Jump to content

Moto Zajednica

Primoto KTM Novi Sad

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Više se i ne sećam kako sam došao do ove prodavnice ali mi se sviđa što sa Viktorom o svemu mogu da se dogovaram i što ono što nema, neće ili ne može da nabavi tako i kaže. Da se ne zamajavamo obojica.

 

Nisam bog zna koliko pazario u radnji ali mi je dva puta radio servis na BMW F 650 ST (redovni servisi na početku sezone), a mislim da će i dobar deo servisa na 40.000 na R 1100 GS da mi odradi.

 

Osim prodaje i servisa KTM-a, prodaje i Airoh kacige, Alpinestars opremu (jakne, pantalone, štitnike, cipele, čizme...), ima i kočione pločice, ulje i maziva ako se ne varam Ipone, ručice volana, disk lokove i još neke stvari koje nisam zapamtio jer mi nisu trebale do sada ;)

 

Upravo sam kupio par Pirelli Scorpion Sync guma. Gume tih dimenzija nije imao u radnji (ima dimenzije guma koje mu najčešće kupci traže), ali ih je nabavio od Kelene već sutradan.

 

Iako sam imao sasvim dobru (prešla možda 3-4.000km) zadnju Metzeler Tourance jednostavno nisam više mogao da čekam da stigne i prednja (za 3-4 nedelje). Prednja Michellin je bila pojedena skroz. Pogotovo posle ovih 1000 i kusur km kroz istočnu Srbiju...

 

Da se vratim na prodavnicu...

Nabavio je gume i montirao ih (sama montaža i balansiranje su urađeni u Kediju) bez reči da on ne radi montažu i sl. Što sam u nekim prodavnicama čuo.

 

Naime, jedna firma me je skroz razočarala... iako su uvoznici za gume koje prodaju, a i za jednu poznatu firmu motora na moje iznenađenje kada sam hteo da mi gume koje bih kupio kod njih montiraju... dobio sam odgovor da će oni skinuti i vratiti točkove, ali da moram sam da odnesem u Kedi jer oni nemaju spravu za centriranje točkova sa žbicama (?!). Pa čime da nosim ako dođem motorom? Na leđima ili da zovem taksi? Ili da povedem i ženu da dođe kolima da bi izvršio tu operaciju? Iako je par tih guma bio 20.000,00 ipak sam odlučio da mi u Primoto-u Viktor montira Pirelli po 26.000,00.

 

Topla preporuka za kros opremu i sl. Kao i za standardne stvari kao što je potrošni materijal za redovne servise... svećice, filteri i ostalo. Za ostalo svratite i proverite šta ima i šta može da nabavi. Ako vam treba nešto što može da se donese iz Mađarske proverite po kojoj ceni i u kom roku će doneti.

 

Meni upravo za vikend dolaze prednje pločice za kočnice (dva para idu za moj BMW - da vozim KTM verovatno ne bih morao da čekam). Naravno on će ih i montirati.

 

Eto, ako neko ima nekih iskustava neka napiše koju reč.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Neznam kako dolaze KTMovi u srbiju ali su skuplji dosta (ne samo 5% koliko je carina ) nego u susednim drzvama .Ovo se ne odnosi na radnju i na na osoblje koje tu radi. Ovo sam morao da napisem nelogicno mi je da moram da dam 1200 evra vise za motor ako ga kupujem u srbiji .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Meni je Viktor u subotu popodne zanitovao lanac na dr-u za 500 dinara. Krajnje korektno, gotovo bagatelno, budući da ti neki ne bi ni pogledali motor za 500 dindži. Za to skromno iskustvo sa njim imam samo pohvale...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Daj gps koordinate pa kad odem do NS da vidim sta ima...

 

:)

Imaš u SCG Route karti kao POI tačku... kao i PEGAZ pa svrati i do mene "da vidiš šta ima" ;)

 

Inače Primoto je na N45 14.707 E19 47.752

 

Sutra (subota) ne radi jer ide u šumu... na vožnju  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Da plocice uglavnom ima odma

A za cenu ktma, on je valjda u nekom dilu sa ktm beogradskim kao ispostava, a njihove su cene delova i mopeda.mislim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Bili juce kod Viktora  da servisira KTM 525

 

Sve pohvale na strucnosti - ustelovao ga majstorski, ljubaznost na nivou, sve sto zatreba nabavlja u najkracem roku

 

Realne cene ( razbio mi je ubedjenje da je KTM najskuplji za odrzavanje )

 

Dobismo i par korisnih saveta

 

A posle njegovog probavanja 525-ce videlo se da covek to sve radi iz ljubavi prema off road motorima a ne samo iz materjalnih razloga

 

U ponudi u prodavnici ima i vrhunske opreme i vrhunskih guma za off road, sve po realnim cenama

 

Sve preporuke za PRIMOTO

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

dosta svoje opreme sam nabavio od Viktora, svidja mi se to sto je krajnje korektan i ne zeza okolo, ali ponekad mora da se ceka i ceka, al nema problema. moze sve da ti nabavi sto ima u auner katalogu. moja preporuka

 

JBT STA CE VAM KOJI MOJ GLUPI GPS?!?!!?!? kako ste se sve ove godine snalazili bez njega i sada vam treba, manite se toga ako ste muskarci, nosite auto kartu i to je to...

 

za one kojima treba adresa od njega. Futoski put 44a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

dosta svoje opreme sam nabavio od Viktora, svidja mi se to sto je krajnje korektan i ne zeza okolo, ali ponekad mora da se ceka i ceka, al nema problema. moze sve da ti nabavi sto ima u auner katalogu. moja preporuka

 

JBT STA CE VAM KOJI MOJ GLUPI GPS?!?!!?!? kako ste se sve ove godine snalazili bez njega i sada vam treba, manite se toga ako ste muskarci, nosite auto kartu i to je to...

 

za one kojima treba adresa od njega. Futoski put 44a

 

Jes ti gledao nekad kada Miki Manojlović skida sat i viče "auuuu". A onda počnu trubači. E tako i ja kada mi neko dira "glupi GPS" od kojeg živim. Batali tu retoriku.  ;D

Adresu je svako mogao da nađe u spisku prodavnica moto opreme koji sam napravio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Ja nemam neke pohvale... prvo, kasnio je sa isporukom dosta iako mi nije bilo hitno ali niko ga nije tukao po usima da kaze kada ce stici, drugo, ispalio je za cenu (bila ja vise nego sto je rekao)  i trece, nije isporucio sve sto je trazeno, kako je rekao... zaboravio je a ni posle podsecanja se nije setio... tamo vise nista ne kupujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Adresu je svako mogao da nađe u spisku prodavnica moto opreme koji sam napravio.

 

nisam video da li si je pravio, ja sam zapamtio jer sam bio nekoliko puta tamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Jerbo poznajem čoveka..ne mogu da kažem ništa loše, ne zato što sam imao odličnu saradnju nego zato što nisam imao mnogo posla sa njim, osim nekih sitnica, ali pošto se ovde priča i o KTM-u kao motorima ili brendu, sada sam gledao cene beogradskog ProMoto Centar-a..i mogu samo još jednom da kažem Srbija ne prašta nikome...KTM ADVENTURE 1150R,2013(znači najnoviji) u evropi košta 14970€, toliko u BG-u košta "stari Adventur R990...predpostavljam da ovaj spomenuti neće biti ispod 16000..SMT je skuplji za 1800€ nego u italiji....I onda kada ih pitaš kako prodaja? ahh kako,.. nikako!....naravno da je nikako i treba da je nikako.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Sve pohvale za Viktora sve sto sam poručio nabavio brzo, sređivao mi neke sitnice i uvek je spreman za saradnju. Čak mi je jednom prilikom i pozajmio neki alat da obavim nešto pošto je motor bio u ne voznom stanju. Čovek za pohvalu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja