Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX650F

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Da. Meni promakao XJR 1200 SP u Kristijan Saron bojama, kao iz salona sa malom kilometražom. U S varijanti ali je skinuo i stavio original okrugli far. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ceka me celog dana tu kraj puta, prasnjav ali cakli!

On mene vozi gde hocu, priusti uzivanje a ja njemu negu, naj bolje ulje i gorivo :BJB3:

nnn.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
1.jpg
WWW.ANIBIS.CH

KM 37.240 - COLLAUDO ESEGUITO 13.04.2021 - SERVIZIO ESEGUITO 03.2021 - TRIS BORSE - BORSE INTERNE LATERALI - CONTA MARCE - PRESA 12 VOLT - PROTEZIONI LATERALI -...

@N.F.S.Lepo deluje.

Promenio član Marko05
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Isao do Zajecara poslom, svratio do Nis-a na burek... Odatle Sokobanja pa Kragujevac. 

Sve kroz sela, i rekao bih da mi ni cbf ne zavrsava posao, RT1200 ali zbog neimanja sredstava 1150! :care:

Evo malo eksterijera "Balasevic" restorana, Rtanj... Jos dodaju basti, ambijent prelep!!!

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

99.jpg

999.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

A mogli smo zajedno na burek, eeee da smo znali. Ja bih častio. Izvinjavam se za fotografiju, znam da nije tema za ovaj model, prilažem je kao dokaz.
0f61bf87962ef67c8b39f5370c931ab9.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ma samo jurnjava je kod mene bila,  do 18:30h sam morao u Kg biti, polaze klinac za pojas (aikido). 

Kofer pun alata za to sto radih, supruzi rekoh da bar novcanik kod sebe drzi, ako uz put negde otpadne (kofer). 

Inace, vise nego drago bi mi bilo da smo malo sedeli, o masinama pricali... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Al je lepo vreme kod vas. Ja ceo dan proveo lezeci u krevetu, kisa i dalje pada. A planirao djir do fruskaca. Zavidim vam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ovde (Kg) i danas lepo i toplo :D 

 

Vratih 15 zuba napred (mali lancanik), na otvorenom se "vise saltuje" sa zubom manje.

Otisli obrtaji malo vise za istu brzinu, poskakuje drugom na dodavanju gasa (osetno vise snage).

Sve jedno, vise mi lezi standard... Probah, to mi je zelja bila.

Juce (sa 14 zuba napred), natovaren junacki, suvozac i kofer.. Ispod 5L potrosnja, oko 80kmh na otvorenom vozim, retko 120, kada preticem, cesce 60-70km/h!

Male brzine, konstantno peti ili sesti stepen prenosa. 

 

Ni racunica ne znam koliko mi je tacna (upravo razmisljm),  zbog manjeg lancanika, pored brzine, na displeju je i predjena kilometraza pogresna.

Na 319 km, koliko je pokazivao, dopunio sam 14.5L...

g.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1136 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Stigao nosac fuzastera i auspuha,sad konacno auspuh prati rep liniju:jee1:.

(naravno sledi sad farbanje posto ima kojekavih tackica po sebi i zamena zardjalih srafova sto me kolega opomenu par stranica ispred:takoje:).

Ako nekom zatreba fuzaster original vicite imam jedan viska-ja morao da metnem ove lsl da budu svi upareni i crveni.

Svi me drugari zajebavaju da sam ko siptarska zastava,ali takav je motor crno,crveni i ja samo nastavio dalje.

20210501-195337.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1136 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Hvala:takoje:(kad bi bio kod tebe mogu misliti kakav bi tek bio).

Sediste je radio Srdjan iz Surčina.Evo da prenesem utiske o udobnosti sa memori penom iz ovih skromnih 1500km.

U ovoj nasoj temi nema devojaka pa mogu i da lanem.Najvise sam ga radio zato sto mi je trnula kita i to vec posle 60,70 km.Dupe posto sam kao Brus Li ima samo one dve kosti i to mi nije toliko zadavalo muke koliko kita.

Ovo je totalno druga prica.Kita se voza i samo sto ne peva:lol3:,nista mu vise ne smeta,dupe ovo sa dve kosti kao da sedi u oblaku i kad se dignes sa sedista pa se vratis nazad sve ti lepo kako bulja upada u mekani oblak.Sad mogu da vozim u cugu koliko hoces kao pre:jee1:.

Jedva cekam sutrasnju voznju-bice oko 400-500km nadam se.

Ja sam trazio da mi ostavi istu visinu sedista kao sto je bila,mada moze i da se menja po zelji,kako ko hoce.

Prao sam ga i kao i fabricka tkanina cim ga prebrises odmah je suvo.

Ja sam prezadovoljan.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sto se stice 00 i kite :D , nikada mi nece biti jasno zasto na spoju rezervoara i sedista nema neko udubljenje, da se genitalije opuste...

(Kako bese ministar Djordjevic izusti "Posaljite mi vase genitalije" , trazio generalije ili bar hteo da zatrazi)

 

Ne "lezim" pod vizirom i bas mi odgovara kada se priblizim skroz uz rezervoar.. A tada me on siluje :D 

 

Kazi sto je fora sorati sa utrnulim ud-om... 

CBF600 mi je imao tu strasnu vibraciju na sedistu, suzana je ultra smooth :D 

 

CBR1000F npr, sada 30godina vec stara ima stelovanje (donja desna strana agregata) kontra tega!

Namestis obrtaje gde imas losu vibraciju, "dole" okreces dok ne nestane, tako fiksiras... Pisao sam o tome pre desetak godina :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1877 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 2 sati, N.F.S. je napisao:

CBR1000F npr, sada 30godina vec stara ima stelovanje (donja desna strana agregata) kontra tega!

Namestis obrtaje gde imas losu vibraciju, "dole" okreces dok ne nestane, tako fiksiras... Pisao sam o tome pre desetak godina :D

Pozdrav Nenade, ovo me baš zainteresovalo...ako može link do te teme gde si opisivao za kontra teg, ili neka slika (može i na pp), baš me zanima gde se pričvršćuje, i kako... Nevezano za ovu vrstu motora, imam vibracije na malom gasu, ler je dobar, možda se može i sa tim nešto uraditi...

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Joooj prijatelju, izvini ako se ne izrazih dobro!

Ne mozes ugraditi kontra teg, na 1000f ga pogoni direktno radilica i vrti se u kontra smeru u odnosu na nju...

 

Evo prve dve slike od honde, jedna je stelovanje, druga izgled...

Ima i drugih resenja, neko montira agregat preko vibro guma a neko (tmax yamaha) npr. doda "mrtvi" klip koji svojom masom i pokretom ponisti inerciju radnih...

Treca slika.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1877 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Uh, hvala, nije to za mene, hehe ! Šalim se, nadam se da ću ja moj problem rešiti (nije strašno). Mislio sam da je to neka "spona" između rama i mašine, koja se podešava, sa navojem...

Hvala puno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1136 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 18 sati, N.F.S. je napisao:

Sto se stice 00 i kite :D , nikada mi nece biti jasno zasto na spoju rezervoara i sedista nema neko udubljenje,

O ovome sam mastao svaki put kad sednem na motor:lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Tehnicki odradjen, sve ok! Nisu trazili da skidam nista...

Namerno hocu da mi vozilo slikaju kakvog ga u saobracaju koristim, znaci sa koferom i njegovim nosacem...

Ako sa tim ne "prolazim" trhnicki pregled, svaki me saobracajac moze iskljuciti iz saobracaja (kada je kofer na motoru)

Zato zahtevam da takav bude prihvacen a ako ne moze da mi se napismeno da/obrazlozi zasto.

 

Dodje na red stampanje nalepnice, nece da moze! Svake godine placam i nove saobracajne cekam, osecam se kao majmun i cudno im bude kada se tako i ponasam!

Citam u ekranu, "saobracajne od tog do tog broja uputiti u naj blizu stanicu policije"

Moja je inace stara (saobracajna) sedam meseci, prosle sam je godine zamenio i vazi do 9999 Godine.

Idem veceras da u redovima cekam! :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Da, da... Pravim sablon za jastuce koje ce imati rupu za genitalije! 

Da osmislim izgled, vezivace se cicak trakama ispod sedista...

 

Onda ide tezi deo, da nadjem nekoga ko ce da mi sasije, voleo bih da bude ispunjeno sa 3 cm sundjerom srednje tvrdoce.. Na kartonu cu nacrtati stepove na mestima gde ih zelim, mesto za cicak trake takodje...

ddd.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Ovo će biti revolucija u izradi moto sedišta! Moraš da zaštitiš patent.:takoje:

A i pravi šnajder pita mušteriju na kojoj strani nosi "aparat".:D

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Dobro, dobro :jee:

Da vi"s kada krene masovna proizvodjnja!

Zna moja supruga neku zenu koja zna zenu..

...koja sije posteljine.

Nosim karton u subotu da vidi moze li sta uraditi, za pocetak a posto je probno/test jastuce, neka sasije od kog materijala moze, samo da bude crno (tamno).

Sigurno ce trebati par izmena do konacnog proizvoda! 

k.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
On 10.5.2021. at 13:42, N.F.S. je napisao:

Tehnicki odradjen, sve ok! Nisu trazili da skidam nista...

Namerno hocu da mi vozilo slikaju kakvog ga u saobracaju koristim, znaci sa koferom i njegovim nosacem...

Ako sa tim ne "prolazim" trhnicki pregled, svaki me saobracajac moze iskljuciti iz saobracaja (kada je kofer na motoru)

Zato zahtevam da takav bude prihvacen a ako ne moze da mi se napismeno da/obrazlozi zasto.

 

Dodje na red stampanje nalepnice, nece da moze! Svake godine placam i nove saobracajne cekam, osecam se kao majmun i cudno im bude kada se tako i ponasam!

Citam u ekranu, "saobracajne od tog do tog broja uputiti u naj blizu stanicu policije"

Moja je inace stara (saobracajna) sedam meseci, prosle sam je godine zamenio i vazi do 9999 Godine.

Idem veceras da u redovima cekam! :grr:

I ja imam taj problem sa saobraćajnom, rekoše mi da je to neka greška sa serijskim brojevima u mupu koju još naravno nisu otklonili, mislim da počinju sve sa 995.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja