Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX650F

Recommended Posts

  • Integrisan, 8411 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Aha!

Otkrijem da ne radi svetlo tablice, tu je obicno T10 sijalica, imam ih LED par vrsta, ali usmerene (svetle pravo), nadjem odgovarajucu nekako.

Rasturim kad tamo sijalica drugog tipa konekcije, vlakno preminulo! Ko da ceka ponedeljak, prepravicemo!

Razbijem staklo, odredim polaritet i.....

...svetli! :D

 

11.jpg

22.jpg

33.jpg

44.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Pre 4 sati, stilgar je napisao:

Jedini spas za tebe je da otvoriš servis za motocikle tipa "priprema motora za prodaju" ili "prvi detaljan pregled po kupovini sa zamenom svega što je potrebno" emoji3.png u nasiv servisa obavezno da ubaciš i "uz hladno pivce". Verujem da bi dosta kolega sa foruma rado koristile tvoje usluge, a ti da se skrasiš na jednom motoru emoji39.pngemoji106.png

ja san hteo da mu predlozim da kupi mog shivera, pa da ga otkupim nazad kroz par dana...jednostavno ne stizem vec pola godine da odradim sta sam sve zamislio, a znam da bi NFS to za max 2 dana reshio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8411 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mislim da smo se ja i ti dogovorili! 

Dodjes, uradimo sta si zamislio.... I rostilj cu da bacim!

 

Cim nesto u komercijalu predje, to nije to! Ja ovo radim iz zadovoljstva ali ne polako i stalozeno vec sve i odmah..... Ako treba bez prekida par dana i noci :D 

Nisam takav od skora, dok su drugi sklapali kockice ja sam u sobi imao tomos tori! :D 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec + BMW R1200GS
Pre 2 sati, zlig0r je napisao:

predlozim da kupi mog shivera

A ne ne ne, ja prvi pitao majke mi. Samo da se vratim u  Srb registrujem VFR-a i ide na neodredjeno kod @N.F.S. i bice kod njega dok mu ne dosadi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Genijalan motor. Okretan, sposoban, lijep a za dvoje... 

 

Ja sam na svome napravio svega 3000 kilometara prije prodaje ali ja ga i nisam uzeo da se vjenčamo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8411 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ovo sjajno na stapu je ostatak reg.nalepnice :D, jedan od razloga zasto se tu ne lepi!

Dok sam stap izvlacio donji trokut je odradio svoje, inace jesam silikonom prsnuo da lakse prodje... Nije ni bitno, prebacujem ga na Kg u svakom slucaju. 

 

111.jpg

222.jpg

333.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Нек је жив и здрав, и немој случајно да му псујеш матер дечију :)

Немаш појма колико ми је мило што си узео тај мотор, живо ме интересују утисци у вожњи. Са срећом те служио. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8411 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U sredu idem ranom zorom do Sremske Mitrovice pa odatle pravo u Sokobanju. Trebao sam sutra ali mi u prodavnici nabavise samo prednju gumu, zadnja mi je danas poslata (sa foruma kolega, jos mu je jedna Mitas sportforce ostala )
Za sada a kao neko ko je velike kubikaze vozio ( dobro, ne u zadnje vreme) mogu reci da ovome agregatu snage ne fali!
Krajnja me brzina ne zanima ali do 130kmh ide i drugom i sestom!

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8411 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jedino sto ce me malo zezati to je oslanjanje napred... Drugi put vec viskozitet menjam, sa10W se "spustih" na redje 7,5W koje ce nadam se ubrzati reakciju amortizacije.

Mozda ce ipak trebati opruge nove (jace) za kilazu koju ce ovaj motor voziti.

Nazad sam stelovanjem i ucinkom zadovoljan :D 

 

 

P.S. Agregat ultra "smooth" sto bi ameri rekli! Ako zazmurim osecaj je kao da Hondu vozim!!! Potrosnja mi deluje niska, svakako cu imati informacija za 10ak dana.

20200720_103555.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Mislim da smo se ja i ti dogovorili! 
Dodjes, uradimo sta si zamislio.... I rostilj cu da bacim!
 
Cim nesto u komercijalu predje, to nije to! Ja ovo radim iz zadovoljstva ali ne polako i stalozeno vec sve i odmah..... Ako treba bez prekida par dana i noci  
Nisam takav od skora, dok su drugi sklapali kockice ja sam u sobi imao tomos tori!  
Da ne bude čista komercijala, zato je u naslovu uz hladno pivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8411 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@drmilan_ Ehhhh druze moj... Jedem ja i corbu...

..al" rostilj u srcu! :D 

 

Tako i ovo, da bi znao ko je kraljica motora moras sve voziti :D 

Voljene Honde, i resto... :D 

P.S. Plavu gs1000 suzanu sam vozio pre ravno 20godina! 

 

@stilgar Igor i ja se privatno znamo drug, nema novca u nasim radovima (ni piva kada se vozi :D )

 

 

103868606_750126595756964_332194053299816750_o.jpg

BeFunky-collage.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
10 minutes ago, N.F.S. said:

@drmilan_ Ehhhh druze moj... Jedem ja i corbu...

..al" rostilj u srcu! :D 

 

Tako i ovo, da bih znao ko je kraljica motora moras sve voziti :D 

Voljene Honde, i resto... :D 

P.S. Plavu gs1000 suzanu sam vozio pre ravno 20godina! 

 

@stilgar Igor i ja se privatno znamo drug, nema novca u nasim radovima (ni piva kada se vozi :D )

 

 

103868606_750126595756964_332194053299816750_o.jpg

BeFunky-collage.jpg

Na ovoj slici vidim 3 moja motora :D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8411 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mala pomoc potrebna, ima li ko gumicu/prasinarku za kocioni cilindar? Na slici skroz desno... 

Meni je za kvacilo potrebna, cistio sam cilindar i sva je isprskala, ima li se naruciti odnekle? Hvala. 

20200720_223043.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
4 hours ago, N.F.S. said:

@drmilan_ Ehhhh druze moj... Jedem ja i corbu...

..al" rostilj u srcu! :D 

 

Tako i ovo, da bih znao ko je kraljica motora moras sve voziti :D 

Voljene Honde, i resto... :D 

P.S. Plavu gs1000 suzanu sam vozio pre ravno 20godina! 

 

@stilgar Igor i ja se privatno znamo drug, nema novca u nasim radovima (ni piva kada se vozi :D )

 

 

103868606_750126595756964_332194053299816750_o.jpg

BeFunky-collage.jpg

Realno Honda sa prve slike pobednik... Voleo bih kad bi pazario neki zzr 1400... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1547 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Kako se ovde stvari brzo menjaju, nisam pazio na času dan-dva i već nisam u toku. Neka je sa srećom nova makina, koliko god se zadržala kod tebe Nešo. Evo, da odgovorim Markoneu: Suzana i ja se lepo družimo već petu godinu. Kupio sam je od našeg kolege sa Foruma Tumbeta sa malo više od 8.000 km na satu a sad smo na 35.000. Zašto sam baš izabrao gsx650f? Danima pre kupovine, listao sam forume, recenzije, uporedne testove tražeći motor koji će pokriti većinu mojih očekivanja (redosled nebitan): da bude lep, da bude živahan (ali ne divalj), da može da se putuje njime, da ne bude mali, da bude elastičan jer ne volim mnogo da šaltam (koliko može biti agregat u toj klasi), da bude umerene potrošnje itd. Nekako, što sam više čitao sve sam imao više utisak da gsx650f počinje da se izdvaja od ostalih motora, i da je to ono što tražim. To su bila očekivanja, a šta sam dobio? Dobio sam tačno ono što sam tražio, a to je živahan motor koji itekako zna da potegne kroz ravnomerno (linearno) ubrzanje. Agregat je prilično elastičan, često mi se desi da vozim 50-60 na sat i da ne primetim da mi je motor u 6. brzini. Pošto se razvrstava u sport-touring klasu onda bih dodao da je proporcija  60% sport 40% turing. Motor jeste malo teži i duži, i malo teže se prebacuje težište na kratkim krivinama ali je zato prilično stabilan na pravcu, pogotovo pri većoj brzini. Položaj vozača je nešto između sporta i turinga, ja sam imao osećaj da sam malo na rukama pa sam ubacio podizače od 25mm, i sada je Ok. Btw. to je max što se može podići guvernala bez menjanja sajli. Kočnice su solidne, meni bolje ne trebaju. Vešanje malo mekše napred. Udobnost sedišta na putovanjima bi mogla biti bolja, zna da bulja žulja na dužim rutama. Jedino što mi nije po volji je, kako je to naš kolega Mostarac lepo sročio, pomalo "koščat menjač u prve dve-tri brzine ali tome verovatno kumuje i moja navika da šaltam na manjim obrtajima. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Motor je bas dobar, jos kad prodje Nesove "terapije" nema tu greske.

Čak sam i razmišljao gde da utopim moju "frezu" ako Nesa opet poteraju bubice pa i suzana zavrsi na polovnim.:jee:

Salu na stranu. Jedna stvar me muci, a to su ove "rossi zeleno-zute" trake. Nekako mi nije to to, bar ovako preko slika. :stabre:

Stvar ukusa, ispravite me ako grešim.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

moto gp boje su imali te fluo linije, jedino sto je to od novije generacije pa u tom kontketsu odskace malo. Ali svakako manje nego kad se etiketiraju kao rossi-fluo linije.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja