Jump to content

Moto Zajednica

Regal Raptor 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Sjenica
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit

Molim bajkere za pomoc. Kupio sam regal raptor 125. nekih 50 km je radio super ( trokirao) ali zamenili smo gume na karburatoru i sve bilo super. Pre 10 dana mi neko sipao vodu u rezervoar, sve skidali cistili medjutim sada crkava leva svecica. 5-6 km vozim i samo odjednom izgubi snagu nece da primi gas i levi cilindar ne radi. Zamenimo svecice on radi super opet 5-6km i opet na staro. Vec sam 4 para svecica zamenio i ista stvar se desava. Moze li mi neko pomoci oko resenja kvara. Hvala!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Sjenica
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit

Karburator skinut temeljno ociscen, Rezervoar (naravno), sve nastelovano po sluhu radi neuporedivo bolje, ali jos uvek se oseca da nije sinhronizovan rad. Momak koji mi je pomagao oko svega (majstor) kaze da karburator na raptora nema opciju za vakumsko stelovanje da je on nastelovao najbolje sto moze. Zanima me jos neko misljenje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Sjenica
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit

I jos jedno mnogo bitno pitanje. kakva je razlika u masini 125 i 250 raptor. dali je razlika u kompletnom agregatu ili samo cilindri i klipovi. Posto je u Turskoj puno zastupljen 250 i naravno delova na svakoj trafici kao u Srbiji za Yuga. video sam na jednom sajtu Cilindri, klipovi sa dihtunzima novi nekih 70e. Nov karburator oko 50e. ventili oko 1e. I tako nekih delova za nikakve pare. Interesuje me dali bi odgovarala ista radilica........ Sta bi moralo da se menja prilikom pakovanja sa 125 na 250

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1876 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

I da sve promenis, sta ako neko primeti npr. na tehnickom, da je nesto menjano ?

Bolje prodaj taj i dodaj razliku za jaci model. Danas, sutra, kad nesto prodajes, original je original...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja