Jump to content

Moto Zajednica

Vazdusni pistolj co2 u 4,5mm

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Prodao bi potpuno nov pistolj u 4,5mm na dijabole ali i na kuglice.
Kupljen je nov u MAGNUM prodavnici 22.05.2020g .kod mene u Kragujevcu sa fiskalnim i pisanim trgovinskim racunom.Skenirao sam obadvoje zajedno za nedaj Boze da ne izbledi fiskalni :D Naravno posto sam samo 32 dijabola ispucao sve ukupno celicne kuglice mi nije na pamet padalo da stavljam a kamo li da probam :D
Model i proizvodjac su : GAMO P-27 Dual
kalibar 4,5
maks.brzina 131m/s
spada u D kateGoriju i nije potrebno prijavljivanje u MUP. :D
Svideo mi se prvenstveno sto je lagan ali i na samom okviru je punjenje obostrano .8 dijabla ide u gornji deo okvira a isto tako i u donji ,tako da 16 komada sasvim dovoljno ,ne smara sa svaki cas punjenjem :D
Dajem i 2 rezervne CO2 ampule za njega koje sam odmah kupio kao rezervne :D prva ampula koja je sada u njemu je ispucala 32 dijabole ...........Bukvalno nov pistolj ali ne nalazim sebe vise u tome :lol: to je ujedno i jedini razlog prodaje po bas simbolicnoj ceni, Naravno u garanciji je godinu dana :D
CENA 8.500 Dinara
KONTAKT TELEFON 0638129618

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Spanska gama pravi bas kvalitetno vazdusno oruzje.

Konkretno za ovaj model i ja sam bio zainteresovan pre par godina, cisto za razonodu, ali sam odustao na kraju.

Najbolje je to sto koristi i kuglice i dijabole.

Vidim da mu je i cena novog pala.

Jesi ga isprobao malo?

Kakva mu je grupa na 10 metara?

Da li se nisani steluju i jesu li tricijumski?

Doduse sa novim vazdusnim oruzjem, treba isprobavati dijabole, probati sve dostupne gramaze i oblike, dok se ne pronadje idealna za svoje oruzje.

I da li za tih 8500 idu i tqa dva pakovanja dijabola sto si uzeo?

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
pre 24 minuta, jasminko VIR je napisao:

Koliko može da traje to jedno punjenje CO2 ?

Gde se kupuje i koliko košta ?

Zavisi od dijabola i kuglica, ali neki prosek je 60-100, sa tim sto opada pomalo brzina projektila, kako se prazni ampula, ali s obzirom da je uglavnom rekreativci koriste, nije strasno.

Za profesionalce i profi rekreativce, samo PCP oruzje. :lol2:

Pa u tim lovackim radnjama, cena je od 100 dinara za jednu ampulu, u magnumu je 120rsd. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Evo sad dodjoh iz radionice  pa jedva mrtav umoran da nadjem vremena i za internet.:moto2:Bavim se streljastvom ali vazdusna puska je u pitanju .Kako sam hteo cisto iz radoznalosti da probam i pistolj malo sam kopao po internetu nebih li pronasao sta bi mi odgovaralo kao za prvu kupovinu vazdusnog pistolja i odlucio se za ovaj Gamo .Nisam se pokajao ali problem je nastao zbog ruke.Operisana mi je desna saka 6 puta i drhti.! Dok puskom gadjam sa osloncem i nemam izrazen taj problem,

Probao sam metu na 7 metara grupa je osrednja po meni jer navikao sam na optiku i stabilan oslonac  a  iz pistolja je stojeci stav i problem  sa rukom, no uspeo sam sloziti 3 hica x4 komada u 3cm:). Verujem  da bi  bilo i bolje da sam imao naslon.Vema mali trzaj  ! Pricajuci sa prijateljom koji ima vec 2 godine sad ce,,,bas ovaj model kaze da mu ampula traje stabilno oko 50 komada a zatim blago do 70 ispaljivanja pocne opadati brzina sto se cak i zvucno prilikom opaljivanja cuje  na 80 do 90  kilavi bas i  neprecizan je ,To je i normalno za tako malu brzinu. Medjutim probali smo i on i ja sa 7 prozivodjaca dijabola..Najbolje su se se pokazale JSB A POSLE VEROVALI ILI NE NASE !!!! Konstanost i grupa ne  opadaju ...pricam i iz iskustva i u gadjanju sa NASIM dijabolama iz vadusne puske ali i  ovog pistolja.Cena upola jeftinija od JSB a kvalitet 95% isti kao JSB .Medjutim ima ono ali....:) nisu savrsene a zasto .? Pa nemaju preciznost preko 7 metara za psitolj a za pusku preko 40metara dok JSB STRATON IMA  SA PISTOLJEM NA 10M A ZA PUSKU DO 60 METARA !!!

Za sam kraj ..da ...uz pistolj dajem i dve kutije nasih dijabola i dve  nove anpule  a treca je u pistolju  tako reci tek naceta.Rec je inace o Srpskom brendu i godinama ih koristim i mogu reci da im kvalitet raste vremenom jer ih bas aktivno kupujem za male daljine. evo i slike tih dijabla....cena bas OK  za tako dobar kvalitet.Naravno ne voli ih svaka cev bas  kao ni JSB sto ne voli svaka cev pa se tu mora dosta exxperimentisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
Pre 11 sati, jasminko VIR je napisao:

Koliko može da traje to jedno punjenje CO2 ?

Gde se kupuje i koliko košta ?

Pricajuci sa prijateljom koji ima vec 2 godine sad ce,,,bas ovaj model kaze da mu ampula traje stabilno oko 50 komada a zatim blago do 70 ispaljivanja pocne opadati brzina sto se cak i zvucno prilikom opaljivanja cuje  na 80 do 90  kilavi bas i  neprecizan je ,To je i normalno za tako malu brzinu.

Sto se tice ampula ima ih svaka u srbiji prodavnica sportske lovacke i ribolovacke opreme  a cena se krece od 80 do 120 din.Kako kod koga prodavca i njegove alavosti za zaradom.:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Jedno pitanje, dali je cev olučena ili ne.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
Pre 2 sati, -Viper- je napisao:

Jedno pitanje, dali je cev olučena ili ne.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Da olucena je.! 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja