Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Herceg Novog

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi

Zdravo drugari, zovem se Vanja iz Herceg Novog sam. Imam 20 godina i A2 dozvolu uskoro i A. Motore vozim od 15te godine sto skutere, sto velike motore (iskljucivo RR).

Trenutno sam bez motora jer sam imala malo tezi udes 13og maja... Planiram kupovinu novog motora (iskljucivo 600ccm) kad se oporavim.. Prednost mi ima cbr 600rr do 2007 model.. Pa da vidim kakva misljenja i iskustva imaju ostale kolege... 

Pozdrav od dame na 2 tocka, nadam se lepom druzenju! :)

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Dobrodošla!
Teži udes? Jel sa tobom sve uredu?
Što se CBRa tiče, šta znam... Imao brat 600RR, ja probao krug i preselo mi. Po meni, tvrdo sedište ima baš, a na gasu mekan. Do nekih 6000 obrtaja, ako se dobro sećam, načekaš se da stigne i tek odatle kreće vožnja. Inače, taj njegov bio u super stanju.
Mnogi ga ne vole, ali ja sam uvek za Kawasaki, pa možda da se preorjentišeš na R modele do istog godišta...
Inače, imaš ovde i recenzije raznih modela pa nađi, čitaj... Znam da ima za sve što tebe interesuje.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi

Hvala!

Oporavljam se polako ali sigurno. Bez lomova ali sa izlivima istegnucem prsljenova i teskim potresom.. i mnogo konaca naravno. Sve je to u opisu hobija. Golf 3 krenuo biciklom na Rusiju :D

Godiste motora mi nije presudno toliko, finansijski do nekih 5 500e gledam.. Inace volim da je motor glomazan zato mi se svidjela do 2007 model.. ali ne preko 600 jer kod nas je i 600 mnogo kakvi su nam uslovi..

Hvala na savjetima, uvazicu ih! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Brz oporavak želim!
Imao sam i ja saobraćajku, težu od toga ako te uopšte teši, pa vozim i dalje, tako da te razumem.
Ako mene pitaš, totalno se uklapaš u Kawasaki - pod uslovom da to uopšte želiš. Ima naj glomaznije modele, to je ono što i meni treba jer sam preko 2 metra... Naspram Kawasakija, svi drugi su mali a o Hondi da i ne govorim. E sad, nisam seo konkretno na zx6r 2007 koji je po meni i najlepši, ali njegovi prethodnici su bili baš očaravajuće komforni za mene ovolikog. Pa ti razmisli...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi

Hvala drug :D

Ako bi uzimala Kawasakija bio bi taman taj od 2007... Vozila sam prije al njemu snaga konkretna kretala na 9000rpm, ali je maneken sa auspuhom pod rep! 

Ja nisam ni ogromna ali nisam mrvica mala, 171.. Al volim da izgledam kao mrvica kad sednem na motor :'D :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Možda da ipak razmisliš o 1000 kubika? Ja konkretno maštam o ZZR1400 ili ti ZX14R (od toga glomaznije ne može), ali do tad, ne bi bilo loše ni ZX10R od 2007
Kupio ga drugar, treba da odem da ga pogledam pa ću bar ja znati konkretnije šta da radim... Ali, mene je ZX9R iz '99 dizao na zadnji samo sa malo gasa i od tad i "maštam" o ZX10R, a CBR mi stvarno delovao lenjo a opet ne znam sad šta da mislim za taj ZX6R...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Haha 1
  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi

Od 1000 mi jedino u obzir dolazi s1000rr... Ali kod nas je i 600 mnogo... Sa 600 ovdje sve 1,2, i pola je na kvacilo... Greota mucit motore... To sad kad se budem preselila u Srbiju moze doc u obzir, imate pravine :D

Nadam se da ces uzeti najmanje zx10r, a ako imas mogucnosti i zx14r, srecno!!!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pozdrav i dobro nam došla komšinice :zdravo:

Pretraži malo forum, ima već par tema o CBR600RR, tamo ćeš sigurno naći željene informacije

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Dobro došla. Kao prvo brz oporavak a sledeće odmah da nadjes sreću u novom motoru i sa njim napraviš dosta bezbednih km. Cbr600 važi za favorita kod devojaka ali kad je estetika u pitanju ja ipak dajem prednost kombinaciji devojci na triple. Mada kod nas nije bas veliki izbor tih motora, nažalost.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dobro došla! Pozdrav i za Herceg Novi. Uvek se rado vraćam na skup kod mc Cruiser!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Dobro dosla.

Sad kad nema guzve u Novom moze da se uziva i na putu i na plazi. Nemoj da se selis za Srbiju. To moze samo van sezone:)

Proveo sam mladost u Novom od 90ih na ovamo svako leto,  pamtim kako je nekada bilo bolje.

Imam dosta poznanika i drugova,dobri ljudi.

Uzivaj na motoru,al oprezno, u saobracaju moras i tudje greske ispravljati.

Pozdrav

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
Pre 22 sati, Savan je napisao:

Dobro došla. Kao prvo brz oporavak a sledeće odmah da nadjes sreću u novom motoru i sa njim napraviš dosta bezbednih km. Cbr600 važi za favorita kod devojaka ali kad je estetika u pitanju ja ipak dajem prednost kombinaciji devojci na triple. Mada kod nas nije bas veliki izbor tih motora, nažalost.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Hvala,

Definitivni favorit mi je daytona 675 ili agusta f3.. Medjutim u drzavu CG je smrt biti unikatan ne daj boze nesto da ode nema majstora prije Srbije pa je zato cbr600 :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
Pre 22 sati, stari roker je napisao:

Dobro došla! Pozdrav i za Herceg Novi. Uvek se rado vraćam na skup kod mc 

Hvala, dace Bog i ove godine da se druzimo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
Pre 6 sati, slave74 je napisao:

Dobro dosla.

Sad kad nema guzve u Novom moze da se uziva i na putu i na plazi. Nemoj da se selis za Srbiju. To moze samo van sezone:)

Proveo sam mladost u Novom od 90ih na ovamo svako leto,  pamtim kako je nekada bilo bolje.

Imam dosta poznanika i drugova,dobri ljudi.

Uzivaj na motoru,al oprezno, u saobracaju moras i tudje greske ispravljati.

Pozdrav

 

 

Novi je sad pogibija za bajkere... 30% bajkera je imalo udes tudjom krivicom.. Samo jer narod ko bez glave nema pametnija posla pa svi na ulice :D

Hvala! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 279 postova
  • Lokacija: Boka Kotorska-Boogie street
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E
On 25.6.2020. at 7:42, Njaunjau je napisao:

Zdravo drugari, zovem se Vanja iz Herceg Novog sam. Imam 20 godina i A2 dozvolu uskoro i A. Motore vozim od 15te godine sto skutere, sto velike motore (iskljucivo RR).

Trenutno sam bez motora jer sam imala malo tezi udes 13og maja... Planiram kupovinu novog motora (iskljucivo 600ccm) kad se oporavim.. Prednost mi ima cbr 600rr do 2007 model.. Pa da vidim kakva misljenja i iskustva imaju ostale kolege... 

Pozdrav od dame na 2 tocka, nadam se lepom druzenju! :)

Eh da si koju godinu starija, ladno bih se u tebe zaljubio.

 

Naravno salim se, vise bih volio da sam ja koju godinu mladji. 

 

Pozdrav iz Tivta.

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Eh da si koju godinu starija, ladno bih se u tebe zaljubio.
 
Naravno salim se, vise bih volio da sam ja koju godinu mladji. 
 
Pozdrav iz Tivta.
 
 
 
Evo ja već mislim da sam se zaljubio. Ne znam, nisam siguran... Neka pomešana osećanja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
Pre 2 sati, Savan je napisao:

Eh, 675 bi i ja rado. :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

U potpunosti se razumijemo, samo ne smijem da rizikujem i da crkne sijalica ahhahaha :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
Pre sat vremena, Bane je je napisao:

Eh da si koju godinu starija, ladno bih se u tebe zaljubio.

 

Naravno salim se, vise bih volio da sam ja koju godinu mladji. 

 

Pozdrav iz Tivta.

 

 

 

Pozdrav komšija,

Hvala na laskanju postideću se ahhaha :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
Pre sat vremena, Mr.Piplfoks je napisao:

Evo ja već mislim da sam se zaljubio. Ne znam, nisam siguran... Neka pomešana osećanja. emoji1787.png

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Nije sve kao na internetu, ukućani me zovu "zmija" sve ti je jasno hahhahahhaah :D:D:D

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Nije sve kao na internetu, ukućani me zovu "zmija" sve ti je jasno hahhahahhaah

Volim ja egzotiku a ne volim baš ukućane... Zato sam valjda i ovo što jesam, sednem i odem bilo gde kad mi padne klapna. A i kad ne padne

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja