Jump to content

Moto Zajednica

Kratko Pitanje.

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav, interesuje me misljenje iskusnijih i starijih.

 

Naime, planirao sam da u buducnosti kada budem imao dovoljno jak budzet kupiti jedan motor. Motor koji bi sluzio do grada, sa drustvom itd itd...

Koliko sam gledao i trazio izbor zapala mi je za oko jedna peda, u pitanju je Peda TEK 250, interesuje me Vase misljenje o ovome motoru, i da li se isplati kupiti za te pare. Hvala u napred !

6b4ba3acd1cb-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Peda TEK 125 i 250, 2020. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 1 km, Beograd. Cena 1.650 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

1650 eura, i to na rate nije neka velika lova za 250-tku, ako ne patis od Japanizma vredi uzeti, imas nekoliko tema na forumu o Peda motorima, procitaj iskustva ljudi pa sam proceni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

1850€ za 250ccm.

 

Tražim na "bikez" i ne nalazim ništa pod tim imenom, ima li neko drugo ime pod kojim se može naći?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

I, Andrija, jesmo li ti pomogli? Planiraš li da se predstaviš kako pravila foruma nalažu i postaneš aktivan član foruma, da deliš iskustva, mišljenja? Ili će sve da se završi na ovako jednom trolovanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
Pre 2 sati, slave74 je napisao:

Gledao sam je uzivo, posto je prodavnica u blizini. Ne izgleda lose.

Ne kazem ja, ona izgleda odlicno. Ali hvalitet je pitanje, ne znam koliko moze da predje, kakvi su kvarovi itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Pa, prelaze ti motori dosta, sto se kvari nesto sporedno,druga je stvar. Imas temu o Pedi, pa izvuci zakljucak, nadam se da ti to nije problem. I to zavisi od modela do modela. Mozes da ga slomis odmah, a mozes sit da se navozas.

Ja nikada nisam nikoga pitao za misljenje i savet o kupovini neceg sto mi je hobi ili ljubav.

To kupujem srcem, bilo skupo ili jeftino. I ne pomisljam da sam se zeznuo, ako ne ide po planu, vec resavam problem. Volim da eksperimentisem sa kinezima.

To sto drugi prave racunicu i planiraju deceniju unapred, da li ce moci preprodati i izvuci novce za gume ili gorivo. Dal ce ih zadesiti kvarovi nenadani. 

Pa nismo mi vidoviti ovde.

A oni sto poseduju taj model, nece da podele iskustva, ako ih uopste i  ima.

 

Vecina vas, koji postavljate slicna pitanja,  ne pojavite se na forumu nikada vise. A ima i budala sto smaraju pitanjima , cisto da  time zajebavaju  forumase. Ako ne pripadas ovoj grupi nemoj da se potresas, da si duze na forumu znao bi za taj fenomen...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
Pre 8 sati, lomitelj je napisao:

I, Andrija, jesmo li ti pomogli? Planiraš li da se predstaviš kako pravila foruma nalažu i postaneš aktivan član foruma, da deliš iskustva, mišljenja? Ili će sve da se završi na ovako jednom trolovanju?

Naravno pomogli ste, sto se tice foruma  nemam neko iskustvo sa upravljanjem istim. Dokle ne pohvatam malo ove stavke dje stoje i slicno, bice potrebno vremena. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
8 hours ago, lomitelj said:

I, Andrija, jesmo li ti pomogli? Planiraš li da se predstaviš kako pravila foruma nalažu i postaneš aktivan član foruma, da deliš iskustva, mišljenja? Ili će sve da se završi na ovako jednom trolovanju?

Pa predstavio se covjek, to sam odma procitao kod prvog pitanja, ostalo ce vrijeme pokazati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja