Jump to content

Moto Zajednica

Zdravo!

Recommended Posts

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX

Zdravo dobri ljudi. 

Evo, posle mesec dana od registracije nađoh vremena da ispoštujem forumsku družinu i predstavim se. Zovem se Vladimir i veći deo života sam proveo po Voždovcu, a i sad sam tu. Bajker sam u duši, ali životne okolnosti su me uglavnom držale podalje od motora, pa sam kao mlađi s vremena na vreme pomalo i vozikao ponešto, ali nedovoljno u odnosu na ono koliko sam želeo, pa verovatno imam više poseta bike skupovima, nego kilometara u sedlu.

Sad su se stekli uslovi da mogu da imam motor i da, pre svega, imam gde da ga parkiram i ne razmšljam hoću li ga sutradan pronaći na istom mestu (garaža). S druge strane, slobodnog vremena gotovo i da nemam pored klinca od nepune 2 god. i još jednog na putu, ali uspeo sam da obnovim gradivo i počastim se jednom malom, ali simpatičnom i novom mašinom. Ljubitelj sam čopera i kruzera, ali za grad su totalno nepraktični, pa je izbor pao na malog "golaća", a fotke mašine okačiću u odgovarajućoj temi. Naravno, izgovor kod lepše polovine bio je da ću brže stizati kući s posla, a uslov da ne bude mnogo žedna mašina i da ne traži mnogo para za registraciju i održavanje pored auta koji je nemilosrdan po tom pitanju. Tako završih na 125cc, ali važno je da se kotrlja po gradu, a za bilo šta dalje i zahtevnije ionako neću imati vremena u doglednoj budućnosti.

Pozdrav svima i nadam se lepom druženju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja