Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć-savet pri odabiru.

Recommended Posts

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ja sam u jednom periodu bio bez auta i tada sam vozio mog R1150RT-a . To je jedini motor koji sam vozio do +3c svakodnevno,nije mi bilo hladno nikada i pokisao sam mnogo puta a nikada kao na drugim motorima koje sam imao. RT je pravljen da mozes da ga vozis najveci deo godine. Grejaci rucica ,el podesiv vizir ,duboka zastita kolena i stopala oklopom.

Ja sam se ponasao sa RT-om kao sa svakim drugim motorom ljudi pricaju ,a nisu ga vozili evo pricam iz prve ruke.

Mana RT-a je vrucina leti. On nema strujanje vazduha ka vozacu kao drugi motori. Glomazan jeste ali kada krenes ,nema sta da pricam to je prosto tako sigurno i jednostavno. Za put je izmisljen a grad mu svakako nije staniste , ja sam ga koristio svakodnevno bez problema,a koristi ga i policija. Tada sam radio u zemunskoj bolnici i vracao se kuci na Dusanovac. Naravno guzva kroz Zemun,NBG,Gazelu. Sa njim su mi se na gazeli i vise sklanjali valjda jer je uocljiv.

 

Sada vozim RS-a 1200,povozniji je,agilniji laksi,lepsi,nizi,brzi. Ali zastita od vremenskih uslova je slabija sto mi sada ne smeta. Za te pare mozes i njega da uzmes a svakako je sve gore nabrojano. Moj ima i sve kofere skoro sam presao 2000km na putu kroz srb i odusevio me.uzmi u obzir i njega.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja