Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650 za prvi motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 85 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ducati Hypermotard 1100 EVO
pre 2 minuta, gox je napisao:

Par sezona. Ne znam sta mislis pod “ odrzavanje”?

Kupio ga polovnog, oterao kod majstora da mu zameni sve tečnosti i proveri šta treba. Zamenio, podesio mi kočnice i teraj. Promenio sam mu gume i moja slabost- kupio dosta dodataka tipa scotoiller, screenshield, stitnik masine i slicno.

To je kvalitetan motor, izdrzljiv, ne kvari se. Samo benzin i teraj  :)

kako ti izgleda ovaj na slikama gore?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Koliko mogu da vidim sa slika, deluje mi OK. Nije farban, nema nekih ostecenja, deluje ocuvano sa sitnim tragovima koriscenja.Treba ga videti uzivo svakako sa nekim ko se razume.

Ja sam moj kupovao sa Viperom :)

Moj je 2006 po prodavcu bio, kasnije sam video da je model iz 2004.(noviji model, nije karburator). Tkr.bez tragova koriscenja sa 17000 km predjenih I platio sam ga 2600 eura pre par godina.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 85 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ducati Hypermotard 1100 EVO

Hvala. Ja baš nemam nikog ko se razume a pogotovo nikog ko se razume i hoće da ide u Leskovac:):):)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
On 7/8/2020 at 9:00 AM, antic said:

На основу чега пишеш овакве глупости? Ја сам готово 190 и немам проблем са вожњом. Питам се који мотор је мали за људе 170-180цм висине :grr:

Meni je veoma drago ako je taj motor tebi sa visinom 190cm taman.

 

Ja eto iz čiste dosade volim da pišem (čitaj-lupetam gluposti) na forumu i da ložim ljude.

 

U stvarnosti je SV u "N" verziji grdosija od motora i samo nekolicina odabranih su mu ravni.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki SV650, Honda VFR 800 Vtec.
On 7/8/2020 at 12:16 PM, DusanR said:

Dobio sam na viber još slika pa pogledajte ako vam nije teško i napišite šta mislite. Hvala

 

Solidno izgleda na slikama. Rezervoar je izgreban verovatno od tank torbe, ima kofer, nosace bisaga, zastitu agregata... koriscen je za putovanje, nije zapusten. Naravno treba sa nekim majstorom pogledati uzivo. Nekada je razlika slika iz oglasa i realnog stanja nebo i zemlja. SV je super motor. Lagan i zabavan za voznju. Meni je prvi ozbiljniji motor i evo druzimo se 4 godine. Moj savet ti je da ne zuris sa kupovinom, pojavice se jos primeraka, pogotovo na kraju sezone i preko zime.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

Trazim isti motor koji i ti, izlozili me strani forumi i youtube :). Drugar ima S-a i stvarno je prezadovoljan. Meni ne odgovara sedenje al je motor vrlo lagan i lepo se vozi, i ja sam pocetnik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 85 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ducati Hypermotard 1100 EVO

Evo update...probao sam sv 650 i jeste mali motor ali se ja spakujem na njega ok, taman mi kolena upadnu u rupu na rezervoaru...ako znate nekog ko ga prodaje ili razmišlja, ja sam raspoložen, neka se javi ili ostavi broj telefona da ga pozovem..hvala

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2343 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ne bi ja sad da ti kvarim i mracim,ako si već odlučio pazari...

Šta sam ustvari hteo reći?

Ti se druže možeš smestiti i na "petnajsticu" i možeš sa njom stići i na Nordkap, ali budi siguran da ti neće biti udobno. Ajd sad,i ako ti bude "udobno" i ne smeta ti to grbacenje,budi siguran da ćeš sa visinom od oko 180 biti smešan na tom motoru. Još ako si punacak...

Kupi šta ti se svidja,ali kažem ti iz iskustva i svog i drugih. Možda ja i nisam u pravu, mada...

Inače,SV je odličan motor. Imao sam priliku da ga probam i vozi se kao bicikl..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 85 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ducati Hypermotard 1100 EVO

Haha, dobar odgovor...evo slika, sa sve maskom na glavi...kako izgleda?1d42187e41ac816334f6415050c9c683.jpg

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Slaže ti se uz opremu ( garderobu) koju vec imas. Kupuj  :)

Samo te zute naocare promeni.

Sta fali za prvi motor? Kupi,vozi sezonu,dve,samo ce ti se pokazati. Taman naucis da vozis na njemu pa posle ako mislis prodaj,kupi drugi,veci,prema svojoj novonastaloj potrebi i zahtevima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

SV u naked varijanti je lep, imao sam S varijantu, ruznjikav je bez donjeg dela oklopa.

Послато са SM-J330FN помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
pre 19 minuta, DusanR je napisao:

Picikato...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 

Uvek preteram sa dodacima. Vizir, podesive kratke ručice, produzetak prednjeg blatobrana, voltmetar, pokazivac brzina, novi retrovizori, punjac 12V, stitnik hladnjaka, stitnik motora dole i sa strane :) , sirena hell 400 + 500 herza,scotoiler, drzac +ploca za torbu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Može i N sa štitnikom i šminkom  
 
98544FF9-200B-4354-895D-D777F9497B28.thumb.jpeg.68f4f56177b987bcb1449e258540e83e.jpeg
Daj jedan krug, da ne zarđa mašina

Послато са SM-J330FN помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
pre 44 minuta, DusanR je napisao:

Kako ide na tehničkom sa svom tom opremom?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 

Sva oprema je neprimetna :)

Nikakav problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 85 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ducati Hypermotard 1100 EVO

Krenem malo da gledam veće motore zadnjih dana u istom cenovnom rangu, da vidim i to kako izgleda. I vidim u NS Apriliu Pegaso. 2005, 40 i nešto hiljada, direktno ubrizgavanje... Slike sa PA izdaleka, na njima izgleda ok, zovem lika. On kaže motor u top stanju, ima jednu ogrebotinu na plastici. Može neka slika iz blizine gde ima neko oštećenje?, može... Pošalje još par slika... Pitam za neke fleke na zadnjoj viljušci, kaže prljavština... Opet mu kažem: brate, daj reci jel sve ok, ima li oštećenja, korozije, nemoj da potežem do NS ako nije u dobrom stanju...Brate, top je motor, nemoj da se tripuješ, dodji do 15h da stignemo posle kod notara, kupuješ je sigurno... Ok, izadjem sa posla ranije danas, iscimam drugara da idemo zajedno, on isto u gužvi ali idemooo...! u NS stižemo do motora i kreće horor film, ne znam odakle da počnem; "prljavština" na zadnjoj viljušci su ustvari rupe (znači vidi se kroz njih), jedna je nastala od propalog zadnjeg amortizera tako što šraf koji drži sa zadnje strane suvozački fuzaster (i nije originalni, naravno) udara u zadnju viljušku kad sedneš na motor, oba lonca od auspuha potpuno prsla, na jednom ima rupa, a drugi je prefarbao sa nekom bojom da se "ne vidi", itd, itd, itd ...

jbt, ko je ovde lud?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja