Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc moko viklovanja namotaja za paljenje

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Zdravo ljudi,  potrebna mi je pomoc,  crkao mi je stator na kroserici,  yamaha xt125 1982 godiste,  crkao je odavno,  pre desetak godina,  I skoro mi je sinulo da popravim to ili da bacim na gvozdje motor,  jer mi zauzima prostor. Trazio Sam ljude za viklovanje, svakom koga Sam pozvao ne zeli da odradi jer je "pipkav" posao I ne isplati Im se,  jer je Ina tanka zica I bukvalno ima stotine namotaja,  savetujte me sta da radim,  da l da bataljujem ili sa nastavim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Teško da ti neko može pomoći. Nisi se predstavo, ne znamo odakle si , kako da ti pomognemo ?  Evo, u Bačkom Jarku ima dobra radionica za viklovanje, odnesi njima . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Iz Beograda Sam,  cisto Sam napisao jer trazim savet oko toga da l je vredno da nastavim da trazim resenje oko ovoga,  da trazim majstora koji zeli da odradi ili da trazim novi deo. Probao Sam sve,  I ne ide nikako,  Niko ne zeli da radi,  a delovi za ovako star motor nema nigde. Pa Vas pitam da l ste se susretali sa ovim motorom,  problemima inace sa njim,  da l se isplati da ga radim..  Hvala svima na odgovorima u svakom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja