Jump to content

Moto Zajednica

Poziv zainteresovanim za TT MAN

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Jel si pravio mozda neku ukupnu racunicu koliko bi sve to izaslo, onako okvirno?

Meni je iskreno zelja posetiti TT vise nego neku moto gp trku

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Imate ovde na forumu putopis, kada sam ja išao 2012.

Mene je koštalo oko 2000funti (čitava tura koja je uključivala rentu motora u Londonu, vožnja Engleska, Vels, IOM, Škotska i London par dana) , a bio je teški low cost. Sada može samo više da košta. Varijanta da se odavde ide motorom, značajno povećava broj potrebnih dana i trošak.

Karte za ferry i kamp smo rezervisali u avgustu prethodne godine, istog dana kada je izašao raspored trka. I pored tako ranog rezervisanja, nismo dobili baš u dan termin koji smo želeli za ferry. Avionsku kartu za London smo kupili u novembru, takođe prethodne godine.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
17 hours ago, Doktorski said:

Много је ту фактора, а има нас и разних. Ја сам рачунао око 6к треба...

Ako treba 6k, onda cu nastaviti da ga gledam na jutjubu... :(

  • Haha 3
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria
37 minutes ago, doktor said:

Imate ovde na forumu putopis, kada sam ja išao 2012.

Mene je koštalo oko 2000funti (čitava tura koja je uključivala rentu motora u Londonu, vožnja Engleska, Vels, IOM, Škotska i London par dana) , a bio je teški low cost. Sada može samo više da košta. Varijanta da se odavde ide motorom, značajno povećava broj potrebnih dana i trošak.

Karte za ferry i kamp smo rezervisali u avgustu prethodne godine, istog dana kada je izašao raspored trka. I pored tako ranog rezervisanja, nismo dobili baš u dan termin koji smo želeli za ferry. Avionsku kartu za London smo kupili u novembru, takođe prethodne godine.

Читао сам твој путопис и мање-више водиља ми је једног дана да се посети тај спектакл.

Моја рачуница се сводила на то да путујем својим мотором (читај возем докле год може) и да се возим преко острва до ферија бајк. И да се остаје целе недеље на свакој трци (значи 5 трка). Може камп, а може у бунгалов само мора да се понесе добра врећа. Ако се претплатиш на њихов њузлетер има лепим понуда и може добро да се прође. Ем  платиш цео износ за смештај дају и попуст до 10% наравно и ако се јавиш на фрст минит понуду додатних 10%. Могу карте да се набаве за фери врло лако међутим то кошта - али ми наравно да га уштинемо мало :) . Дефиниција полазак и долазака ферија зависи и од временских прилика на мору.

Можда колега има неку дуруг идеју...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
1 hour ago, filipfg said:

Ako treba 6k, onda cu nastaviti da ga gledam na jutjubu... :(

Moraš da napraviš sopstvenu računicu u zavisnosti od toga šta želiš i na koji način. Varijanta da se tamo iznajmi motor je svakako jeftinija nego da se ide odavde. Ako ti to nije bitno, najjeftinije je da ideš bez motora. Takođe dosta zavisi i koji smeštaj. Sada sve možeš da nadješ na netu i napravi računicu. 

Mislim da je 6k eura svakako previše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 181 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Jel ima neko da cilja ovo za 2022 ako se unormali situacija sa covidom, ja ne bih motorom već bih avionom do mančestera pa odatle jurio dalje. 


 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
On 17.1.2021. at 16:41, ProkaRoka je napisao:

Jel ima neko da cilja ovo za 2022 ako se unormali situacija sa covidom, ja ne bih motorom već bih avionom do mančestera pa odatle jurio dalje. 


 

Meni je takodje zelja, davno procitao putopis kolege koji je isao, i skoro opet procitao. Po meni ovo je filing koji gadja mnogo jace od Moto GP, mastam o TT ju skoro 10 godina, al posao, obaveze, jedno dete, drugo dete. Samo stvri koje su doprinele odlaganju, nije mi zao, ima se premena tek mi je 30+ ali opasno razmisljam i razmatran ovu turu iako sam u pocetku samo sa Motorom zeleo, ispostavlja se da je lakse i bezbednije i jeftinije iznajmiti tamo a raspolagati boljim tokom ostale stvari. U nadi da ce se sveobuhvatna situacija razresiti za 2,3 godine gde bi se moglo nesmetano otici i uzivati u tim, tadostima TT ja

Promenio član DarkoČa
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Jednog dana planiram da odem na TT, motorom. Brine me jedna stvar: kako da vozim motor levom stranom? Ima li ko iskustva  :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Na vizir sa unutrasnje strane zalepiš papirić sa levom strelicom ili nekom napomenom da te asocira na vožnju levom trakom.

Tako je najlakše!

Ako nemaš vizir onda jbg :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Razmišljao sam o tome. Okej bi bilo dok sam fokusiran, ali šta ako se opustim i trgnem se u fazonu: VOZIM LEVOM STRANOM SKRENI U DESNO! :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ja viđa da ljudi na vjetrobran nalipe veliku strelicu od crvene ljepljive trake. Tako ti je vazda upozorenje prid očima.


Poslato priko Ténéré

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Stvarno su debili sa tom levom stranom,uncama,stopama,paundima i ostalim sranjima...Sigurno i oni to znaju,ali drze se svoga zauvek za razliku od drugih koji se adaptiraju i prilagodjavaju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja