Jump to content

Moto Zajednica

Putevima i džadama Male Azije i Bliskog Istoka

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd/Wien
  • Motocikl: bio FJR

Burgijamo  ;)

Pih!I ti danasnji izdavaci :o Pa samo nek procitaju ovih 20+ stranica komentara i bice im jasno. Jel treba svi da se pretplatimo na prvo izdanje da bi stisnuli petlju da stampaju?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Ja dobio od autora licno sa posvetom  ;D

Knjiga je vrh.

Bravo majstore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ja dobio od autora licno sa posvetom  ;D

Knjiga je vrh.

Bravo majstore.

 

Ako budem dolazio u utorak,ako moze bar da se opipa/prelista cisto da vidim kako to BLAGO izgleda!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

 

Ako budem dolazio u utorak,ako moze bar da se opipa/prelista cisto da vidim kako to BLAGO izgleda!!

- Moze, pod uslovom da ne jedes mastan burek dok citas i ne cepas slike iz knjige  ;D ;D ;D

 

 

Videcu sa Matijakom ako hoce da stavi na prodaju u Moto-Krcmi Balansero.

Inace vec imamo tamo jednu bajkersku knjigu na prodaju pa samo da prosirimo asortiman.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

 

Ako budem dolazio u utorak,ako moze bar da se opipa/prelista cisto da vidim kako to BLAGO izgleda!!

- Moze, pod uslovom da ne jedes mastan burek dok citas i ne cepas slike iz knjige   ;D ;D ;D

 

 

Videcu sa Matijakom ako hoce da stavi na prodaju u Moto-Krcmi Balansero.

Inace vec imamo tamo jednu bajkersku knjigu na prodaju pa samo da prosirimo asortiman.

 

Hehehehehehe DONE  ;D ;D e to za prodaju bi bilo super skroz!ja kupujem sigurno!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000

Zezate!? Gde je moto krcma balansero u Beogradu, ima li sanse nekako u u Kragujevcu da kupim? ;)Ako ne dajte neku adresu, pa cu GPS-om da trazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

I ja uzeo knjigu sa posvetom :) Hvala Matija, gustiracu je polako kao najbolje vino... bar mi je to zelja, ali kladim se da cu da je procitam u jednom dahu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

I ja uzeo knjigu sa posvetom :) Hvala Matija, gustiracu je polako kao najbolje vino... bar mi je to zelja, ali kladim se da cu da je procitam u jednom dahu ;)

trebao si i meni da kazes da je ta knjiga odstampana... javite je gde ce biti u prodaji  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Matija je doneo pun kofer knjiga u Kotlinu na okupljanju AT vs ST, ja sam tamo kupio svoj primerak. Tiraz je 300 komada, zato pozurite dok se ne razgrabi.

 

I ja uzeo knjigu sa posvetom :) Hvala Matija, gustiracu je polako kao najbolje vino... bar mi je to zelja, ali kladim se da cu da je procitam u jednom dahu ;)

trebao si i meni da kazes da je ta knjiga odstampana... javite je gde ce biti u prodaji  ;D ;D ;D

Rekao sam svim Afrikancima, Tenerasi dolaze na red tek kad svi Afrikanci budu namireni :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 966 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

.em ti sunce oci mi ispadose citajuci ovaj putopis ali vredilo je,svaka cast,ne mogu da vjerujem da je tako dobro.....super!! Jest da sam okasnio koju godinu,sa citanjem,ali tad nisam ni bio clan BJ-a. Odlicno!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

GDE MOZE DA SE KUPI????????????????  ;D

Kze Matijak da ce biti u nekim knjizarama,ne znam kojim,najblje njega kontaktiraj na PP da ti objasni kako mozes da dodjes do knjige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

U bogte mazo, ovde vec diskusija na temu knjige, a ja gledam sličice iz Kotline...

 

E ovako, kao što vidim da svi znate - knjiga je objavljena! Jeee! U Kotlini, po kiši koja je lila kao iz kabla i med vuci i međedi, je bila svetska premijera, pošto se tu okupila zaista najbolja moguća ekipa, upravo oni koji su nas inspirisali da napišemo putopis i da napravimo knjigu.

 

Odštampali smo 650 primeraka, a ne 300, pošto smo našli sponzore koji su pomogli oko štampe. Mi smo izdavači i sve smo sami uradili. U knjizi stoji tiraž 300, zato smo katalogizaciju uradili pre nego što su se pojavili sponzori... tako da knjiga ima još. Ukoliko se rasproda, štampamo drugo izdanje...

 

Što se tiče prodaje, knjiga se sada može kupiti u par knjižara u Beogradu (Beopolis, Plato...) i trenutno pregovaramo sa distrubuterima knjiga oko toga da proširimo ponudu. To ide dugo i sporo i  knjižare ili distributeri knjiga se ugrađuju oko duplo, tako da sam pričao sa Pablom oko toga da se knjiga može poručiti i pazariti preko BJB-a (kao što se poručuju BJB majice, prsluci i ostalo) i gde bi cena za bajkere bila oko 350 dinara (u knjižarama je oko 500). Ovom prilikom želim da se zahvalim Pablu zato što je pristao da nam pruži svu moguću podršku bez ikakve nadoknade ili procenta od prodaje, kako bi bajkeri preko BJB mogli da dođu do knjige po maltene nabavnoj ceni. Nismo još utanačili detalje, ali knjiga će moći da se poruči na BJB-u i dobije po značajno manjoj ceni nego u bilo kojoj knjižari. Za sada je glavni problem kako da redukujemo troškove slanja i to će najverovatnije ići preko Pošte. Brze pošte bi to naplatile oko 200 dinara, što je previše za jednu malu knjižicu...

 

Za sada, predlažem svima da se malo strpe sa kupovinom i poruče svoju knjigu preko BJB, što će, nadam se, profunkcionisati za par dana. Kome je frka, knjigu može pazariti u Beopolisu (Makedonska 22, Beograd, Tel: 011 322 9922).

 

Pozdrav!

 

T5mXM_putevimaidzadamafrontpa.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Možda ne bi bilo loše druže da dođeš na početak ili kraj našeg Relija i iskoristimo tu priliku da dođemo do primerka knjige?

 

Sudeći po putopisu, verujem da je kniga sigurno duplo bolja i jedva čekam da kupim svoj primerak, pa natenane... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Odlicno.......KNJIGA.............super..........

 

Poslao sam sina da kupi primerak u Beopolisu.........

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

U bogte mazo, ovde vec diskusija na temu knjige, a ja gledam sličice iz Kotline...

 

E ovako, kao što vidim da svi znate - knjiga je objavljena! Jeee! U Kotlini, po kiši koja je lila kao iz kabla i med vuci i međedi, je bila svetska premijera, pošto se tu okupila zaista najbolja moguća ekipa, upravo oni koji su nas inspirisali da napišemo putopis i da napravimo knjigu.

 

Odštampali smo 650 primeraka, a ne 300, pošto smo našli sponzore koji su pomogli oko štampe. Mi smo izdavači i sve smo sami uradili. U knjizi stoji tiraž 300, zato smo katalogizaciju uradili pre nego što su se pojavili sponzori... tako da knjiga ima još. Ukoliko se rasproda, štampamo drugo izdanje...

 

Što se tiče prodaje, knjiga se sada može kupiti u par knjižara u Beogradu (Beopolis, Plato...) i trenutno pregovaramo sa distrubuterima knjiga oko toga da proširimo ponudu. To ide dugo i sporo i  knjižare ili distributeri knjiga se ugrađuju oko duplo, tako da sam pričao sa Pablom oko toga da se knjiga može poručiti i pazariti preko BJB-a (kao što se poručuju BJB majice, prsluci i ostalo) i gde bi cena za bajkere bila oko 350 dinara (u knjižarama je oko 500). Ovom prilikom želim da se zahvalim Pablu zato što je pristao da nam pruži svu moguću podršku bez ikakve nadoknade ili procenta od prodaje, kako bi bajkeri preko BJB mogli da dođu do knjige po maltene nabavnoj ceni. Nismo još utanačili detalje, ali knjiga će moći da se poruči na BJB-u i dobije po značajno manjoj ceni nego u bilo kojoj knjižari. Za sada je glavni problem kako da redukujemo troškove slanja i to će najverovatnije ići preko Pošte. Brze pošte bi to naplatile oko 200 dinara, što je previše za jednu malu knjižicu...

 

Za sada, predlažem svima da se malo strpe sa kupovinom i poruče svoju knjigu preko BJB, što će, nadam se, profunkcionisati za par dana. Kome je frka, knjigu može pazariti u Beopolisu (Makedonska 22, Beograd, Tel: 011 322 9922).

 

Pozdrav!

 

ulIxp_putevimaidzadamafrontpa.jpg

 

 

ma i da je 5000 da bi za knjigu!!!hvala na info!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja