Jump to content

Moto Zajednica

Kymko GD 250 nece da startuje

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova

Pozdrav do svih na forumi verujem  osim mene i neki drugi  su imali  ovaj problem sto  je gore naveden.Ovako   skuter sam nabavio pre izvesnog vremena  par meseci  i nije bilo nekih problema.Pre neki dan  hteo sam da  ga upali  ali isti vergla ali nece da upali ,gorivo  pren neki dan natoceno  i nije bilo problema .Prvo sam proverio da nije neki osigurac u onoj maloj kutii do akumulatora sve je u redu  ,izvadio svecici  i proba  sa prijateljem da vidimo  dali je u redu kada na svecici nedolazi  struja nema iskre .Zamenili  drugu svecicu  da nije ista probijena  isto  nisto nema struje .Sada me zanima  osim CDi a  i  bombine koje se treba proveriti  a nemamo iskustva  jel je moguce da je i nesto  drugo  defekt .Kojim redom da proveravamo  i kako da ispitamo ako je to  moguce u nasoj  rezii  ili se trebamo  bratiti nekom strucnom licu  koi ima iskustvo  .Inace skuter ima predjeno  10000km  godiste 2004   nije vozen  stajao do 2019  u grazi   kada su ga po drugi put regristrovali  2009   i 2019.Zanima me dali ima neko iskustva sa ovim motorima i u cemu bi mogao da bude problem Unapred sam zahvalan za bilo kakvu pomoc .

Pozdrav i izvinite na duzini teksta .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Ako ima kod kljuc, mozda nije ocitao kod pa blokira varnicu, senzor neki koji mu govori kad je opaljenje varnice,kabl,bobina,cdi. To je otprilike to. Polako kreni,kapa kabla za svecicu,kabl,bobina pa redom. Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Kod kljuc ako ima,mora lampica da prestane da blinka ako je kod ocitan,ako treperi ubrzano onda je do njega. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja