Jump to content

Moto Zajednica

Севен смокинг бурекс

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Michigen
  • Motocikl: Honda NC 750XD

Ja bih sutra opet ponovo krenuo koliko nam je bilo dobro.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 681 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Овом приликом бих посебно желео да се захвалим госпоџи из околине Јајца која је нашла за сходно да са својим пунтићем излази у рикверц са леве стране пута, преко целе леве коловозне траке и улази у десну коловозну траку, у рикверц, према мени. Онда опуштено креће напред као да нико сем ње не постоји на свету. На моје кочење, свирање и псовање док сам покушавао да јој објасним колико је недојебана - није ни одговарала нити ме удостојила погледом а тек извињењем...

Такође бих се захвалио и тројици возача голфа који су сви, у различитим временским интервалима, имали само један циљ у својим безумним животима а то је да када виде колону моторциклиста у формацији, један близу другог, који чак и не возе споро, да их обиђу по сваку цену, што пре, па макар им то било последње у животу. Једног по једног или двоје, сеци, гурај, гаааас...

Свима њима желим да поручим да ми се @$-&@-+!?()/?!5@!!! баш и да неће да ме спрече да поново дођем возим се и уживам, као и овог пута... Водимо се догодине!

Довиђења и хвала на свим рибама!

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

Inace, Bosna je prelijepa za voznju i uzivanje, odlicna vam je ruta bila. Putopis interesantan a slike ekstra. Bravo, pa opet :)

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Hvala momci, bilo je zaista dobro.

Vratili smo se u ponedeljak podne, opasuljio sam se tek u petak.... do tada, slike su se samo vracale kroz misli.

Veliku srecu smo imali sto nije bilo apsolutno nigde guzve, sve je teklo ki podmazano, bez zurbe.

Mostar me je najvise iznenadio koliko je prazan grad. Ranijih godina d abi dosao do Mosta moras ici na kant kolika je guzva, sad nigde nikog. Sto smo peglali izmedju gradova takodje nema opterecenja, milina za voznju bilo.

 

Rutu sam izmenio za sl put kad budemo dolazili ne bi li bio pun pogodak.

Najgore iz cele price je to, da sve sto sam skinuo od zime do pred put.... vratih nazad za 4 hebena dana :Bokilic:. Sto bi rekli "jeli smo s'merak" sad opet na dijete :)

 

Dzontra, nova ruta za RO je tu.... samo da se upali zeleno svetlo, javim ;)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Svaka čast momci. Jedina dobra stvar sa ovim stanjem što nije bilo gužve pa ste baš sa uživanjem pregazili sve ove kilometre. Oduševile me one slike iz Jajca, nisam bio tamo 30 godina. Neka vam i naredni izleti prodju ovako bezbrižno i bezbedno. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000

Super, jebo zemlju koja Bosnu nema ;). Odlična tura mada ima se tu još štošta obići, Drvar, Glamoč, Bihać, Doboj, Tuzla... al ima dana više neg' kobasica samo polako. Ako ovo sranje potraje dupliraće se destinacije. :grr:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja