Jump to content

Moto Zajednica

Mini kompresor za gume

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Mnogi automobili nemaju rezerni točak, umesto toga imaju kompresorčić i neku bocu za krpljenje.

Proizvodi ih Continental   VW, Toyota, Renault . Ja imam od Renault Senica. Malecki, za tank torbu odličan.

meta_image.png
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Preko dva i po miliona oglasa, na jednom mestu!

 

 

meta_image.png
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Preko dva i po miliona oglasa, na jednom mestu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X

Evo nesto iz louis-a. Potpisuje Bosch. 

 

M.LOUIS.EU

Buy Bosch Cordless Tyre Pump EasyPump 3.6V, 3AH, 10.3 bar at Louis Moto for a great price. Top...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Xiaomi mini kompresor sa punjivom baterijom. Uzeo ga u zlatno doba aliexpress-a, za nekih 30e sa besplatnom isporukom. Mislim da ga je moguce sada uzeti i kod nas (u zvanicnoj njihovoj prodavnici, ali naravno po visoj ceni).

Ima predefinisane modove za bajs, motor, auto i lopte...

 

Najcesce ga koristim da klincu pumpam lopte po kuci, za bajs, ali dopumpavao sam i gumu na autu (do 0,5 atmosfere, treba vremena, ali zavrsi posao). Baterija se puni na micro usb. Nije mi se jos desilo da je ispraznim skroz, jer kad se setim nakacim na punjac.

 

Od skoro, spakovan u ranac kao deo bajkerske opreme... Za sada koriscen samo za proveru pritiska u gumama, ali tu ce i ostati za u buduce...

IMG_20210703_233028.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Vyksa, Rusija
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 (Nastya)

579844d5643a0abbc6395e485e4e3630.jpg

Fina stvar. Radi ok. Nisam probao za auto. Za provjeru pritiska i za slučaj nužde. Dovoljno kompaktan, solidna baterija. Meni stalno u koferu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre 10 sati, cikamike je napisao:

Xiaomi mini kompresor sa punjivom baterijom. Uzeo ga u zlatno doba aliexpress-a, za nekih 30e sa besplatnom isporukom. Mislim da ga je moguce sada uzeti i kod nas (u zvanicnoj njihovoj prodavnici, ali naravno po visoj ceni).

Ima predefinisane modove za bajs, motor, auto i lopte...

 

Najcesce ga koristim da klincu pumpam lopte po kuci, za bajs, ali dopumpavao sam i gumu na autu (do 0,5 atmosfere, treba vremena, ali zavrsi posao). Baterija se puni na micro usb. Nije mi se jos desilo da je ispraznim skroz, jer kad se setim nakacim na punjac.

 

Od skoro, spakovan u ranac kao deo bajkerske opreme... Za sada koriscen samo za proveru pritiska u gumama, ali tu ce i ostati za u buduce...

IMG_20210703_233028.jpg

Imam i ja taj "Zaomi" i nisam zadovoljan...

Napunio do kraja, dva puta doduvao gumu za po 0.1/0 2 i vec ispraznio pola baterije, a i taj displej sto pokazuje pritisak nije tacan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

Jel probao neko sa onim CO2 kapsulama... jeste da treba vise komada ali koliko sam video po nekim snimcima super je resenje jer pumpa gumu za jako kratko vreme. To su iste one patrone kao za airsoft puske i za one prsluke koji imaju "airbag"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Da zanovim temu, da li neko ima svezija iskustva sa duvanjem guma na autu, uz pomoc ovakvih portabilnih kompresora? Gledao sam easypump, i neke modele od makite, ali nemam blagu predstavu sta bi uzeo. Namena bi bila za auto, motor, bicikle, lopte itd. Valjalobi da bude dovoljno lagano da bude portabilno.

Promenio član djpesic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 369 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT

Preporuka za Airman Tour. Mali, zgodan, a dokazano lepo pumpa i auto i moto gume. Radi na 12V.

 

 

81TUfjFStzL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam kupio sebi u Gigatronu ovo, ima svoju bateriju, male dimenzije - staje mi ispod sedišta i uspešno napumpala skoro praznu gumu.

Uz njega imam i onaj set za čepovanje sa gasnim patronama. Još nije bilo potrebe za testiranjem :)

 

https://www.mi.com/global/product/xiaomi-portable-electric-air-compressor-1s/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Vyksa, Rusija
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 (Nastya)
579844d5643a0abbc6395e485e4e3630.jpg

Fina stvar. Radi ok. Nisam probao za auto. Za provjeru pritiska i za slučaj nužde. Dovoljno kompaktan, solidna baterija. Meni stalno u koferu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Još je na svakoj vožnji i putovanju s menom. Potvrdio se i preporučio se odlično. Van moto sezone ide u auto, manji od žene gdje su gume 17/18”, sporije ih pumpa ali ih pumpa. Nakon dvije godine baterija super drži. Na putovanjima sam ga koristio redovito, i kao kompresor i kao power bank kad zagusti. Jedna od rijetkih stvari koja se višestruko isplatila…


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

a komad creva tankog sa dva prikljucka na krajevima ?  uvek ce se naci od koga pozajmiti vazduh.osim u divljini. skoro besplatno,radi,ne kvari se, nije glomazno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 41 minuta, brankoXM je napisao:

a komad creva tankog sa dva prikljucka na krajevima ?  uvek ce se naci od koga pozajmiti vazduh.osim u divljini. skoro besplatno,radi,ne kvari se, nije glomazno.

 

Crevo mora da bude "pancirno" (opleteno), u protivnom će da se naduje i da pukne.

Ja skoro kupio neki bugarski mini kompresor (oko 2.500 din), pumpao par puta prednju i zadnju gumu (od 0,6 na 2,7 bara) i odradi za par minuta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure
On 4. 8. 2023. at 13:33, Slammer je napisao:

Preporuka za Airman Tour. Mali, zgodan, a dokazano lepo pumpa i auto i moto gume. Radi na 12V.

 

 

81TUfjFStzL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

koristim ga vise od 10 godina! preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja