Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX650F

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Pozarevac-Beograd
  • Motocikl: Tracer 9 GT
12 hours ago, N.F.S. said:

Nisam izdrzao, 3c je dovoljno za voznju :D 

 

Izgleda savršeno, mislim da je produzeni vizir prava stvar. Nego sad kad gledam ove Suzane u crnoj boji razmišljam kako bi legla neka crna folija. Ne isplati se da se čovek druži sa vama stalno nekih novih ideja :D 

 

U zdravlje i dugo da te služi pa kada se malo prolepša vreme da napravimo neki skup Suzana i razmenimo iskustva

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 19.3.2021. at 12:05, N.F.S. je napisao:

Perfekcija!

viziri-za-motore-kappa-KD270S.jpg

Hahahahahah sta su ti ljudi i ukusi,moj je crni a meni najlepse za Suzuki plavo,bela kombinacija kao vasi:lol3:.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 17.3.2021. at 12:18, N.F.S. je napisao:

a zahvaljujuci @Tesla86 koji je link prosledio sa suzanu je porucen produzeni givi vizir iz Motoland-a!

Nema sta @Tesla86 ne iskopa,zahvaljujuci njemu kupljen i moj nosac auspuha i fuzastera:takoje:.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Kada vec pisete o crnim motorima i kolima,kako bi motor tek izgledao ofarban u onu crnu  "vantablack"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

"Upija" skoro svo svetlo, nokti da otpadnu od polranja, da reflektuje :na_glavi:

Skoro sam citao, neki seik oblozio bugati ili tako nesto tim materijalom, jeftino bilo...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx650f

Pozdrav drugari,i ljubitelji Suzuki motocikla..

Nov sam sam u svemu ovome,stoga želim da se pridruzim i učestvujem u razmeni iskustava sa svima vama!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx650f
1 hour ago, N.F.S. said:

Pozdrav Nikola :takoje:

Suzana sa ABS-om, po luku naslona na sedistu rekao bih da je Bobanov rad... Lepa crnka!

Pozdrav naravno:takoje:..da upravu si,Bobanov rad(bar mi je tako rečeno),sedište je vec bilo odradjeno,kad sam prošle god.kupio motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Da, on radi tako karakteristicno u polukrug naslon za vozaca! Dosta je udobnije nego kada samo "podignu" u vis.

Poznajem radove Ivice, Bobana, LowLand-a.. Kod svih sam bar po jedno sediste radio.

Ostao mi je Srdjan iz Surcina ( @moto.sedista_srdjan ) da odradimo. Po slikama, i komentarima drugih takodje perfekcija.

Mene jedino zeza to sto uvek hocu odmah, nemam strpljenja da cekam, pa kada mi neko kaze "javi se za mesec dana",   cujem kao "Odselio sam se za Kanadu :D  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx650f

Da upravu si,i meni je jedno sedište pravio Pavle(LowLand)na predhodnom skuteru..i bio sam iviše nego zadovoljan!

Ako uspem da pronadjem sličicu,puštam..

A sto se tiče ovog sedišta,obzirom,da se vozim se sa ženom,vidim da se ona udobno vozi!Imajuci u vidu da nema puno kg.:dilema:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre sat vremena, N.F.S. je napisao:

Da, on radi tako karakteristicno u polukrug naslon za vozaca! Dosta je udobnije nego kada samo "podignu" u vis.

Poznajem radove Ivice, Bobana, LowLand-a.. Kod svih sam bar po jedno sediste radio.

Ostao mi je Srdjan iz Surcina ( @moto.sedista_srdjan ) da odradimo. Po slikama, i komentarima drugih takodje perfekcija.

Mene jedino zeza to sto uvek hocu odmah, nemam strpljenja da cekam, pa kada mi neko kaze "javi se za mesec dana",   cujem kao "Odselio sam se za Kanadu :D  

@N.F.S. kako bi ocenio njihove radove?jel si bio zadovoljan sa svima i jel bi nekoga izdvojio.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hmmm, nisam na istom motoru vozio radove dva majstora pa da poredim, ni trajnost ne znam posto motor zadrzavam jednu sezonu :D 

Mogu da ocenim eventualno izgled (sedista :) ), komunikaciju, i brzinu izrade...

 

Generalno sam zadovoljan svima, Ivica mi je cenom uvek u susret izlazio (80eura rad i materijal, na suzani evo 60e), stepovi ravni, paspuli takodje, normalan, upoznao sam ga licno, uradi po dogovoru. Tri sedista smo radili, svako je bilo udobnije od fabrickog.

 

Boban, ergonomija vrh, stil prepoznatljiv, materijali lepi, cena (skoro) dupla, kada sam se svojevremeno interesovao period cekanja je bio baaas dug, ni na poklon toliko cekao ne bih, nikoga!

Jedno sediste mi je radio i jedno sam "nasledio". 140 eura je kostala za 1000f izrada, udobno i prelepo, alkantara sedalni deo.

 

Lowland su mi radili samo rekonstrukciju sedista na skuteru, mebl fabricki... Odradjeno profi, umetnut tvrdji sundjer, napred, izmedju nogu blago poviseno (da ne klizam napred)... 40eura cena.

 

Inace, ako me neko pita, najudobnije mi je bilo na fabrickom sedistu honde deauville 700! U danu, supruga i ja,

Kg, Radan, Leskovac, Pirot, Boljevac pa odmor u restoranu "Balasevic" podno Rtnja, Paracin, Jagodna, Kg...

Osam sati sam vozio a umorio se nisam! Samo mu je agregat slabasan i trom.

 

Dzaba i svemirska pena ako je motor tvrd i sa losim ogibljenjem/ polozajem.

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx650f

Malo skrećem sa trenutne teme..

Čitajuci sve postove od počekta,možda sam i propustio,a negde ste i napisali..

Koji antifriz koristite,i kakva su iskustava?

I preporuka za kočiono ulje?

Hvala..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Pozarevac-Beograd
  • Motocikl: Tracer 9 GT

Dobro došao, baš komentarisali kako su crne suzane prelepe i eto jedne crne lepotice.

Ja sam za sada naklonjena Motulu i koristim njihov Motocool Expert, deluje mi dobro pre par nedelja sam ispraznio sistem i opet sipao nov, nisam primetio pojavu nečistoća u starom nakon dve godine korišcenja. Što se tiče kočionog ulja prvo je bio motul DOT3&4 ove zime sam menjao creva i presao na Motorex DOT 5.1, videćemo kada počnu veće temperature kako se ponaša.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx650f
7 hours ago, Tesla86 said:

Dobro došao, baš komentarisali kako su crne suzane prelepe i eto jedne crne lepotice.

Ja sam za sada naklonjena Motulu i koristim njihov Motocool Expert, deluje mi dobro pre par nedelja sam ispraznio sistem i opet sipao nov, nisam primetio pojavu nečistoća u starom nakon dve godine korišcenja. Što se tiče kočionog ulja prvo je bio motul DOT3&4 ove zime sam menjao creva i presao na Motorex DOT 5.1, videćemo kada počnu veće temperature kako se ponaša.

 

Presvega,hvala na lepim kometarima..

Usvakom slučaju hvala na savetu,imacu to uvidu,obzirom da sam sl.nedelje planirao da menjam kočionu i rashladnu tečnost..!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ja pre dve godine sipao Berdal rashladnu tecnost(iz razloga sto nisam mogao da cekam ponedeljak @N.F.S.:lol3:,a u SM bila samo ta) i zadovoljan skroz,nikakvu razliku ne videh od Motula koji je bio pre.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

To je to...Nema cekanja, mora odma"! :D 

 

Rashladna tecnost bilo koja, g12 plus (koristim od NIS produkata do kastrola, nikada problem, moze i purpurni g13), u razmeri 50:50.

Kociona tecnost (i za kvacilo u nasem slucaju) koristim repsol, dot4.  Jeftina i dobra.

Za abs ipak neku mozda manje viskoznu, npr. onu sa MOL pumpe, takodje dot4.

Preporucio ju je nas guru @expendable, znaci nema omaske (takodje 500din/500ml).

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 23.3.2021. at 9:40, piki je napisao:

Berdal

Sad videh kako sam otkucao,ali svi znate da je Bardal(Bardahl).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja