Jump to content

Moto Zajednica

Batajnički drum 3.07.

Recommended Posts

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Pre ulaza u Batajnicu iz pravca Zemuna, jutros, negde posle šest. Kad smo naišli hitna pomoć je radila svoj posao, a na žalost ne izgleda dobro. Nemoguċe je proceniti šta se desilo, ali je bio silovit udarac.

Daj Bože da sve bude bez nekih težih posledica.

 

IMG_20200703_063507.thumb.jpg.1e155a0ea2a40a309dfaba017a82fa98.jpg

 

 

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Ne znam. Slikao sam iz kola. Pretpostavljam iz pravca Zemuna. Tu ima sijaset firmi i sporednih uličica, jako je zajebano za vožnju. Zato kažem da ne mogu da licitiram šta se desilo. Mogu da pretpostavim da je auto oduzeo prvenstvo pošto je udaren u desnu stranu. Unapred se izvinjavam ako sam pogrešio.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Bio sam dva dana u BGD-u zbog ćerkinog prijemnog ispita na fakultet. Svaka vam čast ako motorom prođete sezonu bez problema u saobraćaju. :neznam:

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Koliko ja vidim ovde na slici, po satovima i zadnjem stopu, rekao bih da je ovo Bandit. Covek iza stila ima povredu na samom celu, verovatno je bio u kolima/vozac. Sajtna, lajsna ili kako je ko vec zove na stilu je sa otkinutim/ulubljenim parcetom, tacno kod "B" stuba, spoljni panel zadnjih vrata je otkinut i pomeren od samih vrata. Dve kacige na zemlji. Koliko ja mogu da vidim ovo je bio direktan udarac motora u automobil, tacno po sredini izmedju dvoja vrata. Nadam se da gresim, ali posle ovakvog udarca nastaju ozbiljne povrede. Svakako povredjenima sve najbolje i brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
Pre sat vremena, JohnyBravo je napisao:

Koliko ja vidim ovde na slici, po satovima i zadnjem stopu, rekao bih da je ovo Bandit. Covek iza stila ima povredu na samom celu, verovatno je bio u kolima/vozac. Sajtna, lajsna ili kako je ko vec zove na stilu je sa otkinutim/ulubljenim parcetom, tacno kod "B" stuba, spoljni panel zadnjih vrata je otkinut i pomeren od samih vrata. Dve kacige na zemlji. Koliko ja mogu da vidim ovo je bio direktan udarac motora u automobil, tacno po sredini izmedju dvoja vrata. Nadam se da gresim, ali posle ovakvog udarca nastaju ozbiljne povrede. Svakako povredjenima sve najbolje i brz oporavak.

Pomislio sam odmah da je Bandit ali nisam uveličavao sliku... ali sad kad sam ponovo pogledao sigurno je Bandit verzija S model oko 2000g

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ovo baš nije dobro. I sam sam mogao pre neki dan na sličan način da nastradam baš u Batajnici. Sreća moja što sam bio na skuteru pa išao polako i video šta će mamlaz da uradi. Skuter je zaradio ogrebotinu, meni ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

Po polozaju tela, nikako nije dobro
Sta god da je u pitanju i ko god da je kriv, moramo mnogo da se pazimo, gine se u sekundi, a posle toga nije ni bitno ko je kriv.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Sad sam čuo, od kolege da je to naš bivši kolega '82.godište (sa posla) i da je danas podlegao povredama.

Znam ime i prezime ali da ne iznosim ako nije 100% tačna informacija.

 

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Pokoj vječni duši njegovoj.

Ljudi oprezno i čuvajte se..


Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja