Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima, ja sam Dušan

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 650R

Pozdrav svima, 

ja sam Dušan, prošle godine sam položio za A i eto u potrazi sam za motorom, nadam se da ću na forumu dobiti potrebne savete oko kupovine, eventualno neke predloge, a i ponude za kupovinu motora. 

 

Već dugo pratim oglase i ponuda motora se barem meni "neiskusnom po pitanju kupovine motora"  je dosta nerealna. Čini mi se da su cene prenaduvane. Gledao sam  motore od 125 do 600ccm, počeo sam od toga da bi možda kao početnik kupio neki sprint princ od 125ccm ako bi neko prodao za realnu cenu od 400-500e, pa do toga da kupim nov cf moto ili možda čak ktm duke 390, hondu cb500, mozda mt07. Onako gledao sam dosta veliki raspon i cene i godista i kubikaže ali što se tiče polovnih motora kao što sam rekao ne vidim ništa što ima neki realan odnos onoga što se nudi i cene. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Dobro nam došao Dule :zdravo:

Moj savet, nikako nemoj kupovati nov motor da ti bude prvi, najbolje bi bilo da se učiš na nekom polovnom jeftinom motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Dobrodošao. Cene jesu bolesne za većinu polovnih motora. Prodavci većinom drže cene kao da prodaju neke limitirane serije motora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Cene polovnih motora koji su u dobrom stanju, su visoke i u Švajcarskoj, Nemačkoj,..... Nisu u Srbiji ništa posebno naduvane u odnosu na druge države. Onom ko prodaje je malo, onom ko kupuje je uvek puno. 

 

Ja bih pre rekao da su naduvane cene novih. Jer pre 10-15-20 godina si mogao da kupiš vrhunski motor za 7500-9000 eur. Danas ta klasa motora, sa takvom završnom obradom, kreće od 12500-13000-14000 eur! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 650R

Hvala na dobrodošlici, 

baš imam želju da kupim motor ali ne znam šta činiti. I ja mislim da bi za početak trebao da kupim nešto slabije i polovno dok se malo naučim i dok vidim šta meni leži i kako sve to ide, ali ponuda polovnih motora je jako loša. Svaki dan pratim oglase ali  ništa... možda neko sa foruma bude imao neku realnu ponudu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Vidi ovo cak i registrovan za prvi motor mislim da je ok

 

f883b169c020-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GS500e, 1992. godište, Naked, vozilo prešlo 37000 km, Knjaževac. Cena 1.000 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Knić
  • Motocikl: Skuter

Pozdrav svima.Zovem se Milan iz jednog manjeg mesta sam kod Kragujevca. Trenutno ne vozim nikakvu motor ali planiram da kupim neki skuter ovako samo u lokalu. Pa to sam hteo da pitam, Gde mogu da postavim pitanje u vezi kupovine skutera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Knić
  • Motocikl: Skuter

Zdravo svima. Zovem se Milan iz jednog malog mesta sam kod Kragujevca. Trenutno ne vozim ništa ali planiram da kupim neki skuter koji bih vozio ovako u lokalu. Gdje bih mogao da postavim neka pitanja u vezi kupovine skutera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Mozes bilo gde ko sto si sad uradio, u temi gde se neko drugi pretstavio clanovima foruma. U vise tema ubacis pa gde upali. Ima ovde tzv spremaca pa ce oni za tobom da pospreme  :)

Prvo malo citaj forum, vidi sta kako gde...pa kad to savladas, onda pitas..

Salim se malo. Zelim ti dobrodoslicu.

Imas na forumu teme o skuterima... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja