj Bože imate nezgodu i treba slepati vozilo, to je free, kao i prevoz putnika, dok kod AMC-a će to biti free do 1000-1200e, nakon toga ide doplata.

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Teme vezane za usluge pomoci na putu treba uvek forsirati. Ponavljanje je majka znanja.

Osvezenje starih tema je dobro, narocito kada se iznesu iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Zainteresovan ovom temom otisao sam na site wozzi i nigde ne vidim da vazi za motocikle. Pise da vazi za putnička vozila do 3.500 kg. Sad ne piše da ne moze, piše da ne mogu teretna vozila. 

Gde su tu Motocikli, vazi ili ne? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 2 sati, lemy je napisao:

Zainteresovan ovom temom otisao sam na site wozzi i nigde ne vidim da vazi za motocikle. Pise da vazi za putnička vozila do 3.500 kg. Sad ne piše da ne moze, piše da ne mogu teretna vozila. 

Gde su tu Motocikli, vazi ili ne? 

Važi samo moraš da naglasiš tokom kontakta. Prošle godine nisu imali motocikle u zvaničnoj ponudi, ali pošto je kartica vezana za ime a ne za vozilo navedeš auto a prilikom, ne daj bože potrebe za šlepom najaviš da je reč o motociklu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Naleteh na ovu temu, pa samo da ih i ovde pohvalim, skoro me je motor ostavio na putu, pomogli su mi brzo i efikasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja