Jump to content

Moto Zajednica

Vanucci kombinezon

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Drugar prodaje Vanucci kombinezon u velicini 56. Uzeo ga je za sebe, ali posto mu je za broj veci ide nazad na oglase. Odelo sam video uzivo, nije novo ali je odlicno ocuvano i mislim da vredi ove novce pa ga zato i oglasavam ovde.

Za sva dodatna pitanja i informacije slobodno pozovite drugara na broj 0645734350, Stefan. Pozdrav!

 

Link oglasa:

 

https://www.kupujemprodajem.com/motocikli-oprema-i-delovi/odeca/odelo-vanucci-56/oglas/96119730?filter_id=655906479

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST
Pre 10 sati, Biker-Boy je napisao:

Pise da je prodavac 184-85, ja sam 188cm i 93-4 kile, šta misliš da li bi mi pasovao?

Ja imam Buse 54 i nagurao sam 95-6 kg i malo mo. Tako da mislim da je za tebe taman 56 broj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

I ja imam IXS jaknu broj 54, taman mi je, ali sam se i ja malo nagojio pa mi malcice tesna kad nosim duks ispod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 15 sati, Biker-Boy je napisao:

Pise da je prodavac 184-85, ja sam 188cm i 93-4 kile, šta misliš da li bi mi pasovao?

Tako je druze, vlasnik je 184-185cm i ima oko 85kg. Po visini mu odgovara ali je problem sto mu je zbog kilaze malo veci (u struku mu je siri). Po nekoj nasoj proceni odgovaralo bi za osobu koja ima oko 95kg. Tako da, ne mogu naravno da ti garantujem ali ja mislim da sa 188cm i 94kg bi ti 99% odgovaralo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja