Jump to content

Moto Zajednica

Slobodan koridor Bugarska/Turska?!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Nesto razmisljam o "trenutnoj situaciji na sredini terena" koja (ruku na srce )nije dobra,medjutim zar nije jos uvek otvoren tj slobodan ulaz u bugarsku i tursku?!...tako razmisljam i planiram da poslednje nedelje jula provedem na ovom pravcu ,ima li interesevanja?neko za recimo 5 dana? Predlog?pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Ja bi rado pomerio odmor medjutim treba da promenim saobracajnu u medjuvremenu tako da ne mogu nikako ...svakako hvala na odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance
1 hour ago, Lion5 said:

Nesto razmisljam o "trenutnoj situaciji na sredini terena" koja (ruku na srce )nije dobra,medjutim zar nije jos uvek otvoren tj slobodan ulaz u bugarsku i tursku?!...tako razmisljam i planiram da poslednje nedelje jula provedem na ovom pravcu ,ima li interesevanja?neko za recimo 5 dana? Predlog?pozdrav svima

 

5 dana je malo za te planove

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Imam plan za 5-6 dana Bugarske ali s obzirom na situaciju nisam siguran da je momenat. Pratim pa ako se situacija promeni onda moze nesto i da se razmotri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Znam da je turska posebno uzbudljiva i mnogo toga ima da se vidi,ali boze moj toliko vremena imam na raspolaganju,sto bi se reklo:sta je-tu je...daj neki predlog (rutu za toliko vremena pa sta bude)...thanks

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2822 postova

turska može 5 dana samo evropski deo i Stambol ,može i malo više ako krećeš skroz sa juga srbije

može da bude problem i to što se očekuje rat izmedju Egipta i Turske u Libiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Rado bi ti pomogao ali tesko je to upakovati u 5 dana. Samo do Istanbula ti je oko 1000 km i to da cepas autoput. Moj ti je predlog da izvozas Bugarsku, ima tu sta da se vozi, mozes da se okupas u moru, krivinaris po planinama itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski
Pre 5 sati, Lion5 je napisao:

Ja bi rado pomerio odmor medjutim treba da promenim saobracajnu u medjuvremenu tako da ne mogu nikako ...svakako hvala na odgovoru

Ovo može da bude sranje. Ja čekam saobraćajnu već mesec dana, i poslednji put su mi rekli da je ne očekujem skoro. Zbog Covida imaju neki zastoj u izradi saobraćajnih dozvola, raspitaj se u SUP-u. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 37 minuta, WoodyRider je napisao:

Ovo može da bude sranje. Ja čekam saobraćajnu već mesec dana, i poslednji put su mi rekli da je ne očekujem skoro. Zbog Covida imaju neki zastoj u izradi saobraćajnih dozvola, raspitaj se u SUP-u. 

Nema mup para da plati izradu. Možeš ti da platiš 5000din, da ti urade hitno saobraćajnu. 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd - Vidikovac
  • Motocikl: BMW F 750 GS

Ja bi mogao možda da se nešto uklopim od 3 do 7 avgusta. Privlači me i Turska i Bugarska. Za sad nam još Turci nisu udarili banderu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Vozio sam Bugarsku 9 dana i mogao bi još, vratio sam se (nažalost) prošlog Četvrtka ima šta da se vidi, mada ja ne volim da vozim noću i preko 300km u danu da bih stigao nešto i da vidim. Vozio sam prvi dan NS-Kladovo, drugi dan Kladovo-Vidin- Belogradčik -Sofija, treći odmara i razgledao Sofiju, četvrti Sofija Nesebar, onda odmarao u Sunny beachu dan, peti Nesebar- Kardzali, šesti Kardzali -Pamporovo- Gotse Delchev- Bansko kroz Rodope gde me je garmin izjebao i nabio mi 130km+ ali ne žalim jer sam imao 60ak km po bugarskom 86 koji je raj za motore. Sedmi dan sam vozio Bansko-Sofija po nacionalnim parkovima i uklopio Vitošu i Vodopad Bojana, osmi pokušavao da kupim gume u Sofiji i deveti vozi najdosadniji Sofija Novi Sad po auto putu ali stao u Nišu i Beogradu da vidim neke motore kao zamenu za Stroma.

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja